This video is unavailable.
Sorry about that.

Noizy x Stresi - Medalioni (Official Video)

Share
Embed
 • Published on May 18, 2023 veröffentlicht
 • Noizy x Stresi - Medalioni (Official Video)
  ▸ Follow Noizy
  Instagram : noizy
  ▸ Follow Stresi
  Instagram : stresi
  2023 OTR Records
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 0

 • Berichfromzero
  Berichfromzero 4 months ago +166

  Kjo i vendos kapakun komplet hostorise, ishim te vegjel qe u zinim un jam me noizyn jopo un me stresin sot gjysma e shoqrise kemi femije ,besoj kjo do ishte teper e bukur qe te behej nji film i shkurte gjate karrieres suaj edhe deri me sot qe keni realizu kyt kenge t'ju tregojm edhe femive tane ❤️

 • Emiljano Baraj
  Emiljano Baraj 4 months ago +1110

  Kur vim na, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)
  Eyoo, brrr
  Ye, ye, ye, ye
  Noizee (Aha)
  Eyo Stresinjo
  [Verse 1: Stresi]
  I hi flak si përnatë, çunat po zbarkojnë n’asfalt
  15 vjet gazin tap, m’thuj kush o tash me na nal
  Tu qi karriera, sakat, 2 lëvizje, shah mat
  2 legjenda ku mi ka (Haha)
  Hyna n’koncert eskort, fly shpejt konkord
  Super pidha t’ron n’to, thyhet clubi bie n’tokë
  Tu bo pare dhe t’martën, 2 kapuça n’2 t’natës
  Prapë me çunat e lagjes, ndajmë paret dhe hesapet
  S’un e nxen, s’un e prek
  Provokon, vetëm qesh
  Kur e shef, kur e don, veç e merr
  Ajo lun, ajo lun, unë e din, krejt e dun
  Krejt qytetin e lë pa men
  [Pre-Chorus: Stresi]
  Gang shit, bad shit, fake shit, same shit
  Number one playlist, jo me neve s’ka diss
  Nëse don me dal, merri shoqet hajde dalim
  Edhe ikim diku larg ku t’na dali (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)
  [Verse 2: Noizy]
  Ajo ngjan si latina, na boni për aspirina
  Format e trupit, çfarë linja
  Ku ku moj none, ça piva?
  U bona tap veç tu pa, u bona drras, kesh tu ra
  Mi mori ment, trupi saj me kthesa, Llogara
  Kerrin n’tokë për asfalti, ora n’dorë sa pallati (Mhh)
  Kaloi afati, t’zuna venin, transplanti
  S’jam i fortë si Vandami, jam i mençum, dibrani
  Nëse t’foli me kunja, s’ka pidhnone ta kapi
  Me ta tëjt n’fëjt pa t’vëjt, a thu kishe bërtëjt
  Ose ka i kishe çu sëjt, kën e kishe vrëjt
  Jam i keq, jam i sham, ma pidhnone s’ke pa
  Kur e ki shokin si vetja, ta çoj vendin n’hava
  Sa shpejt u prajshe mor klish, unë hala s’ja kam nis
  Kta po dojnë me ma bo zborrin, une krejt i kom gris
  Ku ku i poshtër ja qivja, si thojnë nga Vlora mo bisha
  Zinjo dhe Stresinjo, sikur kopsa dhe kmisha (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)

  • theonlymusic
   theonlymusic 4 months ago +49

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

  • Noizy OTR
   Noizy OTR 4 months ago +23

   Faleminderit shume per textin😊😊❤🔥

  • Sardi .15
   Sardi .15 4 months ago +7

   3:11 3:11 3:11

  • Ledi Hazizi
   Ledi Hazizi 4 months ago +3

   Q

 • In Om
  In Om Month ago +33

  Shumë mesazh i fortë per t’ardhmen e rinis shqiptare…
  S’bashku jena ma t’fortë 🇦🇱🇽🇰🇲🇰

 • Endri Lejla Design
  Endri Lejla Design 4 months ago +124

  Bashkëpunimi i shekullit ✨
  Dukej e pamundur …por e vërtetë !
  Më mirë të bashkuar si shqiptarë se sa me urretje 🇦🇱✨👏🏻

 • 2023 抖音 熱歌
  2023 抖音 熱歌 4 months ago +258

  This song is a sign that the kings of Albanian rap are growing up, congratulations guys, thank you ❤🇦🇱🙏🏻

  • shahin toshi
   shahin toshi 4 months ago +3

   😅 1:57 a écrit n 1:57 😅😅😅

  • Lika Vasilika
   Lika Vasilika 3 months ago +1

   Noyzi o mbret 👑

  • Kamos
   Kamos 2 months ago

   Sign of what? For being a member of dixie mafia?

  • Drilona Maliqati
   Drilona Maliqati 2 months ago +1

   ​@shahin toship

 • Redian Official
  Redian Official 4 months ago +310

  Kjo do te jetë shembull per te gjith qe t’bohen bashk 1 her e mir Shqiptaria ! ❤️ Respekt Legend’s ❤️

  • Myzejene Domi
   Myzejene Domi 4 months ago +4

   Bravo👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Lirigzon Hasani
   Lirigzon Hasani 4 months ago +5

   Kta jan bo bashk shkak i paras Bisnesit o bish edhe do jet shkaku qe do prishen prap respekt

  • kledi nallbati
   kledi nallbati 4 months ago +2

   Shum shpejt ❤

  • Endi Endi
   Endi Endi 3 months ago +1

   😮😮😮😮

 • 1124 2114
  1124 2114 4 months ago +198

  Noizy ka bo revolucion ne muziken rap edhe ne stilin e veshjes ne Shqiptari doni s doni ky osht fakt.Role model gjith kto vite.❤

 • Dallandyshe Pula
  Dallandyshe Pula 2 months ago +1

  Super Muzik ❤❤

 • Young boyy
  Young boyy 4 months ago +266

  Bashkpunimi i tej pritur shum vite me perpara nga gjith shqiptaria 💪🎯🔛🔝
  Kujtime dy dekada me dy mbreterit e rrepit 🇦🇱🇦🇱❤

 • draggy ranker
  draggy ranker Month ago +8

  Dy rivalet e vjeter duke bashkepunuar bashke si histori filmi♥️🔥jeni mbreter te dy

 • denis bardhi
  denis bardhi 4 months ago +360

  Nje kenge si jep mesazh shume te fort per te gjithe. Jetes nuk i dihet asnjeher nga "armiq" sot miq qe kshu ne ket jet shikoni te beni mire edhe te kapni majat ose i vetem ose me njeriun qe i besoni. MEDALIONI PRAA👑❤️🔥

 • klaidjo_r
  klaidjo_r 4 months ago +73

  Kjo keng do mbetet legjend sepse na ka befasuar dhe Po kendojn dy legjentat e rrepit ❤

 • Zemri Shaini
  Zemri Shaini 3 months ago +1

  O ju qëkë 🎶 shkon mejr unë e pëlqej😮❤🇦🇱🎉🎉🎉🎉

 • CllevioOfficial
  CllevioOfficial 4 months ago +38

  Respekte per kto 2 legjenda te muzikes shqiptar love from Albania🇦🇱👑😎

 • Ζακαρια
  Ζακαρια 3 months ago +13

  Μπράβο ρε μάγκα ωραία βίντεο κλιπ σύμφωνα με το τραγουδιστή ωραία μουσική πάμε λίγο δατυτα είναι το αγαπημένο μου τραγούδι Συγχαρητήρια φίλους μου που την Αλβανία 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👏🤝👍👏🤝👍👍👏🤝👍👏🤝 υπέροχο τραγούδι Συγχαρητήρια

  • Valley
   Valley 2 months ago +1

   Ne në Shqipëri flasim Shqip bisha.

 • Merita Zela
  Merita Zela 4 months ago +17

  Hey Noizy mon vieux, me i miri je ,ty te pelqejne qe nga femija deri te moshat e vjetra dhe une personalisht te kam anti stres plus koch sportiv haha ...rrofsh sa malet mon frère ❤

 • EL Totto
  EL Totto 4 months ago +21

  Jemi rritur me kto te dy, superr bashkpunim pas gjithe asaj historie qe kan pas me njeri tjetrin.
  NOIZY OTR 👑🔥

 • Noizy Fans
  Noizy Fans 4 months ago +157

  Mbajeni mend kte dat kte dit kte hit... Mbretrit real t Shqipris❤️🇦🇱...Rrespekte dhe lejini inatet me shqipet❤️❤️❤️

  • Klejdi Koka
   Klejdi Koka 4 months ago +1

   Si titullohet

  • ZinZin🔥♥️
   ZinZin🔥♥️ 4 months ago +1

   @Klejdi Koka "🥉" shajfe vet mo ket dhe kpt😉

  • Sa Aa
   Sa Aa 3 months ago +1

   super😙😚🤔😋😋😁😀

 • T
  T 2 months ago +1

  I totally ❤ this 😍

 • dori troka
  dori troka 4 months ago +37

  Unbeatable, well done guys 🔥🔥🔥🐐🐐🐐

 • Navy SEALs
  Navy SEALs 3 months ago +6

  This song is beautiful bravi Noizy&Stresi 🇮🇹❤️🇦🇱

 • Lorena lory
  Lorena lory 4 months ago +90

  O noizy me ty jam rrit me kenget e tua ❤ me pelqen dibra me pelqen origjina jote I dua me gjith shpirt dibranet jua hanksha zemren ❤

  • Ervin Ciku
   Ervin Ciku 4 months ago +5

   po ti sa fiksim e paske hajde ndiber😝😝

 • Aleks Topjana
  Aleks Topjana 4 months ago +37

  Dy Mretrit e Rrepit Shqiptar.
  Dy her me keni dhuru emocione te forta. Kur jeni rregullu me njeri-tjetrin. Dhe tani me ket super hit. Rrrrrrrrrespekte per ju Legjenda 💪💪

 • leonardgjakova
  leonardgjakova 4 months ago +21

  Noizy mbetet 🎼🦁 per Ket muzik Rrespekt KESHTU te bashkuar 👐👐

 • Rudenc Lusha
  Rudenc Lusha 29 days ago +1

  🥇🥇Legjendaret e botes gjithmon mbreterit e botes noizy stresi👑👑

 • Super Mario
  Super Mario 4 months ago +30

  Respekt nga shqipet e Stockholmit ❤ e paskeni djek me kete keng 🇦🇱❤️🇦🇱

 • erjada mustafa
  erjada mustafa 2 months ago +1

  Me pelqen shum kjo keng me e bukura nga te gjitha❤

 • Brisilda Taco
  Brisilda Taco 4 months ago +23

  Dy djem te talentuar e te rritur ky eshte mesazhi qe me percjell ky super bashkepunim 👏👏🙏🙏✊✊

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu 4 months ago +19

  kështu ju pafshim, gjithmone gëzim dhe harmoni pa urrejtje mes nesh jemi shqipe, duhet ta duam njeri tjetrin, një përshëndetje e madhe për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Bedri Muca
   Bedri Muca 4 months ago

   Fkndkog0

  • Bedri Muca
   Bedri Muca 4 months ago

   😅😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮❤❤❤❤❤😂😂😂🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • Takis Potshs
  Takis Potshs 4 months ago +14

  Noizy never disappoint 👑🥇🏆🏅🎖️

 • Mario Lala
  Mario Lala 2 months ago +1

  Per mendimin Tim ,,kjo eshte bashkpunimi me i bukur ,Stresi-Noizy,,bravo çuna ka lezet me u degju

 • Mond xhafa LND
  Mond xhafa LND 4 months ago +10

  Mbreterit e muzikes shqiptare ka lezet me i pa bashke 🔥🔥🔥🔥🔥👌👌👌👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ami Salaj
  Ami Salaj Month ago +1

  Me pelqejne shume kenget e tua ❤❤❤❤💋💋😍😍😍😘😘😘

 • Real
  Real 4 months ago +8

  Uau jeni te mrekullueshem!Sa bukur tju shohesh bashke!Suksese o yje dhe bashkepunime te tjera se bashku.Edhe kjo enderr u be realitet jeni me te miret❤

 • Ersild Abdyli
  Ersild Abdyli 4 months ago +15

  Dy kengtaret qe jemi rrit me muziken e tyre ❤🔝🔛

 • free fire campion
  free fire campion 4 months ago +33

  Noizy dhe stresi jan kengetaret me te mir per keto keng 🤟

 • Anita S
  Anita S 3 months ago +2

  E meritoni vertete medaljonin 🥇🥇

 • Tony Montana •
  Tony Montana • 4 months ago +78

  kjo osht hiti i dekades, shpresojm se kjo nuk esht kenga e fundit nga 2 luanet, rrespekt per shqipet❤️🔥

  • RGA YT
   RGA YT 4 months ago +1

   imagjinoje me ba muzik. Noizy Ft Stresi Ft Varrosi - Bonjour Madame 2. diss marinit e cllevios 😂😂😂. u perdhunu estrada pastaj e🎉

  • Rrustem Qarri
   Rrustem Qarri 3 months ago

   Hahahaha

 • Albania
  Albania 2 months ago +12

  Jena mbreter & Medalioni kenget me te forta per kete vit 2023.
  👌👌

  • Jeison Kau
   Jeison Kau 2 months ago

   edhe jeta sjell osht super

 • DORUNTINA
  DORUNTINA 4 months ago +34

  Eshte ma shum se kang percjell nje mesazh te cilin duhet ta ndjekim te gjith si shembull te mos perqahemi , te jemi te bashkuar , sese kemi armiq sa te duajm jasht shqiperis jasht trojeve shqiptare 💯❤️👊🎉

  • S . A
   S . A 4 months ago +3

   mezazhi asht vk se ska lidhje me mesazh kjo keng🤣

 • Deada Smajlaj
  Deada Smajlaj 4 months ago +12

  rrespekt per gjith OTR kongetart ma te mir ne shqipni

 • Eaglez
  Eaglez 4 months ago +12

  Best collab from 2 of the greatest Albanian rappers to ever live 🔥

 • Resmi Qallia
  Resmi Qallia 2 months ago +4

  2 legjendat e estrades❤🌪🌪🌟🇦🇱🇦🇱

 • Ervin Papri
  Ervin Papri 4 months ago +9

  Respekte per te dy legjendat kenga super ju uroj me te mirat ne jete na kenaqeni me kenget qe ju beni per publikun 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Samplin1312
  Samplin1312 3 months ago +20

  Only love for our albanians brothers , from Athens Greece 🇬🇷🙏🏻🇦🇱

  • Valley
   Valley 2 months ago

   “Brothers” lmfao. Nice joke. We are anything, you name it, but brothers.

  • NotMe
   NotMe 2 months ago +1

   Thank you🇦🇱🇬🇷

  • Samplin1312
   Samplin1312 2 months ago +1

   @NotMe jam Grek dhe te dua Shqiperia ❤️🙏🏻🇬🇷🇦🇱🙏🏻

  • Fatmire Dervishi
   Fatmire Dervishi 27 days ago +1

   ​@NotMe😢❤❤😮

 • Baki Hoxha
  Baki Hoxha 4 months ago +58

  Mjaft mbajtem inati mes shqipeve jemi shqiptare dhe sduhet te shahemi mes veti ky bashkpunim e rrit ne maksimum rrepin shqiptar zjarr fare 🔥🔥🏆🏆🏆

 • T
  T 4 months ago +18

  I absolutely LOVE this.....well done lads! ❤

 • Edmond Baci
  Edmond Baci 4 months ago +29

  🔝,dy kengetar qe duhet te kishin punuar bashk shum me perpara,njeshat e muzikes shqiptare

 • Valon Jakupi
  Valon Jakupi 3 months ago +2

  kjo muzik me kalimin e kohes tben ta ndegjosh pa fund 😍

 • Ledjon
  Ledjon 4 months ago +11

  [Teksti i "Medalioni" ft. Stresi]
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim na bohet nami
  Ça u bo, ça u bo? Pse po bjen alarmi? Yeah
  Uh, sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush jan' t'parët, pse nuk e pranoni? Yeah
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n'loj', s'keni ça na boni, yeah
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t'fort' se kurr', sun na përballoni, yeah
  [Interlude: Noizy]
  Ayo
  Brr
  Ye-ye-ye-yeah, ye-ye-ye-yeah
  Noizy, yeah (Aha!)
  Ayo, Stresinjo! (Uh, jah) Let's get it!
  (Yo, Engli!)
  [Verse 1: Stresi]
  I hi flak' si përnat', çunat po zbarkojn' n'asfalt
  Pes'mbëdhjet' vjet gazin tap, m'thuj kush o tash me na nal
  T'u qi karriera sakat, dy lëvizje shah mat
  Dy legjenda ku m'i ka? (Ha-ha-ha)
  Hyna n'koncert eskort, fly shpejt konkord (Oh)
  Super pidha t'ron n'to (Oh), thyhet club-i, bie n'tok' (Oh)
  T'u bo pare dhe t'martën (Yeah), dy kapuça n'dy t'natës (Yes)
  Prap' me çunat e lagjes, ndajm' paret dhe hesapet
  S'un e nxen, s'un e prek, provokon, vetëm qesh
  Kur e shef, kur e don, veç e merr
  Ajo lun, ajo lun, un' e din krejt e dun
  Krejt qytetin e la pa men'
  [Pre-Chorus: Stresi & Noizy]
  Gang shit, bad shit, fake shit, same shit
  Number one playlist, jo me neve s'ka diss
  Nëse don me dal, merri shoqet, hajde dalim
  Edhe ikim diku larg ku t'na dali (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne bohet nami
  Ça u bo, ça u bo? Pse po bjen alarmi? Yeah
  Uh, sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush jan' t'parët, pse nuk e pranoni? Yeah
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n'loj', s'keni ça na boni, yeah
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t'fort' se kurr', sun na përballoni, yeah
  [Verse 2: Noizy]
  Ajo m'ngjan si latina (Ah), na boni për aspirina (Okay)
  Format e trupit, çfar' linja, kuku moj none, ça piva?
  U bona tap veç t'u pa, u bona drras, kesh t'u ra (Haha)
  M'i mori mendt' trupi saj me kthesa, Llogara
  Kerri n'tok' për asfalti (Oh-oh), ora n'dor' sa pallati
  Mmh, kaloi afati, t'zuna venin, transplanti (Haha)
  S’jam i fort' si Van Damme-i, jam i mençëm, dibrani
  Nëse t'foli me kunja, s'ka pidhnone ta kapi
  Me ta tëjt n'fëjt pa t'vejt, a thu kishe bërtëjt?
  Ose ka i kishe çu sëjt? Kën e kishe vrëjt?
  Jam i keq, jam i sha
  M-ma pidhnone s'ke pa (Ojeh)
  Kur e ki shokin si vetja, ta çoj venin n'hava (Ojeh)
  [Pre-Chorus: Noizy]
  Sa shpejt u prajshe mor klish (Haha)
  Un' hala s'ia kam nis (Haha)
  K'ta po dojn' me ma bo zborrin, une krejt ia kom gris (Ej)
  Kuku i poshtër ia qivja (Prr), si thojn' nga Vlora, "Mo bisha"
  Zinjo dhe Stresinjo sikur kopsa dhe k'misha (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne bohet nami
  Ça u bo, ça u bo? Pse po bjen alarmi? Yeah
  Uh, sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush jan' t'parët, pse nuk e pranoni? Yeah
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n'loj', s'keni ça na boni, yeah
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t'fort' se kurr', sun na përballoni, yeah
  [Outro: Noizy]
  Kur vim na bohet nami
  Ça u bo, ça u bo? Pse po bjen alarmi? Yeah
  Uh, sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush jan' t'parët, pse nuk e pranoni? Yeah
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n'loj', s'keni ça na boni, yeah
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t'fort' se kurr', sun na përballoni, yeah

 • SOFKA MUSTAFAJ
  SOFKA MUSTAFAJ 3 months ago +1

  I dashur noizy te dua shume se je i talentuar❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉

 • Enes 2Pac Cerria
  Enes 2Pac Cerria 4 months ago +8

  Tani qe u bashkun vetem hite do nxjerrin 🎉

 • Kleidi katia
  Kleidi katia 4 months ago +8

  Super bashkepunim super kenge.Noizy dhe Stresi jane dy reperat me t forte n Shqiperi.Bravo .Kjo kenge eshte hit i veres

 • Jani Vejseli
  Jani Vejseli 4 months ago +9

  Just killing this song well done brother's ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ respect from Manchester ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Bledi Kacani
  Bledi Kacani 4 months ago +24

  SUPER Keng , kenga e duhur ne momentin e duhur komplimenti 🔝😎🏆🏆

 • Rroboçi Renis
  Rroboçi Renis Month ago +1

  Mbreterit e shqiprise❤❤❤

 • Rukije Luma
  Rukije Luma 4 months ago +11

  Te di deshmuat se jen djem me zemer te madhe faliminderit Per emocijonin , mos undalni ❤❤

 • ♛ 𝕯𝖗𝖆𝖌𝖔𝖓 𝕱𝖑𝖆𝖒𝖊𝖘 ♛

  A collaboration I would have never expected but this song is FIRE

 • Albanian Boy Shqiperi
  Albanian Boy Shqiperi 4 months ago +6

  Me than te drrejten eshte bomb kjo keng vec ata qe kan inat se pelqejn... Forca Shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • Grind
  Grind 2 months ago +4

  ever since i started listening to noizy my life has changed. I started getting women and also getting money. Thank you for this gift without you i would be broke af

 • Krystyna Niedbała
  Krystyna Niedbała 3 months ago +26

  Nie mogę przestać słuchać od wczoraj ❤🥰😍

 • Amar Deda
  Amar Deda 2 months ago +2

  Nojz ti je mrekulli e botes e ke zerin si ylli i botes nuk e di si me dukesh por mua me dukesh si bot❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Lindi Hoxha
  Lindi Hoxha 4 months ago +7

  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah ) 🤜🤛👌👌👌

 • Brendon Zero
  Brendon Zero 4 months ago +11

  kënga më e mirë, më e bukura dhe e bëri mostrën të noizy

 • Drilon Selmani
  Drilon Selmani 4 months ago +23

  2 Legjendat e Shqiptaris ❤️❤️🇦🇱

 • Mali Mali
  Mali Mali 2 months ago +1

  Ju lumt goja 👏👏👏👏vdes per kte kengen

 • Arber Shehaj
  Arber Shehaj 4 months ago +40

  Sa here jemi zene me shoket per keta kur ishim adoleshent. Eshte pak e pabesueshme ne fakt por gjithsesi dy mbretërit e muzikës bashke💪✌

 • Gjovi Peqi
  Gjovi Peqi 4 months ago +12

  Konga Qe e kan prit 10 milion shqiptar nder vite bravo cunaaa jeni ma tmirt e shqipnis 👏👏

 • Music Life
  Music Life 4 months ago +39

  Can’t stop to listen to this amazing song two kings

 • Giovanni Grimaldi
  Giovanni Grimaldi 4 months ago +10

  2 LEGENDS TOGETHER❤️

 • user
  user 3 months ago +1

  shume kenge e bukur ❤❤❤

 • Danjel Hibo
  Danjel Hibo 3 months ago +17

  Noizy ti je me i miri. Nje duatrokitje te forte qe shqiperia ka njerez me talent.Bravo per kengen qe keni bere. ❤❤❤

  • Era Silda Bicaku
   Era Silda Bicaku 2 months ago +2

   Je me i miri noizy jam me ty por jam dhe fansja joteeeee❤❤❤❤❤ bravo i degjoj te gjitha kenget e tua porme dalioni eshte my favorite songg❤😊

 • Ledian Cezma
  Ledian Cezma 2 months ago +1

  Kjo eshte super kenge me nojzin dhe stresi

 • 9nqi
  9nqi 4 months ago +35

  Rrespekt per kta dy veterana tvjeter nket tqim nane i kan dhan shum ktij hiphopi shqipetar💯🔥🤙🏻

 • Neymarjr10fan
  Neymarjr10fan 4 months ago +6

  The best cooperation ever....your voices together as fucking hell 💥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Blerton
  Blerton 4 months ago +145

  Normal do bëhet lajm se jan prish sepse lajmi , audienca duhet të jetë te NOIZY 🔥

 • Rentel Troka
  Rentel Troka 2 months ago +1

  2 legjenda muzike respekte❤

 • AF15R1M1
  AF15R1M1 4 months ago +6

  I love this song ❤🔥🔥🔥

 • F
  F 2 months ago +1

  Anche questa canzone è davvero bella! Complimenti per tutto il lavoro che c'è dietro. By ITA

 • Real Moments Life
  Real Moments Life 4 months ago +39

  The legends Never Die

 • jay s
  jay s 4 months ago +25

  Super keng Super tekst Super Klip Dy Legjenda

 • SANLINKIN _
  SANLINKIN _ 4 months ago +7

  Great appreciation noizy with New ❤. Noizy still unstoppable. 🎉

 • Kuromilover_Lorena💖
  Kuromilover_Lorena💖 2 months ago +1

  Noizi je vertet kengetari me i mire ne bote dhe ti stresi jeni me te miret❤❤❤🎉🎉

 • Besim Zekaj
  Besim Zekaj 4 months ago +30

  Medalioni Lyrics
  [Teksti i “Medalioni” ft. Stresi]
  [Chorus / Intro: Noizy]
  Kur vim na, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)
  Eyoo, brrr
  Ye, ye, ye, ye
  Noizee (Aha)
  Eyo Stresinjo
  Let’s get it (Yo Engli?
  [Verse 1: Stresi]
  I hi flak si përnatë, çunat po zbarkojnë n’asfalt
  15 vjet gazin tap, m’thuj kush o tash me na nal
  Tu qi karriera, sakat, 2 lëvizje, shah mat
  2 legjenda ku mi ka (Haha)
  Hyna n’koncert eskort, fly shpejt konkord
  Super pidha t’ron n’to, thyhet clubi bie n’tokë
  Tu bo pare dhe t’martën, 2 kapuça n’2 t’natës
  Prapë me çunat e lagjes, ndajmë paret dhe hesapet
  S’un e nxen, s’un e prek
  Provokon, vetëm qesh
  Kur e shef, kur e don, veç e merr
  Ajo lun, ajo lun, unë e din, krejt e dun
  Krejt qytetin e lë pa men
  [Pre-Chorus: Stresi]
  Gang shit, bad shit, fake shit, same shit
  Number one playlist, jo me neve s’ka diss
  Nëse don me dal, merri shoqet hajde dalim
  Edhe ikim diku larg ku t’na dali (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)
  [Verse 2: Noizy]
  Ajo ngjan si latina, na boni për aspirina
  Format e trupit, çfarë linja
  Ku ku moj none, ça piva?
  U bona tap veç tu pa, u bona drras, kesh tu ra
  Mi mori ment, trupi saj me kthesa, Llogara
  Kerrin n’tokë për asfalti, ora n’dorë sa pallati (Mhh)
  Kaloi afati, t’zuna venin, transplanti
  S’jam i fortë si Vandami, jam i mençum, dibrani
  Nëse t’foli me kunja, s’ka pidhnone ta kapi
  Me ta tëjt n’fëjt pa t’vëjt, a thu kishe bërtëjt
  Ose ka i kishe çu sëjt, kën e kishe vrëjt
  Jam i keq, jam i sham, ma pidhnone s’ke pa
  Kur e ki shokin si vetja, ta çoj vendin n’hava
  Sa shpejt u prajshe mor klish, unë hala s’ja kam nis
  Kta po dojnë me ma bo zborrin, une krejt i kom gris
  Ku ku i poshtër ja qivja, si thojnë nga Vlora mo bisha
  Zinjo dhe Stresinjo, sikur kopsa dhe kmisha (Gunshot)
  [Chorus: Noizy]
  Kur vim ne, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah)
  [Outro: Noizy]
  Kur vim na, bohet nami
  Ça u bo, ça u bo
  Pse po bjen alarmi (Yeah)
  O sa bukur po rrin medaljoni
  Ju e dini kush janë t’parët, pse nuk e pranoni? (Yeah)
  Dhe për rekorde sun na flet asnjoni
  Kena dy dekada n’lojë, s’keni ça na boni (Yeah)
  Dhe ja ku jena tash si cikloni
  Ma t’fortë se kurrë, sun na përballoni (Yeah

  • Q
   Q 4 months ago

   english translation ?

  • Klevi Amelia
   Klevi Amelia 2 months ago

   🎉🎉

 • noizy otr
  noizy otr Month ago +1

  Kong qe ka thyer recorde dhe akoma do thyj THE TWO LEGENDS IN THE 🇦🇱👌🤟❤️‍🔥

 • Reis Murrja
  Reis Murrja 4 months ago +16

  Shembulli i rinis shqiptare BRAVO👏🏻 jo me urry njeri tjetrin 🔥🤲🏻

 • leti repere
  leti repere 4 months ago +11

  mu desh nji jet me prit ket keng bravo noizy & stresi 🥰👏👏👏🏆🏆

 • Eneo Dervishaj
  Eneo Dervishaj 4 months ago +9

  Syt lot kur e pash dhe e degjova kete kenge bravo te madhe per juve❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Aleeee Skrt
  Aleeee Skrt 3 months ago +2

  Noizy always number 1, ky stresi Sme pelqen fare

 • ff M4GEL
  ff M4GEL 4 months ago +31

  The most powerful song in the last 100 years🏆🏆🏆. Support for this rap✨️.

 • Irfan Xara
  Irfan Xara 2 months ago +1

  Nojzy je super këngëtar vetëm apo në ortaker.👏👏👑☺

 • burhan shaziju
  burhan shaziju 4 months ago +3

  zoti ju rruajt shum mirr ja keni be jeni mbreta e shiptaris te dy👑👑

 • Ultraviolett Azz
  Ultraviolett Azz 4 months ago +5

  everything he touches turns to gold 🥇 @noizy

 • Cesare bonetti
  Cesare bonetti 4 months ago +34

  When you are Italian but love albanian rap 🇦🇱🇮🇹❤ Noizy x Stresi best track ❤️🚀

  • SLYERS GANG
   SLYERS GANG 4 months ago

   🔥✌🏻

  • Albanian 🇦🇱
   Albanian 🇦🇱 4 months ago

   fratelli mio ❤🇮🇹🇦🇱

  • Cesare bonetti
   Cesare bonetti 4 months ago

   @Albanian 🇦🇱 ju dua Shqiptarë ❤️🇦🇱🇮🇹

  • Albanian 🇦🇱
   Albanian 🇦🇱 4 months ago +1

   @Cesare bonetti e noi albanesi vogliamo bene a voi italiani ❤️🇦🇱🇮🇹

  • Cesare bonetti
   Cesare bonetti 4 months ago

   @Albanian 🇦🇱 di fianco a noi non avremmo potuto scegliere guerrieri migliori 🇦🇱❤️🇮🇹

 • Ymer Cjapi
  Ymer Cjapi 3 months ago +4

  Kënga me e bukur qe kam dëgjuar . Ju lumtë goja.😊😊😊😮.super keng

 • Wony🫶
  Wony🫶 4 months ago +55

  Ain’t no one better singer than u noizy! Otr forever

 • Jeton Berisha
  Jeton Berisha Month ago +1

  Respekte keng e kompletuar🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍💪💪💪💪.

 • es Kuka
  es Kuka 4 months ago +14

  Epo qe do shifja dhe do degjoja nje duet nga ju dy ,SE Kisha menduar ndonjeher 😅🤔 Dueti I vitit 😍😍😍😍

 • Serxho Likja
  Serxho Likja 4 months ago +10

  Hiti qe u priste nga gjith shqiperia ❤

 • Marvin M
  Marvin M 4 months ago +9

  The most powerful song in the last 100 years🏆👑💖💝✨🌟