Tap to unmute

Shkurte Gashi x Buraku - Malli ( Prod. by - Bini Diez )

Share
Embed
 • Published on Nov 9, 2022 veröffentlicht

Comments • 645

 • majidiqbalnadeem

  SHORT GAS I'm not heartless I'm not going to call you by name Never mind, you love Burak I do it every night Oh, I miss you so much I'll kiss you on the forehead again SHORT GAS Oh, how I miss you Longing, choked me alive You gave me everything back Heart amannn Burak Hey, do you miss me? Ah, the memories will keep you alive Tell me whose fault you are Dear heart SHORT GAS Oh, how I miss you Longing, choked me alive You gave me everything back Heart amannn Burak Hey, do you miss me? Ah, memories keep you alive Tell me whose fault you are Heart That this heart understands How long have I been here? That this heart accepts that I am separated from you SHORT GAS 2 I long for M'byt Ohh, here I am without eyes Missing me killed me Love it halaaaa Oh, how I miss you Longing, it choked me for being alive You gave me everything back Dear heart Burak I miss you Ah, memories keep you alive Tell me whose fault you are Heartrrr.

 • mire syla
  mire syla  +42

  këngetarja që epreferoj un shkurta ❤

 • luigi alba

  Dueti edhe kenga ma e bukur Shqiptare deri ne sot ma bani mishin kokrra,Buraku i mrekulleshem edhe Shkurta eshte pa dyshim zani ma i bukur qe kam nigju

 • Bekim Dugolli

  Thjesht dhe bukur nga dy zëra (Shkurta & Bueaku) të jashtëzakonshëm të estradës sonë muzikore👏👏👌

 • Bahrije Bytyqi

  Te shkelqyer jeni te dyt, Kenga ma e bukur❤️❤️🍀🍀

 • Muba lawal
  Muba lawal  9 hours ago

  Nuk e di si mund të të falënderoj DR SOMTO, ti je më i miri kur bëhet fjalë për rregullimin e marrëdhënieve, të vlerësoj shumë që më ndihmove të bashkoj familjen time. magjia e tij është e sigurt, e provova dhe funksionoi💯❤️‍🩹🙏

 • KosovoFLo

  Dyshja ime e preferuar! Thjesht fantastik!

 • Llapi Prishtina

  Urime e suksese Shkurte&Burak per kengen 👏👏

 • Valbona Nikolli

  Kjo balade nga dy zera te mrekullushem do jete e perjetshme 🙏👏👏👏👏🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹

 • Nico Nico
  Nico Nico  +106

  Tmjeret ata qe jane nda kto kohet e fundit e e ngojn ket keng, ju uroj rehabilitim te shpejte 🎉😂

 • Artan Xhafa

  O jet o jet jeni super 👏🙏🇦🇱 sa bukur duet perfekt 🤩🥰

 • Ve_toni Koloshi

  Kënga dhe dueti të mirë!

 • __a_pavlovic

  SHKURTE GASHI

 • Azemin Olsson

  Kjo balad te prek ne zemer ❤️😢 respekt per te dyt

 • contact nobles__tech on IG

  Unë rekomandoj, pas 7 muajsh ndarje me të dashurin tim, jeta ime ishte shumë e trishtuar. “The Agilee” e solli sërish bashkimin tonë❤️💯💯..............

 • Diselda Drabo
  Diselda Drabo 14 days ago

  Aman ca zoni ca emocionesh te arrijn ne shpirt ❤️ Shkurte gashi!❤️😍🥰

 • Sab Riina
  Sab Riina  +19

  Respect from algeria 🇩🇿❤️ 🇦🇱👐🏻

 • leona gussey

  So beautiful!!!! The music reminds my favourite Turkish songs... Thank you!

 • Lejla
  Lejla  +13

  Tekstiiii

 • doni tv
  doni tv  +5

  Bravo per ket balad Shkurta si gjithmon me nje ze te bukur ama Buraku po kendon me shpirt i lumt Burakut po ashtu edhe Shkurtes jeni ⭐⭐👍👍