Tap to unmute

Gjesti X Albos - Injorante

Share
Embed
 • Published on Feb 4, 2023 veröffentlicht
 • @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Gjesti X Albos - Injorante
  Lyrics by: Gjesti & Albos
  Mix/ Master by: Albos
  Produced by: Albos
  Video by: IMAGINE
  Executive producer: Samed Potera
  Reina Entertaniment
  Booking: +38349444229
  Licensing: license@onima.co
  Connect with Gjesti on IG: gjestt
  Connect with Albos on IG: albosofficial
 • MusicMusic

Comments • 546

 • Alesia Markuci
  Alesia Markuci 4 days ago +3

  Super kenge bravoooo cuna sherim per shpirtin e shte kjo kenge sa efiksuar jam sa mbaron e rikthej prap dhe nuk me merzitet fare ❤❤

 • AKIL
  AKIL Month ago +8

  Kenga me e fort qe kam degjuar deri me sot 👑👑

 • Brumilda Karadimu
  Brumilda Karadimu 8 days ago +4

  Shum keng e bukur super gjesti 😘😘❤️❤️👌👌

 • ENIS
  ENIS Month ago +88

  Kte keng e kan kuptuar vetem ata qe e ndiejn dhe jan lenduar ne dashuri🔥

  • Denisa Rryci
   Denisa Rryci 14 days ago

   ​@White Rabbit 8th 7 up 8

  • Sokol Voksi
   Sokol Voksi Month ago

   @Niti Niti p

  • Gezime Tusha
   Gezime Tusha Month ago

   Ok I’ll oj j jl😅o iokikokokoko on kiikik😅 😅

  • Albana Bahtiri
   Albana Bahtiri Month ago +1

   Te gjjthe jemi lenduar dhe ajo plage eshte e pa sherushme,por koha na meson te jetojm me ate plage😥

  • Niti Niti
   Niti Niti Month ago

   J

 • Sadi Sollaku
  Sadi Sollaku 8 days ago +3

  Te lumte goja gjesti dhe albos🎉🎉❤❤

 • PAL
  PAL Month ago +15

  Kjo kenge eshte e kendume prej shpirtit ❤ keep going Gjesti

 • ArKiMeD
  ArKiMeD Month ago +13

  Te jemi krenar qe kemi nje Artist si Gjesti 👏👏

 • Melisa DB
  Melisa DB Month ago +11

  Kjo shkon per te gjith ata qe sjan me ata qe do te donin te ishin..miss you L💔

 • Eni Tiran
  Eni Tiran Month ago +5

  Kjo eshte nje nder kenget me domethenese per momentin 😍😍😍

 • LEDRI
  LEDRI Month ago +5

  Te godet ne zemer kjo kenga me melodin qe ka 👏

 • Olti Oltii
  Olti Oltii Month ago +4

  Kenge si kjo degjon vetem nga Gjesti dhe Albos!👏👏🥳🥳 Bravo djema

 • Vlonjatii
  Vlonjatii Month ago +6

  Legjende e gjalle e muzikes 👌👑 King Gjesti

 • Lina Dicktator
  Lina Dicktator Month ago +66

  O valla kta dy ta knaqin shpirtin sahere bajne vec hite jane kengtaret ma tmiret kta jane per big brother jo tjr😂😂❤👌❣🦋

 • Flor banaaa
  Flor banaaa Month ago +4

  Respekte per nje kengetar si pune jote🔥🔥

 • Sandra Elshani
  Sandra Elshani Month ago +2

  🎙 🎼 këngë e bukur 💕
  🇦🇱 Gjesti edhe Albos ( King's)💪👑

 • lajthiza
  lajthiza Month ago +4

  Gjesti eshte kengetar Unik.Cdo kenge qe e ben i kthehet ne Hit

 • MARSEL
  MARSEL Month ago +5

  Super talent,super ze,videoklip me shume kuptim.🎉

 • Enrik has
  Enrik has Month ago +5

  Wowww e ke djeg gjesti , hit pas hoti kurre mos u nalsh 👌 miliona t merituara

 • Saranda
  Saranda Month ago +2

  100% talent bravo per muziken

 • Rexhep Alimi
  Rexhep Alimi Month ago +5

  O gjesti po ku ka artist ma tfort se ty, vazhdo kshu si ja ke nis ti ki me kon nr 1 i gjith Shqiptaris 🔥🔥

 • vajzat e shqiperise
  vajzat e shqiperise Month ago +3

  Me ne fund nje kenge me shpirt❤❤❤

 • Besa
  Besa Month ago +2

  U deserve all the best in this world, your voiceeeeeee is so …😍😍

  • SHQIPE Cib
   SHQIPE Cib Month ago

   Se ca ke shkru hajt e mere vesh

 • Amarildo Rama
  Amarildo Rama Month ago +2

  Bravoo Gjestii suksese te metejshme ne hitet pasardhese 👑👑👑

 • Ersen Demiri
  Ersen Demiri Month ago +4

  Suksese Duo me emir shqiptare 🎉

 • miri Tropoj
  miri Tropoj Month ago +3

  Bravoo gjesti dhe albos.Jeni te mrekullueshem.💫💫

 • Valezaa
  Valezaa Month ago +61

  Kjo eshte nje kenge per te gjithe ata qe kan dashuruar vertet ne jete🥹🥹

 • Brikenaa
  Brikenaa Month ago +2

  His voice is in my head❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Donna
  Donna Month ago +3

  Ti je antistres na gëzon më këngët tua, përcjell mesazhin dhe na gzon njëkohësisht 🥰 bravo ❤

 • tms77
  tms77 Month ago +3

  Kjo kenge duhet te dihet si Himn prej t gjithve e meriton🎉❤

 • Xhulio Doda
  Xhulio Doda Month ago +5

  Gjesti never disaapoints

 • Lina Lina123
  Lina Lina123 Month ago +3

  Dy zêrat qetsi shpirtrore. Definitivisht teper bukur po kendoni sidomos bashk shum po shkoni❤

 • INES
  INES Month ago +9

  Nje tekst shume i vertete ,respekte Gjesti e adhuroj stilin e muzikes tende❤️

 • Erblin Berisha
  Erblin Berisha 20 days ago +2

  Oooo zemren ty ta ha sa bukur këndon na knaqe me ket keng 100 her ne dit e ndegjoj ♥️🙏😘💣👌👌💫

 • Vip Shqip
  Vip Shqip Month ago +5

  Artist i madh je, meriton shume me shume , nder artistat underrated in Albanian music industry, you deserve to be top 5 at least ❤️❤️

 • Gesti Cela
  Gesti Cela Month ago +1

  Suksese Vlla cdo kng prej teje Vec Suksess ka jep shum frytezim ❤

 • Asi As
  Asi As Month ago +1

  Kjo eshte kenga me e mire qe kam degjuar😍😍

 • ADOR
  ADOR Month ago +6

  Kjo kenge te godet drejt e ne zemer 🎯

 • Griselda Lamaj
  Griselda Lamaj Month ago +1

  ky asht qetsim shpirti asht kenaqesi me degju kenket e tua plot kuptim je dashuriiii

 • Marinela Prenga
  Marinela Prenga Month ago

  TE LUMTE KENDON ME GJITHE SHPIRT...
  Gjeta ne kete kenge nje pjese te jetes time
  ♥️

 • SANDRI YT
  SANDRI YT Month ago +1

  SUPER HIT VEQ SUKSESE DJEM MERITONI NGA SHQIPET KUDO QE JANE❤❤❤❤

 • ITZ_KLODI
  ITZ_KLODI Month ago +3

  Sa keng e mir kjo 👏🏻❤️

 • Tea2020
  Tea2020 Month ago +9

  Per Ata qe kan dashuruar kjo keng eshte si plumb ne ❤

 • ArmandS6
  ArmandS6 Month ago +14

  Suksese Gjesti, ishallah sa mshum hite cdo muj po t presim , je nr1

 • Ornela Gaci
  Ornela Gaci Month ago +2

  Bravo 👏
  Best song ever 😍

 • uziii
  uziii Month ago +1

  Gjest te falenderoj shume per muziken qe ben👑🤍

 • Shpresa Mulaj
  Shpresa Mulaj Month ago +1

  Suksese , kenge perfecte!!!👌

 • ADORA
  ADORA Month ago +2

  Will u do any album soon? 😢 i just love your voice and need more and more musics froms youuuu 😢

 • AZRA
  AZRA Month ago +1

  Gjestiii te falenderoj qe nje pjes te dhimbjes time e ke hedh ne vargje e i ke shtuar nje melodi per ta plotesuar😢😢💔💔💔

 • Joel Zenii
  Joel Zenii Month ago

  Shume emocione ka kjo kenge bravoo jeni me te miret

 • MAKS
  MAKS Month ago

  Tekst esht i trisht po duhen dhe kto lloj muzikash ndonjehere🔥🔥

 • BERTI
  BERTI Month ago +11

  Kenge qe prek shpirtin e cdo moshe definitivisht…

 • Umit 682
  Umit 682 Month ago +3

  Nubava Pesen Bravo Momcheta ❤🔥

 • elidon
  elidon  24 days ago +2

  Xhesti Albos ❤️‍🩹💝💖❤️‍🔥🇦🇱

 • Vip Shqip
  Vip Shqip Month ago +3

  Gjesti 10/10 every single time 🤩

 • Gencii
  Gencii Month ago +1

  Zoti te ruajte Gjesti👑

 • Artenida Koci
  Artenida Koci Month ago

  Teksti eshte kaq i trishte por edhe i bukur ne te njejten kohe❤👌🥰

 • DEA
  DEA Month ago +3

  Na bere te qajme me kte kenge 🥹🥹 bravo Gjesti👏😍😍

 • fcbb
  fcbb Month ago +16

  Ku je kon prom, veq e di qe nxon nuk je kon
  ke mujt mem shkru ke mujt mem thirr
  Ke mujt mem thon po du zonin me ta ni
  Akoma akoma tkom ty nzemer
  Akoma akoma flen ti zemer

 • Lejla Toshkollari
  Lejla Toshkollari Month ago +4

  Best song everrrrrrrrr ❤❤❤❤❤❤
  Best Duoo 🎉🎉🎉
  ❤❤❤

 • ALESIO 1
  ALESIO 1 Month ago

  Gjesti veq vazhdo keshtu mos u ndal kurre te pakt jan artistet si ty qe kendojn me zemer

 • LEONARD_OFFICIAL
  LEONARD_OFFICIAL Month ago

  Sportin tfort dhe moziken respekt 👍🖤

 • Óscar geovany Acevedo Vázquez

  Me encanta 🙃🙃

 • Geri Pepa
  Geri Pepa Month ago +2

  Shum i vra me duket nga jeta ky 😭💔😂😂😂😂😂

 • LAB
  LAB Month ago +1

  Gjesti dhe Albos cfare bashkepunimiii❤️‍🔥👌👌👌

 • doni berlin
  doni berlin Month ago

  Respekte nga Shqipet e Berlinit

 • Klarisa Karriqi
  Klarisa Karriqi Month ago +3

  Masterpiece 🔥

 • Joana Culi
  Joana Culi Month ago +1

  👏👏👏❤️❤️ Super keng ju lumte

 • Elsi Dika
  Elsi Dika Month ago

  E vetmja keng qe e ndiej me zemer ........

 • hipphopshqip
  hipphopshqip Month ago

  the HIT of the YEAR!🏆

 • Lul Berisha
  Lul Berisha Month ago

  Suksese shum kang e bukur osht ❤️🔥

 • Ale Ela🫀
  Ale Ela🫀 Month ago +2

  O çna e kenaqe zemer bre❤️‍🔥 sa me shpirte i kendon keto kenge ❤️‍🔥❤️‍🔥🫀🫀🫶🏻

 • Aron Reçi
  Aron Reçi 19 days ago +1

  Kenga qe adhuroj

 • GJASULAAA
  GJASULAAA Month ago

  Po ky eshte thjesht nje super hittt qe te prek telat e zemres

 • Meddi Hasani
  Meddi Hasani Month ago

  Perfect duo 👌🏽👌🏽

 • fetije isufi
  fetije isufi Month ago

  Gjesti dua te me zhgenjesh njehere Sepse gjithmone behesh ma teper i adhurueshem😮😂

 • ALEKS
  ALEKS Month ago

  Suksese me hitin e ri🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • LisaxD94
  LisaxD94 Month ago

  When is this song on Spotify ? 😍😍

 • Ajshe Krasniqi
  Ajshe Krasniqi Month ago

  Kanget me te mira dhe kengetart me te mir ne bot bravo

 • Krenar Shala
  Krenar Shala Month ago +1

  Skom fjal besoj se shum kush e ka gjet veten ne ket keng se edhe une e kom gjet veq suksese

 • cllevio44
  cllevio44 Month ago +1

  Je baba per ksi lloj kongsh , respekte nga Lushnja 👍

 • Olga Karapetrova
  Olga Karapetrova Month ago

  Благодарю!❤

 • liridona Berisa
  liridona Berisa Month ago

  Super Albos👍mach weiter soh 🌟

 • Eliservis Shopeli
  Eliservis Shopeli 17 days ago +1

  Shum bukur ju lumt goja 😊😉😉😍😍

 • Denisa Bejtja
  Denisa Bejtja 27 days ago +1

  Super kenge bravo gjesti

 • My Shqipez
  My Shqipez Month ago

  Kjo muzika duhet t jet patjeter virale ne tiktok👑👑letss gooo

 • Lusjana Qosja
  Lusjana Qosja 28 days ago

  Super keng🥺❤👏

 • erika bregu
  erika bregu Month ago

  Kjo vertet eshte nje super dashuri si kenge🥰🥰🥺

 • Mc-Attom
  Mc-Attom Month ago

  Nje pjes shpirtit temen ty ta dhash ❤❤❤K❤❤❤

 • Kasto Fan
  Kasto Fan Month ago +1

  Best Duo 🥰❤️❤️

 • Alesia Papa
  Alesia Papa Month ago +1

  Smund te ndaloj se e degjuarii🥺🥺😍😍😍 me pelqen shumeee

 • Genta Kuqja
  Genta Kuqja Month ago +3

  Super talent je ❤️❤️

  • SHQIPE Cib
   SHQIPE Cib Month ago

   Faleminderit provo mund tja dalesh dhe ti cdo gje arihet ne jet

 • paola kadi
  paola kadi Month ago

  Gjesti je shume i veqant krejt support duhet me kon ma nalt he deserves everything

 • Selenaa
  Selenaa Month ago

  Jam ne makine dhe kjo kenga paska super vibeeee 🥰🥰🥰

 • Roeldi Ada
  Roeldi Ada Month ago

  Super Bravo 👏👏👏🔥🔥🔥

 • dorela
  dorela Month ago +4

  Spotify?? Pershendetje nga Rotterdami 🔥❤️🇳🇱

 • Daniela Simona
  Daniela Simona Month ago +3

  Respect from Romania 🇷🇴❤.

 • ADEL
  ADEL Month ago

  Imm cryinggg literally 🥲🥲💘💘💘 t’du Gjesti💜

 • AMI
  AMI Month ago

  Tekst i kenduar me emocionnn 🥺🥺❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • artiola tresa
  artiola tresa Month ago

  Sinonimi i kesaj kenge=OBSESION 🚨🥲🥲

 • Loredana Cardos 03
  Loredana Cardos 03 Month ago +1

  Felicitări și din România 🥰🥰❤️