Tap to unmute

Getinjo x Ana Kabashi - Je e vetmja dashuri

Share
Embed
 • Published on Feb 2, 2023 veröffentlicht
 • @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream or Download: music.onima.co/AnaGetinjo
  Getinjo x Ana Kabashi - Je e vetmja dashuri
  Produced by: Nurtel Granit Gashi
  Lyrics: Getinjo, Ana Kabashi
  Melody by: Ana Kabashi
  Video: Secuencë
  Makeup: Edita Abazi
  Hair: Onurhairartist & Wigsshoplinda
  Outfit: Bujana Osaj/ Zemer
  Connect with Getinjo:
  OfficialGetinjo
  getinjo
  Connect with Ana Kabashi:
  annakabashi
  Connect with 2Euro Music:
  2euromusic
  #Getinjo #AnaKabashi #ONIMA
 • MusicMusic

Comments • 674

 • Венелин Христов

  Невероятна песен. ❤❤❤❤❤ От България 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬❤️❤️

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +29

  Kjo është një atmosferë 🔥💯💪 😎 🤟💞 fantastike 💯 🤟 me pelqen e gjithe kenga ❤🔝👑

 • mjajsjhdhdh
  mjajsjhdhdh Month ago +20

  Super super super muzik kisha koh pa degjuar nje keng te till ne estraden shqipetare👏👏👏

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +26

  Jeni me te miret....faleminderit per kete kenge te thjeshte dhe te bukur 👏👏🤗🤗✨✨🔥🔥

 • amelia
  amelia 2 days ago

  Mrekulli per te dy❤

 • Anila Muhadri
  Anila Muhadri 19 days ago

  Ju lumtë të dyve! Ju dua shumë!❤❤🎉👏🏻👏🏻🥰😘

 • Tina Ramaj
  Tina Ramaj Month ago +10

  🔥❤️‍🔥 this will be an everlasting hit ❤️‍🔥🔥

 • Tozink
  Tozink Month ago +6

  Živjo, upam, da ti gre dobro. Ustvarjam glasbo, vendar je zelo težko imeti prepoznavnost, ko začneš. Zato se trudim po svojih najboljših močeh deliti svojo umetnost z vami. Vabim vas, da odkrijete moje Beats in če niste razočarani, se brez oklevanja naročite in delite s prijatelji ;)

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  💣🔥🔥👑👑 Getinjo x Anna Kabashi 🔥🔥🔥 Respekt i madh 🥰 Kënga më e mirë. 😍🤗💞 Dyshja ime e preferuar ❤‍🔥🫠🎶 "Urime për albumin e ri". 🎊🤗🥳

 • Freskim
  Freskim Month ago +5

  11 out of 10 amazing nga klipi e teksti e deri tek keta dy artsita te mdhedhenj

 • Rona Poniku
  Rona Poniku Month ago +7

  Nga Big Brother në një këngë së bashku.Mrekulli,një këngë shumë e bukur.

 • Kingistso
  Kingistso Month ago +4

  Bravo nje kenge perfekt 👏🏽.
  Suksesee te dyve 🥰

 • Ninno-Chocho🐶🐶
  Ninno-Chocho🐶🐶 Month ago +1

  Jeni shum te mire vec vazhdoni ❤ ju lumte
  Ana Kabashi dhe Getinjo ❤❤❤❤

 • Hxxxt
  Hxxxt Month ago +2

  Felt this in my heart❤️‍🔥😍

 • Bajram Hasani
  Bajram Hasani Month ago +8

  Ref:
  Je e vetmja dashuri
  ❤️Ma morre vetem ti
  Edhe pse shum mke lendu
  Pa ty spo du me jetu💞

 • Mevlyde Selimi
  Mevlyde Selimi Month ago +8

  Je lumtë! Ju dua shumë!❤

 • Hxxxt
  Hxxxt Month ago +9

  We want this Getinjo every day❤️‍🔥😍

 • Jeton Goliqi
  Jeton Goliqi Month ago +2

  Rrespekte per te 2 jemi mat mirë kshtu qe ska ma hite 😉💪

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +27

  Anna, Mbretëresha e mrekullueshme e këngës 👑🔥🔥💯 💯

 • erin haxholli
  erin haxholli Month ago +9

  Nje dhurat per vitin 2023 nga 2y artsitet qe kengen e filluan nga nje aventur e bukur padyshim hit JE E VETMJA DASHURI

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +4

  ashaaaa🤑 Sa e mrekullueshme kenga 🫡🫡🏆🏆🥰 💯

 • Elvira Ibishi
  Elvira Ibishi Month ago +68

  The other version will be forever my favorite 😍

 • Lol Lol
  Lol Lol Month ago +4

  Shum em ke pelqy Anna , njeri positiv ju lumt per kèngen shum e bukur , suksese 🍀🙏

 • Fjolla Maliqi
  Fjolla Maliqi Month ago +2

  Nje keng shum e bukur nga ana dhe getinjo ka nje teks shum fantastik ❤❤

 • S. T
  S. T Month ago +2

  2 nga artistet qe i kan me tmiren BBVK.

 • Bilall Bilalli
  Bilall Bilalli Month ago +8

  Shum Keng E Bukur Bravo Geti Dhe Ana Me Ze Shum Te Mrekullushme❤❤❤❤❤❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Urime! 🔥👌🙌🫠 per nje hit te bukur. Mega super kenge respekt. 🎉🎉🎉🎉🎉 Shume bukur 👏👏👏👏🔥

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Do të jetë e mrekullueshme ❤😍 Mezi pres. ❤ Më në fund është këtu 😍❤🔥🔥🔥🔥

 • Elona.K
  Elona.K Month ago +5

  Shum keng e bukur ju lumt si e keni ba jeni mat mirt ne big brother vip kosova veq vazhdoni ❤❤❤❤

 • Valorant Gaming
  Valorant Gaming Month ago +2

  BRAVOOO! HIT SHUME LEGEND!🙏❤️

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +12

  Një këngë kaq e mrekullueshme dhe fantastike 🔥 Unë e dua muzikën tuaj! ❤‍🔥❤‍🔥💯💯🙏☄🔥

 • Adisa dr
  Adisa dr Month ago +2

  Dyshe e kompletume artistikisht 🤝🏼❤️❤️

 • Burim istrefi
  Burim istrefi Month ago +2

  Perfekt 👌👏👏💪🇩🇪🇦🇱🇽🇰

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +6

  Juhuu❤‍🔥❤‍🔥 Getinjo, Këngë e bukur. 🎶🎉🙌🥰 BRAVO 🎉 🎉 🎉 🎉

 • Besa Kasolli
  Besa Kasolli Month ago

  Ana super vokal ke, té emocionon!! Suksese 🥂

 • xnisah_
  xnisah_ Month ago +3

  Can't stop listening this😩

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Bombe, tolle stimme, bester sänger, ich liebe dieses lied 🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

 • Tom Sonic
  Tom Sonic Month ago +10

  They didn't just deliver, they SERVED!

 • Fidaije Jashari
  Fidaije Jashari Month ago +2

  Duteti me i mir Bravo veq vazhdoni Ana 😘 Geti 👌⭐⭐

 • Naim Kica
  Naim Kica Month ago +43

  Big Brother VIP Kosova më i mirë i të gjithë kohrave si Big Brother VIP. Ta themi realitetin. Hite, Dashuri, Debate, Histori gjithçka. Shpresojme dhe BB2VK te jete keshtu.

  • Albos-King
   Albos-King Month ago

   Interesat është po më të Shqipërisë është shumë larg për nivel .

  • Linda Bushi
   Linda Bushi Month ago

   imm ku kiiuuk

  • White Rabbit
   White Rabbit Month ago

   Ne jemi të pavetëdijshëm kur jemi në gjumë ose kur jemi të fikët.
   Kur jemi të pavetëdijshëm, nuk kemi mendime, nuk kemi emocione dhe nuk mund ta shohim botën.
   Kur jemi të vetëdijshëm, ne dimë gjithçka. Vetëdija është mendimet, emocionet dhe gjithçka në botë.
   Kjo ndërgjegje është një.
   A do të ndahet vetëdija në dysh? Vetëdija nuk është e ndashme.
   A ndjeni dy vetëdije kur flisni me një mik? Vetëdija ndihet vetëm si një.
   Vetëdija është një. Unë jam i ndërgjegjshëm dhe unë jam Bota.
   Ungjilli i Thomait
   "Sepse shumë nga të parët do të jenë të fundit dhe do të jenë të vetëm".
   Jezusi tha: "Dy do të ulen në një shtrat; një do të vdesë, një do të jetojë."
   “Për këtë arsye them, nëse dikush është i plotë, do të mbushet me dritë, por nëse ndahet, do të mbushet me errësirë.”
   Jezusi tha: “Pse e lani pjesën e jashtme të kupës?
   A nuk e kuptoni se ai që ka bërë të brendshmen është edhe ai që ka bërë të jashtmen?"
   Jezusi tha: "Unë jam drita që është mbi çdo gjë. Unë jam gjithçka; nga unë dolën të gjithë dhe të gjithë u arritën tek unë.
   Ndani një copë druri; Unë jam atje.
   Ngrini gurin dhe do të më gjeni atje".
   Një [person] i tha: "Thuaju vëllezërve të mi të ndajnë me mua pasurinë e babait tim".
   Ai i tha personit: "Zotëri, kush më bëri ndarës?"
   Ai u kthye nga dishepujt e vet dhe u tha atyre: ''A nuk jam unë përçarës?''.

  • Emri Metalia
   Emri Metalia Month ago

   ama prezantues te lodhem haha

 • Dior Sadiku
  Dior Sadiku Month ago +2

  Perfect kenga 🔥🔥🤩🤩

 • Poem Aliu
  Poem Aliu Month ago +1

  Sa zerin e bukur Ana ❤

 • Undercover
  Undercover Month ago +1

  O ME QELLIM E KAN BO SI EMINEMI EDHE RIRI O NJERZ TE PA DITUR SEPSE ESHT NJE KLIP I BUKUR AI,DHE KY GJITHASHTU DOLI I BUKUR 👏🏻 suksese nyyyyysa

 • Naim Kica
  Naim Kica Month ago +2

  Hit i madh kjo kenge. 👏👏👏👏👏

 • A
  A Month ago +10

  Anna një zë të mrekullushëm ✨ mos ndalo vetum ec perpara sepse ke talent ✨ ❤suksese❤

  • A
   A Month ago

   @Azel Ilazi mor burr e ka heheh😚😚

  • Azel Ilazi
   Azel Ilazi Month ago +2

   qr kjo nese osht za i mrekullushem … sdi 😂

 • Hxxxt
  Hxxxt Month ago +5

  Getinjo is so back❤️‍🔥😍

 • dhimitri🛫
  dhimitri🛫 Month ago +3

  Sa super keng kjo bravo getinjo dhe ana kabashi bravo shm zeri lart bravo te 2

 • Rinesa Aliu
  Rinesa Aliu Month ago +2

  Je e vetmja dashuri ❤️💝🎨

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Shum kenge e bukur bravo ⭐⭐⭐⭐⭐👏👏

 • Arijeta Cermjani
  Arijeta Cermjani 23 days ago

  Nje ken shum e mir. Sikur ana qe osht shum shumbe mir zemer je valla ana bre ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Laureta Mehmeti
  Laureta Mehmeti Month ago +2

  Qfar kenge shum e bukur por edhe zeri I anes shum shum i mir 🤩😘

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  Viel Erfolg mit dem neuen Song ⭐⭐⭐

 • Ilir Hoxha
  Ilir Hoxha Month ago +2

  Suksese ANA ❤️ Getinjo 🔥🤘🔥

 • Erasbae
  Erasbae Month ago

  such a powerful duo🫶🏻💥

 • tuana tuana
  tuana tuana Month ago +4

  i mungoni shume big brodhërit

 • nuara ajvazi
  nuara ajvazi Month ago +1

  jeni ma tmirt pas kesaj kenge beni me shum bshkpunme bashk🎉❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +3

  Shume e bukur 💘❤ Anna , Je nje kengetare e madhe!! 👏🎤🎶🥰

 • Endrison Ndreca
  Endrison Ndreca Month ago

  Ana Kabashi super ze. E vleresoj shume ❤😊

 • helloitsme
  helloitsme Month ago +1

  Kenga e shum pritur dhe shumpelqyeeeer is out now😻😻

 • Miki🤍
  Miki🤍 Month ago

  Geti♡Anna jeni më të miret.Getinjo je zemër e madhe të lumt⭐⭐

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Super kenge suksese qe te dyve 🥰🥰🥰🥰
  🎊🎉❤👏👏😍

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +11

  Shum po me pelqen kenga ju lumt juve👏👌👍😎🖤🖤

 • qopoy dnon
  qopoy dnon Month ago

  Anna një zë të mrekullushëm mos ndalo vetum ec perpara sepse ke talent suksese

 • Ultraviolett Azz
  Ultraviolett Azz Month ago +1

  Kenga shume e bukur, kompozitore Linda Morina

 • Mirela Lela
  Mirela Lela Month ago +2

  Bravo ju lumt te dyve ❤❤❤❤

 • Arlind Muhaxheri
  Arlind Muhaxheri Month ago +13

  Kenga ma me hit per momentin eshte kjo 🔥 🔥 super diqka

  • Arlind Muhaxheri
   Arlind Muhaxheri Month ago

   @Sahide Krasniqi e vertet sahide 😊

  • Sahide Krasniqi
   Sahide Krasniqi Month ago +1

   Kenga ma e mira ❤❤❤❤💎💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Isac
  Isac Month ago +1

  Perfekt nuk kisha besu qe mundet mu ba kaq e mit
  standing ovation 👏🏽 🔥 🔥🔥🔥🔥

 • Nobody🖤
  Nobody🖤 Month ago +2

  Ana ke dhez ket vit me shume se kurre😍😍veq vazhdu kshtu se do mrrish aty ku skan mrri shum vipa👏🏻👏🏻🙌🏻🔥🔥

 • Luljeta Gashi
  Luljeta Gashi Month ago +1

  Dy artistat mat mirt qe jan kan ne big te drejt te kulturun te edukun shummm veq suksese me tytje per te dyt❤️💥

 • Mentor Sadiku
  Mentor Sadiku Month ago +1

  Pershendetje nga shoqata e shurdhanave❤

 • Mita Morena
  Mita Morena Month ago +1

  Zani shum i bukur kenga shum e mir ka dal hit i fort❤

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +1

  Suksese 🎶❤‍🔥💥⚡⚡

 • Ermal Sinani
  Ermal Sinani Month ago +2

  G.O.A.T GETINJO🖤🤟

 • The kryeziu family
  The kryeziu family Month ago +2

  Shum shum e qart kanga ❤❤

 • Flutra Abazi
  Flutra Abazi 19 days ago

  të dua shum kënga më e mira

 • Adelina Terpuni
  Adelina Terpuni Month ago +2

  Jeni mat mirt veq vazhdoni👏👏👏👏❤❤

 • Music Life
  Music Life Month ago +1

  💯 more music Geti keep going

 • Zekria Burrniku
  Zekria Burrniku Month ago

  Wow nuk mundem me besu as bukur💞💞💞💞❤💏💏💏

 • HORTENSJA
  HORTENSJA Month ago +4

  Favvvv songggg i loveeee😍

 • Sabina Ndoj
  Sabina Ndoj Month ago +1

  Getinjo gjith ka bo balada t'bukura🙏😍

 • R. H
  R. H Month ago

  Pjesa e getinjos shum po m’ pelqen ❤

 • R 😎
  R 😎 Month ago +1

  Super kenge bravo Ana❤

 • Anazus Anaa
  Anazus Anaa Month ago +1

  Rrespekt per Klipin e gjiruar 😍😍

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Month ago +2

  MEGA HIT VALLAH 🌪🌪🌪

 • Marseille Albanais
  Marseille Albanais Month ago +2

  Geti djali me i vecant 🇦🇱❤️🇽🇰

 • Kaon Demiri
  Kaon Demiri Month ago +1

  Shum fort🔥🔥

 • L.A
  L.A Month ago +1

  ❤️❤️❤️👏👏

 • Valon Paloja
  Valon Paloja Month ago

  🎉🔥🔥🔥🔥

 • Nijazi Krasniqi
  Nijazi Krasniqi Month ago +2

  Shumë këngë e mire, dhe kombinim vokal i duhur mes Anës dhe Getinjos👌🇦🇱🇽🇰

 • Haki Hoti
  Haki Hoti Month ago +1

  super hit kenga me e mir qe kam degjuar 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Nita Ferizi
  Nita Ferizi Month ago +1

  👏👍🔥❤️

 • Dee C
  Dee C Month ago +1

  💜🎶

 • Era Krs
  Era Krs Month ago +45

  Kjo Kenga ma e mire ka qen live kur e kan kenduar, nuk e di pse duhet tja fusni Autotune ketij zeri te bukur te Anes? 😢😢

 • Ardit Krasniqi
  Ardit Krasniqi Month ago +1

  🥰❤❤

 • Mickey
  Mickey Month ago +4

  Ana getinio💋🥰😘🇽🇰🇦🇱te dua Zemra jeme!!!🏆👑

 • Blerta Shala
  Blerta Shala Month ago +1

  😍😍😍😍👏👏👏👏

 • Ilirjana Lushtaku
  Ilirjana Lushtaku Month ago +2

  Kenga me e mira qe kam degjuar🤩

 • Mimoza Ibrahimi
  Mimoza Ibrahimi Month ago

  Shum e mir anna veq vazhdo je nje princes shum e mire👸🥰❤

 • Vildan Xhameta
  Vildan Xhameta Month ago +1

  💫💫🔥🔥

 • Hasani
  Hasani Month ago +2

  Verzioni Acustic me i mire!
  Sidoqoft kenge shume e mire