Tap to unmute

ERA ISTREFI x BUTA - 5AM (Official Video)

Share
Embed

Comments • 1 026

 • Rael Lucena
  Rael Lucena 2 months ago +128

  Maravilhosa como sempre, entregando tudo em seus clipes, beijos do Brasil mulher 🇧🇷💝💝

 • Kylee_LiveH0T_Streaming

  I dua këngëtarët shqiptarë! Kënga më e bukur që kanë dëgjuar ndonjëherë! ❤ 💜 💚 💛 🧡 💙 😍

 • MrCerciz
  MrCerciz Month ago +2

  Gorgeous artist 100%

 • Muayad Alsaruri
  Muayad Alsaruri Month ago +1

  I just love this culture

 • Don Xhoni Fans
  Don Xhoni Fans Month ago

  Kengetarja ime me e preferuar ti je te dua shume ❤️ime

 • Alexis28
  Alexis28 2 months ago +56

  Me encanta todo de ella, tiene una voz única sensual y fuerte, hace cualquier género musical y su voz combina perfectamente
  Es hermosa y digna representante de su país. A pesar de no entender su idioma, ella suena tan bien en cada una de sus canciones.
  Soy de Perú 🇵🇪 🇵🇪🇵🇪🇵🇪

  • Altina Selimi
   Altina Selimi 11 days ago

   Gh ha

  • Altina Selimi
   Altina Selimi 11 days ago

   Iy 1:00 e t 1:01 qqk je. H😮i
   I

  • Labea Pireva
   Labea Pireva 2 months ago +5

   She is Albanian from Kosovo like Dua Lipa Rita Ora Bébé Rexha Ava Max , this small country of one and a half milion of Albanians produce amazing singers ..

 • Margona Çetaj
  Margona Çetaj Month ago

  The best duo

 • Александр Воротынцев

  Прикольная песня

 • Elsa Uruci
  Elsa Uruci Month ago

  I👌❤️ ADHUROJ KENGET 👍 E* ERA ♥️ ISTREFIT 💕❤️👑

 • K1DW1THGUN
  K1DW1THGUN Month ago

  🔥🔥🔥

 • Wednesday🖤
  Wednesday🖤 2 months ago +198

  ERA IS THE BEST ARTIST!
  SHE IS THE ONLY ALBANIAN WHO PERFORMED AT WORLD CUP AND THE ONLY ALBANIAN ARTIST WITH A SOLO SONG THAT HAS BEEN ON TOP FOR YEARS!
  AFTER A LONG ABSENCE,IT SEEMS THAT SHE IS PREPARING FOR A SUPER HIT.
  👑💜

  • Riana🐈‍⬛
   Riana🐈‍⬛ Month ago

   @Arjanit Abdullahu mire e ka se as dua lipa as Bebe rexha nuk kan performu te World Cup edhe per kang ntop dua e Bebe nuk kan kang shqip jo veq qe nuk kan kang shqip po edhe asni fjal shqip ne kang se kan

  • Kyla Sky
   Kyla Sky 2 months ago

   @Arjanit Abdullahu Ora left the Chat 😁

  • Alpha Omega
   Alpha Omega 2 months ago

   @Klajdi ESC why are u so obsessed like ?? If you dont like Era why youre on her song 24/7

  • Klajdi ESC
   Klajdi ESC 2 months ago +1

   Yes yes and aigning live like a crap😂

  • A
   A 2 months ago +9

   @Arjanit Abdullahu they said albanian song 😅 which dua lipa or bebe rexha never even mentioned an albanian word in a song

 • Artush Djartush
  Artush Djartush Month ago

  Everything is very beautiful

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +88

  I dua këngëtarët shqiptarë! Kënga më e bukur që kanë dëgjuar ndonjëherë! ❤ 💜 💚 💛 🧡 💙 😍 🤩

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +40

  Everything is perfect, this duo is unstoppable! Dy artista me vlera t’panumerta 👑👑 E keni myt ket kang 🔥🔥 we need more artists like y’all !!!!

 • ebay shqip
  ebay shqip Month ago +278

  Ka naj shqiptar ktu apo çe deshe 😂

 • Mel
  Mel 2 months ago +230

  She’s an icon, She’s a LEGEND, and she is the MOMENT 👸

  • AJ -
   AJ - Month ago

   Icon and legend? You have very low standards 😂

  • user65
   user65 Month ago +1

   @Kai Hristov i am with you in the world cup side, but dhurata has way more fame and yuo cant deny it, if you talk about bonbon views dhurata has also 750 million views in zemer, and has more total song views than era, she went downhill after signing contrqct with ultra music. Dhurata has way way more recognition and fame now

  • Niti Niti
   Niti Niti Month ago

   Ft

  • Niti Niti
   Niti Niti Month ago

   @Kai Hristov jju

  • Niti Niti
   Niti Niti 2 months ago

   Hjj

 • Ángel V
  Ángel V 2 months ago +70

  Era Istrefi es la mejor
  Ha encantado con todas sus canciones y cada vez lo hace mejor, Tiene un encanto unico🤩

 • Snezana Becic
  Snezana Becic Month ago +1

  fantazija

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +40

  Era Istrefi një zë kaq të mrekullueshëm, e dua vërtet dhe ajo na jep gjithmonë këngën më të mirë 💙🦋

 • JURI GAMING
  JURI GAMING Month ago

  Keng super

 • Massimo Remis
  Massimo Remis 2 months ago +37

  Kur këndojn kengëtaret shqiptare te Dardanis te gjith ne këmb.....na bëni krenar anembane botës duke kënduar në gjuhën ma te bukur n' botë gjuhen tonë SHQIPE ❤️❤️

  • tannlegeoslo
   tannlegeoslo Month ago +1

   Bravo për komentin. Pajtohem plotësisht

 • ¡Raúl! ™
  ¡Raúl! ™ Month ago +8

  Qué talentaso Era y Buta, ese coro está pegajoso y los versos estuvieron HP,'s. 🔥

 • Endbro
  Endbro 2 months ago +54

  Zeri Eres me tekstin e Butes krijohet muzike qe tban me dashte nje pjese te dyte🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +3

  Everything is perfect, this duo is unstoppable! Dy artista me vlera t’panumerta 👑👑 E keni myt ket kang 🔥🔥 we need more artists like y’all !!!!

 • bofooit gojo
  bofooit gojo 2 months ago +12

  Very cool track and video! I'm on repeat! Respect from one of the best beatmakers!

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +9

  Nje kenge shume e bukur 🎶🫠❤‍🔥qe meriton pritje dhe durim. Era Istrefi, ✨🤎 Me të vërtetë ju përgëzoj dhe jam krenare për ju. 💖 Edhe une te dua. ♥♥♥💋

 • BEST BEAT STORE
  BEST BEAT STORE  2 months ago +15

  Very cool track and video! I'm on repeat! 🚀🔥❤
  Respect from one of the best beatmakers!⚡🌪

 • Songstats
  Songstats 2 months ago +7

  Love it!! Did you know that this track was added to the editorial playlist 'Shqip Vibes' on Apple Music!

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss 2 months ago +11

  Era, Je e mrekullueshme Këngëtarja më e mirë 🫶

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +11

  Oh Era, te lumte per kete kenge po e gjeje veten ne kete tekste e sukeseseee Diva je ❤🌍👑❤‍🔥🤗❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +22

  Era, ❤‍🔥 Je e mrekullueshme 💓 💓 Këngëtarja më e mirë 🎤🫶😍

 • J. Smith bum
  J. Smith bum 2 months ago +34

  Era. I do not know if I get banned for this. I loved you, still do and will if you keep putting out good music like this. bon bon is what introduced me to you. i do not hate the botox thing. But you dont need it. eternal beauties do not. The videos is awesome. your are awesome. You are still killing it in US and UK.

  • J. Smith bum
   J. Smith bum 2 months ago +1

   @Alexis28 I am sorry I only understand English or Hindi. Can you or someone else translate this for me please. I want to read this.

  • Alexis28
   Alexis28 2 months ago

   Ella es libre de hacerse lo que quiera y nadie tiene derecho a opinar sobre el físico del otro, así sea famosa.

  • Patris Ejupi
   Patris Ejupi 2 months ago

   @wen dy i liked her old nose more too. Now she just looks like any social media rich girl 😂

  • wen dy
   wen dy 2 months ago +1

   @A she had a nose job, so unnecessary , she was beautiful and her her own face before , now she looks just like any other Instagram model

  • A
   A 2 months ago

   what botox thing? she always had her own face….

 • A
  A 2 months ago +14

  love your songs! ❤🎉

 • Kai Hristov
  Kai Hristov 2 months ago +85

  This collaboration is gonna be fireee! Era coming with that raaaaap 🔥🔥🔥

 • Lorik L
  Lorik L 2 months ago +29

  Era always proving that she’s the best. I mean look at the material💅🏻💜💎 The song is a slay so is the mv🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +11

  Respekte per te gjith shqiptart kudo qe jan ❤🦁👑🤝

 • shani yan
  shani yan 2 months ago +2

  Era, Je e mrekullueshme Këngëtarja më e mirë 🫶

 • Marvin Sulaa
  Marvin Sulaa 2 months ago +9

  Both are representing the newest hit ❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +14

  Do të jetë e mrekullueshme ❤😍 Mezi pres. ❤ Më në fund është këtu 😍❤🔥🔥🔥🔥

 • Egi ma
  Egi ma 2 months ago +16

  Era is killing it 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +15

  Era, zeri yt sheron shpirtin 🤍 kenge e bukur 🎶🎶🫶😍 Jam shume krenare per ty. 🌸🥰 dhe une jam fansi juaj 🤘🎶😍

  • Adrian Beciri
   Adrian Beciri 2 months ago

   Sa her komenton zotri ka 500 her..ne qdo klip ..blelni like me lek ...muzik🤣🤣🤣a ndegjohet nuk shiqohet si te ne..

 • Pinkie Queen
  Pinkie Queen 2 months ago +10

  I LOVE THIS SONG CANT STOP WATCHING IT

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +7

  Kjo kenge eshte zjarr 🔥 dhe me pelqen ✨❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +6

  Urime 🎉🥰 super hit 😍 Bravo Era Istrefi & Buta ky është një bashkpunim shumë i bukur dhe më ka pelqyer shumë muzika të dua shumë era ❤💞💕👏

 • aldo vuka
  aldo vuka Month ago +6

  The best Albanian music 🇦🇱

 • 🍉 The watermelons 🍉
  🍉 The watermelons 🍉 2 months ago +7

  I love it ! I'm so happy 'cause you're back . 😍❤️👋

 • nosadzone
  nosadzone 2 months ago +24

  a feat. I didn‘t know I‘d need one day 😍

 • SANJIxd
  SANJIxd 2 months ago +27

  No autotune no mixing JUST STRAIGHT ASS 🔥🔥🔥🔥she taking over 2022 😤😤

  • Klajdi ESC
   Klajdi ESC 2 months ago

   Popo taking gati e ka😂me floppa😂 zani autotune

 • oswal
  oswal 2 months ago +4

  Te amo Era Istrefi, dandole duro desde Mexico 😍🔥🥵

 • Mai
  Mai 2 months ago +11

  I will never get over your beauty my queen, thanks for the song

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +12

  Do të jetë një hit!🔥🔥🔥🔥

 • Davide Di Carlo
  Davide Di Carlo 2 months ago +7

  Great song, great Era 💣💯
  Greetings from Italy 🇮🇹👋🏻

 • arsild hyseni
  arsild hyseni 28 days ago +1

  Bravo Era 🇦🇱🇦🇱 Well done ☝️🎉🎋🍾🥂🙏

 • Elsa Uruci
  Elsa Uruci Month ago +1

  DO TE DOJA** ♥️♥️TE SHIKOJA NE FESTIVALIN E RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR 🇦🇱 ERA ♥️ ISTREFI TA CMENDESH PUBLIKUN 👑❤️👑❤️

 • 👉Amelia- g0 T0 MY Channel livе (now)

  love your songs!

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +4

  Lirika, ritmi, pamja, gjithçka është perfekte 🔥🔥❤‍🔥❤‍🔥

 • Maldin B
  Maldin B 2 months ago +47

  Brravo Era e meritonte Buta nje bashkpunim me ty Se asht super artist
  Muzika dhe klipi 10 - 10 😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Maldin B
   Maldin B 2 months ago

   @Rrezart Rrahmani Ta mbeshtes mendimin plako

  • Rrezart Rrahmani
   Rrezart Rrahmani 2 months ago

   10/10 osht veq vula hihi

  • Maldin B
   Maldin B 2 months ago +1

   @Gerti Kejsi po Era esht International o vllai prandaj Buta rrespekt per ta po Shqiptart e njofin

  • Gerti Kejsi
   Gerti Kejsi 2 months ago +7

   E meritonte era bashkpunim me Buten o G

 • Florent Alimi 🇦🇱
  Florent Alimi 🇦🇱 2 months ago +4

  Incroyable 👍

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +3

  Jemi krenare me ty Era Istrefi ❤🎶

 • Albanese ALBB
  Albanese ALBB 2 months ago +24

  Era nxjerr jasht komplet femrat e estrades n rap 💯

 • Александр
  Александр 2 months ago +7

  Era очень напомнила тут свою сестру Nora.
  Хотя в отдельных сценах ещё и напомнила Люсю Чеботину времён её сотрудничества с Dan Balan.
  Композиция нетипичная для Era, скорее больше в духе Buta, который очень напомнил FY.

 • DONI
  DONI Month ago

  Qr jun inspiru dhipat asnjo spe kthejka mesazhin qa na bone era 🤦‍♂️🥺.

 • Tezja Rukije
  Tezja Rukije 2 months ago +13

  A duo we didn't know we need it

 • Loren Smith
  Loren Smith 2 months ago +11

  I liked it very much❣️❣️ Clip and Song💥🔥✨ Good Luck 🥰🥰

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +7

  Urime! 🔥👌🙌🫠 per nje hit te bukur. Mega super kenge respekt 🎉🎉🎉🎉🎉

 • Daniel Valdez
  Daniel Valdez Month ago

  Era she has me as her banker and I own every Bank in the world so why is she need money

 • melinda
  melinda 2 months ago +26

  Ky ishte kombinim lluks , kisha shpresa tek ju të dy dhe përfundimi : 💥

 • Fitim Zahiri
  Fitim Zahiri 2 months ago +4

  Bravo Era , qe ke dit me shfrytzu kaq mir teksin e Butes , Buta i vetmi qe sja ka zhanrin stilin parja

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan 2 months ago +2

  Do të jetë një hit!

 • A
  A 2 months ago +3

  love it

 • Leunit Dervishi
  Leunit Dervishi 2 months ago +2

  Ç'do artisti ne Europe qe i jepet mundesia per me bo bashkpunim me Erën, është i bekuar!

 • Rik
  Rik 2 months ago +3

  Love this!

 • 𝐚𝐫𝐭𝐞𝐦𝐢𝐬 𝐦𝐞𝐥𝐨𝐝𝐲🌙

  Era jep pikerisht ato vibet "duje veten ma spari"
  SUPER HIT. BRAVO ERA DHE BUTA S BASHKUU

 • GËZIM SELAMI
  GËZIM SELAMI Month ago

  Gjera qe kur su gjykuan.

 • Era Xhigoli
  Era Xhigoli 2 months ago +1

  Oj Era Istrefi edhe unë jam Era po e kam mbiemrin Xhigoli Era istrefi 💜💜

 • Dale Oleary
  Dale Oleary 2 months ago +6

  inlove with this keep going

 • martin kajtazi
  martin kajtazi 2 months ago +4

  🇦🇱Proud of youuu Eraaaa👏👏😍

 • Toro Man
  Toro Man 2 months ago +10

  Wow Era Proud of you Eagle 👐👐👐👏🎶🎵🙋

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +4

  Era Istrefi ka një zë kaq të mrekullueshëm që e dua me të vërtetë dhe ajo gjithmonë na jep këngët më të mira

  • AS
   AS 2 months ago

   O ti budallo a po munohesh me nxan eren a qa

 • Valentina
  Valentina 2 months ago +3

  The duo we never expected damn😍❤️

 • A. RR
  A. RR 2 months ago +8

  That’s the era we want.

 • Sonita
  Sonita 2 months ago +6

  I kom dy zemra njo t'ftoft,njo t'nxet,
  I kom dy ftyra njo t'bardh,njo t'zez.
  I kom dy shoqe njo t'zez njo kinez.
  Jena turn,jena dhez,jena turn,jena dhez.✌🏻😜😜😜

 • ('') layla
  ('') layla 2 months ago +5

  Si gjithmone ma e mira..je zemra...❤️❤️❤️❤️👏👏👏

 • Kawa Saki
  Kawa Saki Month ago

  Шедеврально 👏🍾

 • Nori's world
  Nori's world 2 months ago +3

  Welcome back Era ❤🖤🇦🇱 We luv u 💕💕💕🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • nosadzone
  nosadzone 2 months ago +19

  sie kommt zurück, mit voller energie ❣️🌪️

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +3

  Wow me pelqen kjo kenge ke nje ze fantastik 😍❤

 • elidon majko
  elidon majko 2 months ago +11

  Pfff ja Q.. r... Beat-i është flak fare🔥🔥🔥 as drill as copy paste si shumë këngë të tjera👏🤟🇦🇱🇽🇰

 • labinot asllani
  labinot asllani 2 months ago +8

  Nuk njoh ma të fortë se Shqiptarët e Kosovës për muzikë ❤️.

 • Luiz Tavares
  Luiz Tavares 28 days ago

  The Queen Era❤

 • orgesa hajdari 02 ♥♥
  orgesa hajdari 02 ♥♥ 2 months ago +9

  Era istrefi and buta is another level ♥✅🔝🔝

 • Playzone PC07
  Playzone PC07 2 months ago +2

  respekte nga shoqata te shurdherve super keng .... e ndjejm cdo sekond ,.... hiti veres :D

 • Papa
  Papa 2 months ago +10

  Shum 2000’s vibe 😍

 • just nøbody.
  just nøbody. 2 months ago +15

  Buta si gjithmon Trap Lord 🐐

 • Payton Samuels
  Payton Samuels 2 months ago +8

  Era, my love, this is amazing 😍😍😍

 • Klaudia Klau
  Klaudia Klau 2 months ago +4

  Era shum fuqishem kte vit, vetem hite 👏👏

 • Ceooo
  Ceooo 2 months ago +3

  The legends👑

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik 2 months ago +2

  Perfect duo 🔥🔥

 • Maxym A
  Maxym A 2 months ago +2

  Girl ! You look amazing 😻 from France 🇫🇷

 • Jona
  Jona 2 months ago +4

  I waited for this❤️