This video is unavailable.
Sorry about that.

Luiz Ejlli - Përjetësisht (Lyric Video)

Share
Embed
 • Published on Jun 2, 2023 veröffentlicht
 • Listen on
  Spotify: open.spotify.com/track/2BQEiP...
  Apple Music: music.apple.com/us/album/p%C3...
  Producer: Çelik Lipa (SBS Entertainment)
  Lyrics & Melody: Bardhi
  Lyric Video: VGA STUDIO
  #luizejlli #perjetesisht
 • MusicMusic

Comments • 0

 • dana xhaj
  dana xhaj 4 months ago +536

  Përjetësisht do jeshë artisti i zemrave tona, një za unik, i amel, melodioz. Kangë qe shpejt do bahet hit. Me ket tekst të mrekullushëm qe tingellon mrekullisht bukur në gegënisht, muzikë qe te mushë shpirtin. Kjosh përjetësisht i lumtur e të këndoftë zemra! ❤

 • Jona S
  Jona S 4 months ago +502

  Kenge qe te deperton ne shpirt me degjim te pare.... sa kohe kishim pa degjuar nje ze te tille... i degjonim kenget nga 10 here qe te mesohej veshi...ja kush eshte talent ...as klip as zhveshje as tangerllik...thjesht zeri i tij hap fantazine edhe endesh ne mendime e enderra nga fillimi deri ne perfundim te kenges...dhe serish replay and reply and replay....❤

  • Elona Kocaj
   Elona Kocaj 3 months ago +9

   Shume bukur ke fol dhe fjal me vend... kjo eshte kenge qe deperton ne shpirt!!! Zoti ju begoft cifti Luiz&Kiara ❤️❤️😘😘

  • Vladimir/ lnj Kovaci
   Vladimir/ lnj Kovaci 3 months ago

   10000000 her e deqoi

  • Amelina Tifeku
   Amelina Tifeku 3 months ago

   ​@Elona Kocaj01a00101À❤❤😂😂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Metju Vela
   Metju Vela 2 months ago

   Je unik dhe real

 • eleni muslius
  eleni muslius 2 months ago +2

  Artist i kompletuar ne gjithe kuptimin e fjales. Sa mire qe u riktheve dhe vazhdo te shkelqesh Luiz. Na kenaq shpirtin me kenget e tua. Go Luiz

 • Petrit Raku
  Petrit Raku 3 months ago +47

  ❤ Pikerisht kur ti ishe ne frymen e fundit ,ne deshperim dhe agoni zoti tu gjend pran dhe te zgjoi ! Te zgjoi ate talent ku ti per arsye te pa arsyeshme e kishe mbyllur ne erresiren e viteve .
  Dhe ja tani ku ti shperthen dhe je njeriu me i dashur per publikun. Jo nuk eshte enderr as rastesi , eshte ralitet . Mbaje trendin ,kohen dhe dashurine mos e lesho .

 • eleni muslius
  eleni muslius 2 months ago +3

  Kenge e kenduar dhe e ndjere me gjithe shpirt❤❤

 • Albtt0nn1
  Albtt0nn1 4 months ago +374

  O luiz djali je frymezimi i gjith shqiptarve per ate djal,vlla,mashkull qe cdo njeri do te donte te kishte shok mik vlla gjithcka percjell vetem
  Pozitivitet rrespekte nga Deutschland 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🫶🏻🫶🏻🫶🏻

  • theonlymusic
   theonlymusic 4 months ago +5

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

 • Jona S
  Jona S 4 months ago +289

  Opo ti o djal je ilac per zemren ,shpirtin e mendjen... te ka dashur shume zoti qe me ne fund te nxorri ne drite nga tuneli ku ishe futur...e me ne fund te riktheu shkelqimin ❤ vec lart e me lart, se prej talentit tend kenaqemi e ne pafund 🙏

  • An.M
   An.M 4 months ago +5

   🥰🥰

  • Porunga
   Porunga 4 months ago +3

   ​@An.M kur e ke ne gryk nga do i kthesh syte

  • ALBmusic
   ALBmusic 3 months ago +4

   E nxorri Zoti nga tuneli i harreses se fansave te tij te tashem

  • Klodia Krusa
   Klodia Krusa 3 months ago +2

   Bravo 👏 😊❤

 • eleni muslius
  eleni muslius 2 months ago +7

  Zë i mrekullueshëm i një shpirti fisnik ⭐♥

 • Nertil cuka
  Nertil cuka 3 months ago +99

  Po vertetet per hir te dashurise la muziken,por dhe per hir te dashurise filloi perseri muziken ,ku kengen e pare pas disa vitesh ja kushtoi dashurise qe kishte per Kiaren.LUKI❤❤❤.Suksese o Luiz Shkodrani dhe mos e ndalsh asnjehere si dashurine per Kiaren ashtu dhe per muziken.

 • jurgen
  jurgen 3 months ago +138

  Na mungonte një artist si ty që depërton në shpirt❤

 • Mikaela Megi
  Mikaela Megi 3 months ago +13

  Luiz Ejlli je nje neri me vlere te medha 🥰. Je po gjithashtu nje kengetar shume i mire mbret. Luiz Ejlli je nje personazh i prefererur per tere shqiptaret . Mbret Luiz Ejlli ❤🥰🥰🥰

 • winxx
  winxx 4 months ago +532

  Lyrics🎶
  Fryma e fundit, shpresa e fundit ishe ti
  Kur jeta më mundi, rrugën e gjeta te ti
  Nuk e di a të meritoj, pasha dy sytë në ball
  Kam një jet' që po t'kërkoj si ti kurr' s'kam pa
  Se çdo dit' e ndjeja, e ndjeja që një dit' do jem me ty
  E urreja veten, që s'mund ta thoja në sy
  Un' e ndjeja, e ndjeja që një dit' do jem me ty
  E urreja veten që s'mund ta thoja në sy
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht e jemja
  Pa ty nuk jetoj dot, ti je pika dopt' e jemja
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht е jemja
  Kanjëher' kam frik' a mos je andërr, a po çmеndna
  Fryma e fundit, shpresa e fundit ishe ti
  Kur jeta më mundi, rrugën e gjeta për te ti
  Nuk e di a të meritoj, pasha dy sytë në ball
  Kam një jet' që po t'kërkoj un', si ti kurr' s'kam pa
  Se çdo dit' e ndjeja, e ndjeja që një dit' do jem me ty
  E urreja veten, që s'mund t'a thoja në sy
  Un' e ndjeja, e ndjeja që një dit' do jem me ty
  E urreja veten që s'mund t'a thoja në sy
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht e jemja
  Pa ty nuk jetoj dot, ti je pika dopt' e jemja
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht e jemja
  Kanjëher' kam frik' a mos je andërr, a po çmendna
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht e jemja
  Pa ty nuk jetoj dot, ti je pika dopt' e jemja
  Përjet'sisht tha zemra, përjet'sisht e jemja
  Kanjëher' kam frik' a mos je andërr, a po çmendna [A po çmendna, a po çmendna]❤

  • Μαρίνα Οικονόμου
   Μαρίνα Οικονόμου 4 months ago +3

   ❤❤❤❤❤❤❤Super ❤❤❤❤Perjetsisht dashuri e bukuri pacin jeteten tuaj. ❤❤❤❤❤❤❤❤

  • theonlymusic
   theonlymusic 4 months ago +7

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

  • Besa
   Besa 4 months ago +1

   Kush e ka shkrujt textin

  • Vera
   Vera 3 months ago +2

   Kemi thane dashuri e paster

  • Vera
   Vera 3 months ago +4

   Ah sa te vuajtur sa u thoshin mo's ti e mo's ti te forte qendruan bravocifti

 • Teuta Muco
  Teuta Muco 2 months ago +15

  Zë i mrekullueshëm i një shpirti fisnik ⭐♥️

 • leon leon
  leon leon 3 months ago +12

  Kiara e rikthej ne jetë kte djal❤

 • Juli Mici
  Juli Mici 3 months ago +37

  Kenge qe i kuptohet cdo fjale dhe me kuptim. Nje bravo te madhe per ty dhe suksese te metejshme bashke me kiaren.

 • Lori Simon
  Lori Simon 3 months ago +6

  Na ke munguar o Luiz.Më bëhet qejfi që u riktheve🥰.Mos ik më🙏.Ka kam pëlqyer këngën pa e dëgjuar se e di se ti di të këndosh,më kujtohet që kur këndoje gek Ethet e së Premtes🥰.

 • Mimoza Lluka
  Mimoza Lluka 4 months ago +186

  I shkolluar në muzike ,në gjitha fushat i vlersuar nga artistst të medhaj muzikor!Te lumtë për forcen dhe durimin qe kishe gjate jetes .Sukseset të percjellshin gjithë jeten ty dhe Kiares Të kendoft❤gjithmonë!

  • Porunga
   Porunga 4 months ago +2

   Po cartist eshte ai..atij i ka koha per kenge ka vajt 40 vjec gomar😂😂

  • Yrolf D
   Yrolf D 4 months ago +11

   ​@Porunga clidhje ka mosha ktu,ka kengetare plot neper bote qe jane mbi 40

  • Random Content
   Random Content 3 months ago

   @Porungati duhet tjesh 15

  • elta hoxhaj
   elta hoxhaj 3 months ago

   😂❤🎉

 • Monda Jaku
  Monda Jaku 3 months ago +11

  Artisti me zërin më të bukur 😍 😍 😍 😍

 • Dina Unik
  Dina Unik 2 months ago +6

  Legjende...Fenomen...i paaritshem...i papwrseritshem...UNIK❤

 • Blerina Shehu
  Blerina Shehu 3 months ago +5

  BRAVO LUIZI. U NISE KUR ISHE I VOGEL QE TE BEHESH KENGETAR DHE NUK E ZGJATE SHUM PER HIR TE DASHURIS ❤❤😊😊

 • ola el
  ola el 4 months ago +151

  Na ke falur dhe vazhdon te na falesh emocione,uroj te zgjate perjetesisht magjia "Luiz"qe ngroh zemrat e kujtdo👏🙏

 • wyage7eufhevera pranvera
  wyage7eufhevera pranvera 3 months ago +5

  Kenga me e bukur qe ke kenduar deri tani @luizejlli ❤! Te gjithe e gjejm veten nga pak ne tekstin e kesaj kenge.

 • Fifi Fifi
  Fifi Fifi 4 months ago +18

  Super dedikim, super ze,super Melodie, perfundesisht je njeriu i kenges je zemra e atyre qe kan humbur c‘do shpres ne jet Dhe ti je shembull qe s duhet dorezuar kurr Luis, zoti te dhasht gjithqka qe te Don zemra se i Meriten sinqerisht

 • Rusha Palushaj
  Rusha Palushaj 3 months ago +26

  Me vjen keq qe i ka mungu skenes nje yll i madh si Luizi 🌟❤️
  Suksese Luiz Ejlli mos u ndal, te rujte I Madhi Zot ashtu si thua ti… 🙏🙏🙏

 • Myzafere Dema
  Myzafere Dema 3 months ago +32

  Luizi talenti i Shkodres. Je këngëtari më i mirë.Luiz dhe ne jemi Shkodran si je ti Të duam shumë nga Kejsi dhe Kjara.❤🧿⭐️🥰

 • L.K
  L.K 3 months ago +75

  Një shembull qe verteton që në fund një shpirt i mir fiton,dhe se njerzit nuk duhet te dorezohen.🤍

 • veronika bardhi
  veronika bardhi 4 months ago +232

  Ah nje mrekulli tjeter, dhuratë per kedo që të degjon zerin dhe kengen prej teje. FALEMINDERTI LUIZ EJLLI!!! PAÇ JETË TË GJATË E ZEMRËN PLOT GËZIME!❤❤❤❤❤

 • Angjelina Zefi
  Angjelina Zefi 3 months ago +32

  Na kenaqe shpirtin me kete ze te embel. Zoti te bekoft e te kendof zemra.Luiz

 • Lavdie Dule
  Lavdie Dule 3 months ago +18

  Te kendoft zemra ter jeten dhe mos u ndal se tu hapen ruget dhe vazhdo o Bilbi zoti te ruajt🎉🎉

 • Krisilda Halili
  Krisilda Halili 3 months ago +62

  Fantastike! Zoti të ka dhënë zërin brilant dhe zemrën më të pastër. Suksese Luiz! Presim hitet e rradhës! ❤❤❤

 • Besarta Rama
  Besarta Rama 3 months ago +12

  Suksese Luiz ejlli, kenga shum e bukur edhe zerin shum te mir

 • iamAlfred
  iamAlfred 4 months ago +232

  O Luiz ti jep vetem Dashuri tek njerezit Zoti te rujt 💯

  • Lume Kullolli
   Lume Kullolli 4 months ago +7

   Të lumt goja ❤ nonës ti je dashuri nana jote duhet të jetë krenare me ty ❤ dhe me zgjedhjen tate ju dua të dy

 • Suzana Duraj
  Suzana Duraj 3 months ago +8

  Nje kenge qe te kenaq shpirtin. Bravo

 • Besnik Sufaj
  Besnik Sufaj 3 months ago +40

  Un nuk e kuptoj si ka munsi qe per shum vite , e ke lane muziken , me gjithe kyt talent qe ke ..jemi shumn krenar qe te kemi nga Shkodra 👏👏👏

 • Zamir Vathej
  Zamir Vathej 3 months ago +38

  Luizi ka vërtëtuar që shpresa vdes e fundit, bravo Luiz

 • Eda Guraj
  Eda Guraj 3 months ago +48

  Ç'farë kënge e bukur me shumë ndjenjë.🥰🥰
  Në ç'do moment të ditës ta dëgjosh kënaqesh!!
  Go Luiz kështu vazhdo...
  🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 • Himeno Beast
  Himeno Beast 3 months ago +90

  Na mungon o luiiiii 🥹, kurre zdo vije nje i dyte si ty, si kaluan kaq shpejt kto 4 muaj, je njeri i madh, mos vdeksh kurre, lart e me lart te pafsha gjithmone! ✌️✌️

 • A L
  A L 4 months ago +793

  Te kendoft zemra perjetesishte. Tu shtofshin sukseset nje nga nje. Te pafshim sa me shume ne skena dhe koncerte e pse jo dhe ne tv. Tu prift e mbara me sa me shume hite 🎉😍🥰🛐

  • theonlymusic
   theonlymusic 4 months ago +16

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

  • Meleqe hoxhallari
   Meleqe hoxhallari 2 months ago

   Pershendetje quhem meleqe jam gjazhjete vjece je shume i bukur❤❤❤❤❤❤❤

 • vasjana sheshi
  vasjana sheshi 4 months ago +78

  Kenga me e ndier qe kam degjuar ndonjehere ☺️☺️
  Suksese Luiz zeri jot i mungonte tregut te muzikes shqiptare 🥰🥰🥰

 • Alma Lekaj
  Alma Lekaj 3 months ago +4

  Te knoft zemra e shpirti tan jeten tande...bravo vetem suksese tash lart e me lart🙏👏👏

 • Paskualina Marku
  Paskualina Marku 3 months ago +7

  Luiz Krishti te rujt me jet e shendet ❤

 • Zhani berme
  Zhani berme 3 months ago +25

  Nji ze i kthjellet si uj kristali brillant , terapi per shpirtin, nji balade e ndjer e sinqert pozitive sic je ti vet ! Bravo Luiz Ejlli ! Suksese dhe frymezim pafund per gjera te bukura dhe per shpirtin Artist qe ke👏👏👏

 • Ela D
  Ela D 3 months ago +12

  ❤ sa ndjesi te bukura na ke dhuruar ne big … e sa vazhdon te na japesh suksese🎉❤

 • Maria
  Maria 4 months ago +314

  Të këndoft zemra mos u ndal tani që tu hapën rrugët 🙂 Zoti të ruajt ty edhe ata që të votuan të ndryshuan jetën komplet 🙂 🙏

 • Irta Kashariqi
  Irta Kashariqi 3 months ago +6

  eshte nje artist i vertet bravo ❤

 • Daniela Shima
  Daniela Shima 4 months ago +23

  Me ne fund erdhi koha kur muzika degjohet me kenaqesi e nuk shikohet! Brilliant voice!👏👏👏

  • marash Gjoni
   marash Gjoni 4 months ago

   Shume e vertete,kenaqesi te degjosh kete ze dhe muzik kaq te embel,100% shqip art, jashte muzikes zhurmuese tallava arabe, pa stil pa permbajtje qe ka pushtuar shqiperine,komplimente dhe urime Luiz Ejllit per talentin zerin e embel, nga te paktet qe kendon live

 • Donny .D
  Donny .D Month ago +6

  Bravo Luiz e ke qare kete kenge,sa here e degjoj me emocionon

 • Alida Isufaj
  Alida Isufaj 4 months ago +41

  T’knoftë zëmra e shpirti tan jetën o Zot! Suksese Luiz!🙏😍

 • mikeljan ceka
  mikeljan ceka 3 months ago +11

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ❤❤

 • Ridi Lera
  Ridi Lera 4 months ago +284

  Ky është fenomen ky është legjenda ky është magjia e artistit.. bravo Luiz Ejlli ❤❤❤❤

 • Ardian Ramadani
  Ardian Ramadani 4 months ago +132

  Kjo nuk eshte vetem nje keng, kingi thjesht e ndjen me Shpirt Muziken e gjithqka ❤

  • Zef Ndokaj
   Zef Ndokaj 3 months ago +2

   Luizi i dha 10 mije euro nje femije qe eshte i semure dhe beri thirrje te ja bejne se bashku 80 mije euro per sherim.

 • dushi hajdar
  dushi hajdar 3 months ago +13

  Shpirtii I tijj eshte artistik👏🏻🔥

 • Bobi from SHQIPNIA
  Bobi from SHQIPNIA 3 months ago +10

  Suksese Luiz mos ndalo kurre rikupero vitet qe ndalove se kenduari 🎉🎉🎉🎉

 • Marsi
  Marsi 3 months ago +16

  Sa kenge e bukur ❤❤😍😍 luizi erdhi per te na sjelle muzike te mire , te ndjere , na kishte munguaer

 • Silva Olsi
  Silva Olsi 3 months ago +11

  Zeri me i bukur Luiz Ejlli.

 • Ajten Aliu
  Ajten Aliu 3 months ago +24

  👏👏👏 vetëm se kuptoj pse ke jetuar 10 vite me ni femër që nuk ka ditur për tye bash asgjë......por e meriton ni faleminderit që është larguar vet 💪 tash I ke të gjitha....vetëm vazhdo 👏👏👏

 • Nertila Disha
  Nertila Disha 4 months ago +10

  Fjalet jan te teperta per nje artist te madh si Luiz Ejlli qofsh gjithmon i lumtur me Kiaren jeni dashuri te dy ❤❤

 • Visar Dili
  Visar Dili 3 months ago +5

  Besoje qe shume nga NE e gjejm veten ne kete Text te jashtezakonshem.
  Cfar melodie dhe zëri qe na e bene mishin kokerr, te lumt Lui suksese tutje 👏🏼🔥

 • Prena Prengaj
  Prena Prengaj 3 months ago +14

  Ke lindur artist zoti te bekoft suksese luiz

 • Hamit Dautaj
  Hamit Dautaj 4 months ago +31

  E meriton Kjara kete dedikim me kengen qe I ke perkushtuar. Bravo Luiz po e trego cdo dite qe je I perkushtuar ndaj dashurise tende te zemres.

 • Flora Kola
  Flora Kola 3 months ago +9

  O Zot zemra te kendoft shum kenge e bukur n'a kenaqe me ket ze te embel suksese

 • veronika bardhi
  veronika bardhi 4 months ago +388

  "Përjetsisht e jemja" , sa bukur tingellon ne vesh e ne shpirt ❤😊

  • nairodMusic.
   nairodMusic. 4 months ago +15

   Sidomos e "Jemja " jo e imja 😊

  • Helena Moi
   Helena Moi 4 months ago +7

   @nairodMusic. teksti eshte i shkruar nga Bardhit-shqipetar nga Maqedonia, dhe punuar nga nje kosovar tjeter Çelik Lipa. E pritshme

  • nairodMusic.
   nairodMusic. 4 months ago +14

   @Helena Moi dialekti sesht i asnjenit prej teksshkrusve e ka pershtat me shkodranshen

  • Helena Moi
   Helena Moi 4 months ago +7

   @nairodMusic. dialekti esht gegerisht. Kosova e flet gegrishten, prandaj edhe i pershtatet.

  • nairodMusic.
   nairodMusic. 4 months ago +4

   @Helena Moi veriu qe flet gegnisht pz me njeni tjetrin nuk kuptohen por ne kang nrm ka perdor dialektin e vet edhe i shkon shum 🙂

 • Olta Marku
  Olta Marku 3 months ago +5

  Kenga shume e bukur,po sme pelqen qe i bejne kaq shume perpunime zerit.Ka nje ze te vecant,ke qejf kur degjon kenget e tija te parat ose kur kendon live!

 • Adelina Gezhilli
  Adelina Gezhilli 3 months ago +14

  kjo esht keng 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼kuptohet cdo fjal cdo tingull

 • Resi Brahollari
  Resi Brahollari Month ago +8

  Te lumte Goja mor Djal e ke qar kete keng e ke kenduar me gjith shpirt .Te bekoft zoti 🙏🙏🙏💫💫

 • Era
  Era 4 months ago +13

  Nje artist si Luizi dhe kenge te tilla i kane munguar muzikes shqipetare. Sa mire qe u riktheve serish me keto super hite.
  Nje perle e vertete kjo kenge!
  LUIZ&KIARA PERJETESISHT ME JU TE DY!🫀♥️

 • Erjona Hasaj
  Erjona Hasaj 3 months ago +20

  E meriton gjithe kete fame! Bravo je i kompletuar ne te gjitha aspektet! Te uroj me gjithe zemer suksese lart e me lart!

 • bicaku kalem
  bicaku kalem 4 months ago +376

  I vetmi personazh qe u pelqye nga 99% e shqiptareve .Ska per te ndodhur ndonjeher .The one and only Luiz Ejelli !!!👑👑👑

  • ALBmusic
   ALBmusic 3 months ago +4

   Po 1% apo familjaret e banorve te tjere?

  • Hoel 09
   Hoel 09 3 months ago +2

   @ALBmusic ndoshta😂

  • Oriada Kuqari
   Oriada Kuqari 3 months ago +1

   😅​@Hoel 09😅

 • Donika Prifti
  Donika Prifti 3 months ago +73

  Kjo kenge te rrenqeth. Kjo kenge te perlot. Kjo kenge te bene te jesh optimist per jeten. Ka nje drite ne fund te tunelit. Bravo Luiz qe ke ne krah nje grua te forte qe te frymezon.❤❤❤❤❤

  • George Skanderbeg
   George Skanderbeg 3 months ago +3

   😂😂😂😂 e ka frymzu fort ato 90 dite e para perpara se me pa suksesin jasht.ky cift eshte vetem per show plus nuk e ka gru edhe ajo martese ishte per show

 • Lindita Dedei
  Lindita Dedei 4 months ago +25

  Sinqerisht realisht ,shum e bukur e domëthënse për jetën tënde . Vargje prekse nga jeta e johja me Kiarën. Bravo për ktë zë të ëmbël .👏👏👏👏

 • aaaanskks
  aaaanskks 3 months ago +15

  Dashuria te largoj nga muzika edhe ajo perseri te kthehu fuqishem ,suksese

 • Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi 3 months ago +5

  Kengetar qe i ke mungu skened ❤ Bravo 👏

 • VM Vuki
  VM Vuki 3 months ago +28

  I vetmi personazh i cili i dha identitet BBV -se, dha shembull e nje njeriu si ngrihet rezohet dhe perseri kap majat.. respekt

 • flavja /
  flavja / 4 months ago +166

  Kjo do jete kenga qe do shoqeroje ciftet drejt altarit !❤❤
  Do jete melodia e gjithe kercimeve te cifteve shqiptare.
  Ne kete menyre ne publiku qe te do kaq shume do te beje nje mega klip.

  • Euxhenjo
   Euxhenjo 4 months ago +2

   Merrjani dhe ne goje

  • Kelas Marku
   Kelas Marku 4 months ago +8

   @Euxhenjo at ta kena lan ty se paske mnyr te vecant adhurimi hahahaha

  • Leandra Saraci
   Leandra Saraci 4 months ago +5

   ​@Euxhenjo po si flet kshu mor burr po nuk te pelqen pse vjen e shan kot.mjafton vec mos ta ngjosh.kenga ylllll e bukur

 • Eleutheria Kerri
  Eleutheria Kerri 4 months ago +26

  Suksesi qofte me ty Luiz dhe mos u largo kurre nga skena , publiku , televizioni dhe rrjetet sociale ! Urime 🌟✨

 • Lukas_Gamer
  Lukas_Gamer 4 months ago +131

  Te kendofte zemra zoti ta bekofte zerin dhe te urojme jet te lumtur me kiaren dhe suksese sa me shume kenge presim o Lui 🙏

 • mom
  mom 4 months ago +35

  Shumë e bukur të lumtë Luiz 😍 mendoj se i ke munguar tregut muzikor shqiptar, por sa mirë që u riktheve dhe për më tepër në një kohë shumë të duhur. Bravo dhe shumë suksese të uroj 🙏🙏

 • Genti Dredha
  Genti Dredha 3 months ago +13

  Ne big brother n kenaqe e shtynim ore duke te par. Tani na mban me muzik qe te burone nga shpyrti. Zoti te ka dhen shpyrti te pasur mos e humb me vlla je I bekuar vazhdo perpara suksese gjigand

 • Elvira Jata
  Elvira Jata 4 months ago +88

  Sinqerisht, realisht, perjetesisht nje perle…ke nje ze te vecant Luiz per mua zeri jot esht si nje terapi qe me kenaq shpirtin ❤ cdo dit degjoj kenget e tua 🥰🥰🥰💖💖💖

 • Dija
  Dija 3 months ago +36

  Artisti I talentuar dhe me moral te forte zgjedh textin dhe melodine me dashuri dhe kujdes.
  Any song that brings joy to all the ages, will live forever!
  Well done Luiz Ejlli❤🙏

 • Klea Hidri
  Klea Hidri 3 months ago +82

  Sa shume e dua zerin tend, ndjenje qe i jep cdo rrjeshti te kenges 👌 I mungoje tregut te muzikes Shqipetare ❤️🥰

 • Katerina Kurku
  Katerina Kurku 3 months ago +8

  Sa bukur fjale plot kuptim dhe te verteta 👏👏bravo Luiz mos ndalo rrugen e kenges

 • Orgest Gava
  Orgest Gava 3 months ago +7

  Artist i vertet 👏🏽👑

 • KleaAjanJon🍀
  KleaAjanJon🍀 4 months ago +51

  Kengetar qe thot realitetin e vet e shum njerzve qe e gjejn veten tek ti je mrekulli e allahit lum ajo nan qe te ka ❤

 • Brunilda Myftaraj
  Brunilda Myftaraj 4 months ago +93

  Sh kenge e bukur,emocionuse.E kam ndjekur bigun cdo dite: Urime dhe suksese kudo ne jete! Perjetesisht me Kiaren❤."I miri nuk humbet kurre"eshte nje shprehje e popullit.

 • Myzafere Dema
  Myzafere Dema 3 months ago +10

  BRAVO LUIZ. Dhe titulli i kenges titëllon shumë bukur. Dhe kënga ishte shum po shum e bukur.❤

 • Edlira Craga
  Edlira Craga 3 months ago +6

  Njeri me zemer te madhe dhe me ze te mrekullueshem

 • Dorina Nela
  Dorina Nela 4 months ago +14

  Përjetësisht tha zemra❤me kte i vure kapakun. Hit i zemrave te dashuruara 😍😍😍tani e tutje me kengen PËRJETËSISHT❤😍

 • Violina Poliku
  Violina Poliku 15 days ago +2

  Nje ze brilamt qe te deperton thelle ne shpirt.Kenga shume e bukur e ndjere ne te gjithe kuptimin e fjales,nuk merzitem duke e degjuar cdo dite dhe me e bukur me duket cdo dite e me shume.Bravo Lui mos u ndal vec kenge te bukura realizo sikur deri tani na kenaqe me zerin qe te ka fale zoti per te kenaqur te gjithe ata qe te duan e te ndjekun cdo dite.Un krenohem qe jam Shkidrane e te presim me te pa ne Milano.Mrardhsh o ylli i Shkodres.Te kemi mbeshtetur ne big e do te mbeshtesim gjthm se ti fal vec miresi e dashuri tek cdo moshe pa dallim ..Ec perpara mos u ndiko nga njerezit ziliqare qe skane arrit asigja ne jete flasin keq per ty.Te rujte i malli zot e kjosh i lumtur me Kjaren e se shpejti me nji bebush e knaqet nena Angjelina dhe te gjithe ne qe te duam shume.

 • Merita Muka
  Merita Muka 4 months ago +161

  Je nje person qe percjell emocion e duket qarte qe ke nje zemer te madhe.Suksese gjithmone!

  • Rina
   Rina 4 months ago +2

   Faleminderit qe u riktheve perseri 🙏🙏🙏🙏❤❤❤💥💥Luki pergjithmon bashk🙏

  • Detar Maranaku
   Detar Maranaku 2 months ago

   @Rina😊😊

  • Sanije Jahja
   Sanije Jahja 2 months ago

   ​@Rina😅❤😅😅

 • Sanije Haziri
  Sanije Haziri 3 months ago +10

  kenge nga shpirti❤

 • ROZE QERSHIJA
  ROZE QERSHIJA 3 months ago +13

  Te kendoft zemra super keng 🙏👑🤴

 • pellazgu epiriot
  pellazgu epiriot 3 months ago +15

  Mos u ndal së bërë muzikë per shpirtin.

 • OnlyForMusic
  OnlyForMusic 4 months ago +94

  Kënga 🎶do jete hit💥 sepse i dedikohet💞suaj që ne e kemi përjetuar aq shumë nga ekrani😍🥰. Ruajeni dashurinë💞 tuaj nga 👀-të ziliqarë e 🖤-at dashakeqe. Jeni shumë të mirë, përjetësisht bashkë Luiz♥️Kiara💏

 • ADRIANA DACI
  ADRIANA DACI 4 months ago +23

  Perjetesisht bashke me Kiaren driten e diellit ❤
  Kenga super..Suksese 👏👏

 • Vaske Dedo
  Vaske Dedo 4 months ago +73

  Kenge e mbrekullushme,meledioze me text qe te tregon shpirtin tend te sinqerte. Congratulations gjithmone. Zoti dhe dashuria jote nuk te harruan .Bashke me Kiaren gezoni suksesin e jeten 🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰🥰🥰

 • Rina Gashi
  Rina Gashi 3 months ago +37

  Suksese Lui per kengen per kiaren jeni cifti ma i Bukur ne Bot kiara❤ Lui

 • Sidorela Gjata
  Sidorela Gjata 3 months ago +12

  Nuk e di sa mijera here ne dite e kam degjuar 🥰🥰🥰 Zeri jotttt o Luiiiii 🫶🫶🫶🫶🫶

 • Vx Bx
  Vx Bx 4 months ago +82

  🎉❤😂😊Zërin ta ka fal Zoti! Luiz shfrytëzojeni vëlla.Mos i lër ëndrrat se mbetesh vec me kujtime! Bëji realitet! Suksese në jetë!

 • Mirela Gjoka
  Mirela Gjoka 4 months ago +26

  Seriozisht,sinqerisht,realisht nuk kam fjal 😊. Kendo, jeto I lumtur Luiz 🎉😊