Tap to unmute

YLL LIMANI - ULU (prod. by Fatjon)

Share
Embed
 • Published on Feb 1, 2023 veröffentlicht
 • #ylllimani #ylllimaniulu
  Stream / Download : out.loudcommedia.com/ulu
  Music: Yll Limani & Fatjon Miftari
  Lyrics: Yll Limani
  Produced by Fatjon Miftari
  Video by Wonder
  ▸ Follow Yll Limani
  Instagram : ylllimani
  Facebook : YllLimaniOff...
  Twitter : YllLimani
  ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani / Three60 Music
 • MusicMusic

Comments • 225

 • Kuzhina e Oles /Ola's Kitchen

  Beautiful 🎵 🎶 song! ❤️ Love it,love it,love it! So proud for you bro!

 • Benisara Halimi
  Benisara Halimi Month ago +17

  Every time ylli brings out a new song 🎵 iam all over it!!! Never disappointed ❤🙌🪬 keep them coming ylli 👌🏻

 • 𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

  Ulu🪑
  Ngat meje thujum
  qe a anderr e keqe🥰
  Thujum qe sje tu mlon🫠
  E sje tu shku💔
  Ulu
  Mos u mdeno me heshtje🐧
  Ulu
  A nuk u bona krejt cka deshte😑
  A nuk ndryshova per ty❤️‍🩹
  Cka met nket jet🫀
  Nese ty nuk t’kam😭
  Cka met nket jet
  nese ti po shkon👀
  mduhesh ma shum sesa qe menon🥵
  em duhesh ti💍🫂

  • Raisa Dobrozi
   Raisa Dobrozi 28 days ago

   ​@theonlymusic hi

  • White Rabbit
   White Rabbit Month ago

   Ne jemi të pavetëdijshëm kur jemi në gjumë ose kur jemi të fikët.
   Kur jemi të pavetëdijshëm, nuk kemi mendime, nuk kemi emocione dhe nuk mund ta shohim botën.
   Kur jemi të vetëdijshëm, ne dimë gjithçka. Vetëdija është mendimet, emocionet dhe gjithçka në botë.
   Kjo ndërgjegje është një.
   A do të ndahet vetëdija në dysh? Vetëdija nuk është e ndashme.
   A ndjeni dy vetëdije kur flisni me një mik? Vetëdija ndihet vetëm si një.
   Vetëdija është një. Unë jam i ndërgjegjshëm dhe unë jam Bota.
   Ungjilli i Thomait
   "Sepse shumë nga të parët do të jenë të fundit dhe do të jenë të vetëm".
   Jezusi tha: "Dy do të ulen në një shtrat; një do të vdesë, një do të jetojë."
   “Për këtë arsye them, nëse dikush është i plotë, do të mbushet me dritë, por nëse ndahet, do të mbushet me errësirë.”
   Jezusi tha: “Pse e lani pjesën e jashtme të kupës?
   A nuk e kuptoni se ai që ka bërë të brendshmen është edhe ai që ka bërë të jashtmen?"
   Jezusi tha: "Unë jam drita që është mbi çdo gjë. Unë jam gjithçka; nga unë dolën të gjithë dhe të gjithë u arritën tek unë.
   Ndani një copë druri; Unë jam atje.
   Ngrini gurin dhe do të më gjeni atje".
   Një [person] i tha: "Thuaju vëllezërve të mi të ndajnë me mua pasurinë e babait tim".
   Ai i tha personit: "Zotëri, kush më bëri ndarës?"
   Ai u kthye nga dishepujt e vet dhe u tha atyre: ''A nuk jam unë përçarës?''.

  • theonlymusic
   theonlymusic Month ago +6

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e pare te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

 • Margona Çetaj
  Margona Çetaj Month ago +12

  From the moment the music beats I knew this was gonna be a hit 🔥

 • Fibi Rh
  Fibi Rh Month ago +13

  Ska zhgënjim asnjëher nga Ylli, artist i vërtet, neper venat e tij rrjedhin tingujt e muzikes ❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +5

  💣🔥🔥👑👑 Yll Limani, 🔥🔥🔥 Respekt i madh 🥰 Kënga më e mirë 😍🤗💞 "Urime për albumin e ri". 🎊🤗🥳

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +5

  Ah cdo kenge e jotja eshte lehtesim I srutmit 😍♥ I adhuroj kenge e tua 🌟🫰🎶😎🙌

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +7

  Një këngë kaq e mrekullueshme dhe fantastike 🔥 Unë e dua muzikën tuaj! ❤‍🔥❤‍🔥💯💯🙏☄🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +3

  Jeni me te miret....faleminderit per kete kenge te thjeshte dhe te bukur 👏👏🤗🤗✨✨🔥🔥

 • S1NDO_LYR1C 🎶
  S1NDO_LYR1C 🎶 Month ago +4

  Ylli jam një nga fansat e t'u ma të mëdhenj...je këngëtari më i mirë 😍💕💓💞❤️💗💗💗💗💗💝💘

 • Eyes of an Enigmatic Soul

  Çdo muzikë që bëni ju jam i dashuruar. zeri yt eshte shume i bukur.❤ Keep up the good work!

 • Blue Vevo
  Blue Vevo Month ago +23

  Faleminderit qe ben muzike kaq te mire❤
  Jam mbeshtetese e jotja since day one YLLI!

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  Yll je nje hit i mrekullushem dhe kengetari me i miri prej kengetarave te tjere te duam te gjithe ❤❤❤❤

 • Relax Zen
  Relax Zen Month ago +4

  Much Love from Argentina 🇦🇷 ❤️

 • Andi Kovaci
  Andi Kovaci Month ago +13

  Ylli gjithmone na qetson me kenget e ti te mrekullueshme.🙊❤😍🤍❤🙈👏👏

 • Xhesi Xhesi
  Xhesi Xhesi Month ago +1

  Bro , amazing song !
  Well done !

 • Myredet Zerelli
  Myredet Zerelli 11 days ago +1

  Respekte Ylli. Keshtu vazhdo❤❤❤❤❤ T'gjith fansat e tu t'duan❤❤😍😍🤩🤩

 • Princess Sofia
  Princess Sofia Month ago +2

  Je ni këngëtar qe ji i preferuari i jemi edhe i nëses time. Veq vazhdo suksese ne gjdo këngë 👍🥰😍😘👌🏼

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +5

  Shum po me pelqen kenga ju lumt juve👏👌👍😎🖤🖤

 • Klotilda Bushi
  Klotilda Bushi Month ago +5

  E gjej veten ne kete kenge 😊

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +3

  Heat on the way!!! 🔥

 • Rona Poniku
  Rona Poniku Month ago +7

  Një këngë shumëëëë e bukur ,e mrekullueshme,fantastike të lumtë Ylli të dua shumë.Sdo të harrohesh kurrë në jetë ti qe e bën të ndjehet mirë qdo njeri!!!!👏👏👏😘😍❤️

 • Roberta Mavromati
  Roberta Mavromati Month ago +4

  S'doja me asgje ne bote te te humbja ty...dhe ajo qe kisha frike me shume,ajo ndodhi...💔💔😢😢

 • Al🦋
  Al🦋 Month ago +3

  Kenga me e bukur e Yllit❤

 • Tori Ngucaj
  Tori Ngucaj Month ago +1

  M'duhesh ma shumë sesa menon
  M'duhesh ti 🤍

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +3

  Kenga me e bukur mahada ta degjoj akoma 🎊🎉❤👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +4

  hittin charts agaaaain🚀❤

 • Mergime Jemini
  Mergime Jemini Month ago

  Yll vet e konga dritë t’bon gjith herë ❤

 • Elvira Dishani
  Elvira Dishani Month ago +3

  Supeeeeeer kenge. Cdo kenge e jotja ka magji brenda. Bravooooo

 • Redi Qose
  Redi Qose Month ago

  Si gjithmon Yll Zoti te Bekofte🌟🌟

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +4

  Suksese, jeni ma te miret 😍🙌🔥

 • Emila Kanani
  Emila Kanani Month ago +2

  Yayyyyyy Finally 😍 been waiting so long for this song to come out 🤩

 • Jakov Automotive
  Jakov Automotive Month ago +10

  Shum dashuri nga kroaci❤️🇭🇷🇦🇱🇽🇰

 • B 🤍
  B 🤍 Month ago

  Lov it 😍❤️🎶🎵🎶😌🎧

 • 𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

  I really feel this song🫂

 • Mountain Man
  Mountain Man Month ago

  Came here from a Clip-Share advert, though this is so not my genre of music… I can barely listen to pop, even if it’s got cool beats.
  Rather I was so impressed with the beauty of this video, there is real artistry in here and you should be very proud.
  Props to the video artists.
  Edit: Hehe AI?!!!

 • Ponique Fragrance
  Ponique Fragrance Month ago

  You made my day❤

 • rarexxgirl 🧸
  rarexxgirl 🧸 Month ago +3

  Ylli s na zhgenjen asnjehere 💯😍
  Kingii ❤👑

 • KishikAnime !
  KishikAnime ! Month ago +2

  this shit goes hard on mute 🔥🔥🔥

 • KAMANA NEUPANE
  KAMANA NEUPANE Month ago

  loved it!!

 • Anohej lA
  Anohej lA Month ago

  I always love your songs

 • Weic Lur
  Weic Lur Month ago

  Kenga me e bukur e Yllit

 • KosovaALB
  KosovaALB Month ago +1

  Le qe ma ka thy kjo knag po edhe ky spot 💆🏻❤️

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  BRAVO!!! 🔥🔥❤‍🔥❤‍🔥

 • Regina Hoxha
  Regina Hoxha Month ago +3

  Një perlëë✨✨✨✨

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi Month ago

  Kenga me e bukur suksese ylli

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Suksese 🎶❤‍🔥💥⚡⚡

 • Olta Olta
  Olta Olta Month ago

  Ylli vec zeri jot ma qeteson zemren🥰🥰

 • 𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

  Can’t wait😭

 • 𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

  This is that I need in this time🥺🫶🏽

  • Anaa~
   Anaa~ Month ago +2

   babababa fillun komentet e tuaa😂❤️❤️

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago

  MEGA HIT VALLAH 🌪🌪🌪

 • Leo
  Leo Month ago +1

  🔥🔥🔥🥰

 • Arbesa Maksuti
  Arbesa Maksuti Month ago +1

  Je shumë i talentum Yll

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +3

  🔥🔥🔥💚

 • per te gjetur 1 diamant duhen leviz mijera gure ..

  Cka met ne kete jete nese ti po shkonn💔

 • Blerine Shala
  Blerine Shala Month ago +1

  fireeeee💓💕🥰

 • Edesa Nezha
  Edesa Nezha Month ago +3

  Këng shumë E bukur ❤️❤️

 • Era Cuka
  Era Cuka Month ago +2

  Super si gjithmon "Yll Limani" 👑💫❤

 • Al🦋
  Al🦋 Month ago +64

  Kenga qe mezi e prisja❤ tja lejm per Luin dhe Kiaren ✨

  • you tube
   you tube Month ago +6

   Na çat bethen me to

  • DimvL
   DimvL Month ago +5

   Naj rrofshi me gjith ta

  • Rona Poniku
   Rona Poniku Month ago +1

   Sapo e pash mendova për dy të mrekullueshmit Luiz❤️Kiara!😘

  • Ledjon Braka
   Ledjon Braka Month ago +2

   Hahaha sa e degjova ata mendova Luizi Kiara😂😂

  • theonlymusic
   theonlymusic Month ago +4

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e pare te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

 • Alda Esmeralda
  Alda Esmeralda Month ago +74

  Nuk e di cfare vip-a jan ata brenda ne BBVA kur gjith vip-at e vertet jane ketu jasht , ne kete rast YLLI ✨

  • Roza Guri
   Roza Guri 27 days ago

   Bash vip aty mrena veq vedati o bele edhe aj so bash bash vip

  • fly_high
   fly_high Month ago +1

   ste ka fak njeri qe e shef bb albania

  • A A
   A A Month ago +2

   Vipat e vertet nuk hyjne aty brenda

  • eva bitra
   eva bitra Month ago +3

   Nje vip si Ylli nuk mund te rri 3 muaj i mbyllur pa ber art pa ber punen e tij !

  • M
   M Month ago +2

   Vipa leshi jane hahah

 • Terry DEMBELE
  Terry DEMBELE Month ago

  Je veux juste regarder Kuroko No Basket

 • Kana le
  Kana le Month ago +4

  😍😍😍

 • Lupo
  Lupo Month ago +2

  but why only 3 minute? it's supposed to continue ULU ULU ULU... i love it 💜 (from israel)

 • Uendi Gjyshja
  Uendi Gjyshja Month ago +2

  Shumë e bukur 💖

 • Ina Ibrahim
  Ina Ibrahim Month ago +1

  Super Mega Ylli dhe kjo kenge

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  Bravo super hit 👏

 • Dita Karahoda
  Dita Karahoda Month ago

  Respekt per Yll Nimanin

 • Anaa~
  Anaa~ Month ago +2

  Super hit do jet❤️💯

 • Anima a
  Anima a 24 days ago +11

  Interesant esht puna e dashnijes, ton e dojn app me lufto per ket zdon as Kush. Nje shekull kur ndrohen njerzit si qarapa

 • essy Bardhi
  essy Bardhi Month ago +1

  Bravo yll ❤❤

 • Meeeeee
  Meeeeee Month ago +2

  You voice made my day🤍

 • H Db
  H Db Month ago +1

  Wow!!!

 • Bleart Rama
  Bleart Rama Month ago +1

  T’lumt gjeni🤍

 • 𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

  Ja ka vlejt pritja😍😍

 • 𝑫𝒐𝒓𝒊𝒏𝒂**🧸

  Sdu me kon gjall nese ti m'harron🎵👌❄️

 • Radio Freestyle Al
  Radio Freestyle Al Month ago

  Me 2 milion klikime duan nga 13 k € ne koncert keta

 • Servis Cel
  Servis Cel Month ago

  Te lumt goja re djal

 • useer.. u
  useer.. u Month ago +4

  Te pergezoj yll per kengen sic ke emrin ashtu i ke edhe kengen mezi po pres ta degjoj

 • Galahad
  Galahad Month ago +1

  Oo Yll, je ma I mir se ylli 🌟

 • Ina
  Ina Month ago

  Bravo 👏

 • Kibarija Demirova
  Kibarija Demirova Month ago

  Super ❤❤

 • Xhevahir Cupi
  Xhevahir Cupi Month ago +1

  Urime per kongen.

 • Xhuljana xhuljana
  Xhuljana xhuljana Month ago

  DASHURI❤

 • FABIAN AVILA
  FABIAN AVILA Month ago +2

  Te amo Yll. 😍

 • Jonida Lita
  Jonida Lita Month ago +2

  Kenga e bukur

 • Divine 💕💕
  Divine 💕💕 Month ago

  ❤❤❤❤❤

 • Petrika Parizi
  Petrika Parizi Month ago

  Si gjithmonë bukur Artist

 • Aleksandra Hoxha
  Aleksandra Hoxha Month ago +2

  Suksese o zebukur🥰🧿🤍

 • Aurora Hoti
  Aurora Hoti 11 days ago

  ❤artist

 • _bukmedjath
  _bukmedjath Month ago +9

  ka me qen i super hitt💯💯

 • Prende Camaj
  Prende Camaj 27 days ago

  👏👏👏

 • egi egi
  egi egi Month ago +3

  Ma i miri❤

 • Crista
  Crista Month ago +1

  Can someone translate in English please 🙏

 • Desiana B.
  Desiana B. Month ago +2

  je yll sic ke emr❤️❤️

 • Alush morina
  Alush morina Month ago +2

  💔pse spo don me besu 🙃,,pse po zgjedh mas mem besu?

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri Month ago +1

  Shume je i veqant 🫶🏼

 • Lina Xhelili
  Lina Xhelili Month ago +2

  Shum keng mir

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  shom respekt 🙏❤‍🩹

 • Petrit Dushku
  Petrit Dushku Month ago +2

  Ku i kemi fansat e yllit

 • Asja -.•
  Asja -.• Month ago +3

  👑🔥