Tap to unmute

Merita Burrniku - Pershendetje nga Gurbeti

Share
Embed
 • Published on Mar 21, 2023 veröffentlicht
 • @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Executive Producer: Prod. XIMI
  Contact: +38344324236
  Text & Muzik: Kreshnik Avdiu
  Ork: Agon Neziri
  Video: Afilms
  Follow Produksioni Ximi on…
  FB: smarturl.it/XimiFB
  IG: smarturl.it/XimiIG
  Subscribe: smarturl.it/XimiSub
  #Ilahi #popullore #shqip
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 91

 • Muhteşem Türk 9 eylül
  Muhteşem Türk 9 eylül 2 months ago +4

  İslam aleminin mübarek ramazan ayını ve bayramı nı en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. TÜRKİYE'DEN selamlar sevgiler saygılar.

 • enisa
  enisa 2 months ago +7

  Te kendoft zemra gjithmone ❤️

 • Queen Teuta
  Queen Teuta 2 months ago +45

  Valla jemi te shkrumuar met vertet vetem Zoti e din vujtjet e kurbecarve😢 Merita ty zemra te kendoft e pac suksese gjith jetese!

 • N Ath
  N Ath 2 months ago +3

  مبارك علينا وعليكم شهر رمضان المبارك وعلى جميع المسلمون والمسلمات في ديار الإسلام......
  أم هاله الحجاز السعوديه...

 • Ares Ka
  Ares Ka 2 months ago +2

  Allahu ta shperblefte moter ky kurbeti na mallzoi per vendin ton per xhamit teravit 😢

 • ValonAljimi
  ValonAljimi 2 months ago +4

  Shum Mire E Ke Kendo ❤

 • Jetmir Sulejmani
  Jetmir Sulejmani 2 months ago +25

  Urime Muajin e Ramazanit. Ju deshirojm agjerim te leht te gjithe Muslimaneve anembane botes. Zoti ju ruajt kudo qe jeni.

 • Fabi Fabi
  Fabi Fabi 2 months ago +2

  Elhamduilah qe te kemi Merita.Te lumt goja moter e dashur🙏❤Te kam shume perzemer Zoti te bekoft me gjithe te mirat e🌏🙏

 • Soulmate Lyrics Official
  Soulmate Lyrics Official 2 months ago +8

  Ramadan Mubarak my All Muslim brother and sister ❤❤ from Pakistan ❤

 • Ali Hoxha
  Ali Hoxha 2 months ago +13

  Urime muaj i shejt i Ramazanit xhith vllaze e motra myslimane zoti bekoft motr zeri yt çetsim per shpirt te knaç zoti bekoft se bashku me familje🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋

 • Emina Shabani
  Emina Shabani 2 months ago +13

  Urime Festa e Ramazanit të gjithë Muslimanëve anemban kudo që të jeni. InshaAllah 🙏🙏🙏🙏🤗🤗🤗🤗axhërim të lehtë dhe Allahu na e pranon lutjen, edhe ty gjithashtu Zonja Merita me Familjarët. Uroj nga zemra ❤️❤️❤️💖💖💖 që Allahu të ta ruajë këtë zë të bukur dhe të ëmbël. Na ke mallëngjyer me këtë këng të gyrbetit. Këngë dhe tekst i qëlluar. 👍👍😭😭😭

  • Aulona Gashi
   Aulona Gashi 2 months ago +2

   Urime Festa e Ramazanit 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤗🤗🤗🤗🤗☪️🧕🌸🌸🌸🌸🌸

  • samsung samsun
   samsung samsun 2 months ago +1

   Urime edhe ty ❤

 • Eliff
  Eliff 2 months ago

  Allahu Te shberbleft sa shum kisha dasht me ba iftar me prind😢😢

 • Arta Lüthi
  Arta Lüthi 2 months ago +4

  Urime festa e ramazanit te gjithe besimtarëve musliman anemban kudo qe Jane nje agjerim te mbare pershendetje nga Diaspora ♥️

 • Hida Fejzullahu
  Hida Fejzullahu 2 months ago +8

  A more Allah na shkatrroj Gurbeti e lus Allahun per gjdo lot me ne na fal se Malli i familjes na dogji per se gjalli e pernime buk e lot ma shumë hajm e pim 😢 e ty moter e dashur te baft zoti hallall per gjdo ilahi zoti ju rujt të gjithve motra e vllëllezer musliman ku do Qe jeni Agjerim te leht dhe te pranuar 🤲🏻🤲🏻

  • AKATZUKI
   AKATZUKI 2 months ago

   Allahume Amin insha'Allah

 • Miradije Tahiri
  Miradije Tahiri 2 months ago +5

  Urime te gjitheve festa e Ramazanit sidomos ty Merite.
  Allahu jua lehtesofte agjerimin!

 • Bujar Driza
  Bujar Driza 2 months ago +6

  Sa kemi qar me ket ilahi Allahu I ruajt kudo gurbetqaret 😢💔🤲

 • Teuta Smajlaj
  Teuta Smajlaj 2 months ago +9

  Perhajr Ramazani Agjerim tleht e tpranum InshAllah amin🤲🏻❤️ Faleminderit per kete ilahi te bukur per ne Gurbetqaret 😢

 • Arta Lüthi
  Arta Lüthi 2 months ago +1

  Shum faleminderit per komentim qe ma Keni pëlqyer Ju kendofte zemra gjithmon ju deshiroj te gjitha te mirat pershendetje nga Diaspora ♥️🤲💖

 • Life Life
  Life Life 2 months ago +7

  Mashallah ❤ Allahu ti dhasht ,gjith te mirat 🤲

 • ibis sapientiae
  ibis sapientiae 2 months ago +1

  Proud of Albania!

 • Ymri Hoxhaj
  Ymri Hoxhaj 2 months ago

  Allahu i ruajte mergimtaret tone kudo qe gjinden neper bote por dua te them qe edhe neve si prinder shpirti po na digjet qe nuk i kemi prane,kjo kenge me djeg shpirtin sepse kam djalin dhe vajzen ne gurbet me familjet e tyne.

 • Majda Sulejmani Ljatifi
  Majda Sulejmani Ljatifi 2 months ago +1

  Top ilahi per kete Ramazan! …sidomos per ata te cilet vertet gjinden ne kete ilahi! Ju lumt!

 • Betim Dauti
  Betim Dauti 2 months ago +1

  Urime muaj i ramazanit gjithve muslimanve ku do qe janë ❤ Agjërim sa ma të lehtë

 • Nora
  Nora 2 months ago +1

  Vallla si qohem prej
  Gjumt me lot sy jem
  Per prindrit ton 😢

 • ArtiBeatz
  ArtiBeatz 2 months ago +1

  Shumë Ilahi prekëse😔😔
  Urime Muajin e Shenjtë të ramazanit të gjithë besimtarëve muslimanë, Allahu ja u lehtësoft dhe ja u pranoft inshaAllah🤲🤲😇😇

 • Floriian Bajramii
  Floriian Bajramii 2 months ago +14

  Zeri yt i bukur e ben qdo ilahi t veqant allahu t rujt moter bsshk me familje

 • Besime Farizi
  Besime Farizi 2 months ago +9

  Selam nga HH urime festa e ramazanit u deshiroj agjerim te leht dhe të pranuar🤲 edhe ty suksese moter.❤Allahu Te shperbleft me gjith Te mirat Amin.😢

 • Ahida Haxhiu
  Ahida Haxhiu 2 months ago +2

  Suksese pa fund moj e bekuara e zotit sa me padurim e kem prit ket ilahi shpresojm ende .Muj te bekuar te gjithve

 • Sajmir Gashi
  Sajmir Gashi Month ago +1

  ❤ ILAHI E BUKUR❤

 • ESMERALDA KECI
  ESMERALDA KECI 2 months ago +8

  MashaAllah ALLAHU TE RUJT E DASHUR🤲🤲🤲🤲❤️❤️😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Allmira Durguti
  Allmira Durguti Month ago

  Shume bukur urime fiter bajrami te gjithve kudo qe jetoni ju❤❤

 • Fatime Kajtazi
  Fatime Kajtazi 2 months ago +2

  Urlme tgjithve besimtarve ramazanin ❤❤😢😢

 • Merita Aziri
  Merita Aziri 2 months ago

  Tè lumtè Merita je nga ni vende I mrekullushem tè lumtè kaqanikase je nga vendlindja jeme Kaqanik

 • Merita Aziri
  Merita Aziri 2 months ago

  Tè lumtè Merita je njè yllé ke njè za tè mrekullushèm

 • Sh.C
  Sh.C 2 months ago +1

  Urime dita epar nata e par e syfyrit dita epar e ramazanit agjrim te let tash dy vite qe erdha ne gurbet pome duke se qe 20 vjet jan mardh iuroj qdo gurbeqarit agjrim te let edhe gjith mislimanve bab e nan motrat e vllain ju dua shum ju per shndes ety te lumt goja te kndoft zemra 😢❤

 • 💚Nisa🤎
  💚Nisa🤎 2 months ago +3

  Mashalla Allah ruajtur merita burrniku 🌺🌺🌺❤️❤️❤️

  • 💚Nisa🤎
   💚Nisa🤎 2 months ago

   Shume bukur merita burrniku mashalla Allah shperbleft Ramazan ❤️❤️🥰🥰

 • Kosovë-Francë
  Kosovë-Francë 2 months ago +4

  Shume e bukur te ruajt zoti te përshëndesim nga Franca

 • Ibadete banushi
  Ibadete banushi 2 months ago +2

  Urime muaj i ramazani te gjithve muslimanve

 • Sudejs Aliu
  Sudejs Aliu 2 months ago +2

  Mashallah allahu te shperblefte inshallah 🤲🏼❤️

 • Mirjeta kurtesi
  Mirjeta kurtesi 2 months ago

  ❤❤ Merita 🙏🙏 Ramazan ❤ 😢

 • Methie Xhemalie
  Methie Xhemalie 2 months ago

  Mshallah 😥😥🤲♥️🕋🕌📿🙌🥰😥😥🙏🌹🌹👍

 • Redjep Shabani
  Redjep Shabani 2 months ago +3

  😢😢😢😢a oqysh po na prek bash ntela tzemres bree 😭😭😭😭😭😭 allahu te ruajt se mezi presim te dalin ilhahit e reja nga ti

 • gamingwithomer
  gamingwithomer Month ago

  Zoti tè bekoft

 • Luljeta Stolliqi
  Luljeta Stolliqi 2 months ago +3

  Mu kput shpirti kur edegjova kit ilahi por me zanin tan te bukur moter knaq na gjdo dit tuj ngu nuk ngopem te rujt Zoti moter me gjith familje

  • Sose Bucpapaj
   Sose Bucpapaj 2 months ago

   edhe une ty te uroi jet te gjat shendet e gjitha te mirat e Zoti te bekoft

  • Sose Bucpapaj
   Sose Bucpapaj 2 months ago

   Motera Mirita tu uroi nga Shqiperia

 • Hikmet Ziberi
  Hikmet Ziberi 2 months ago

  te lumt goja moter

 • Merita Aziri
  Merita Aziri 2 months ago

  Urimeeee té gjithe Muslimanve keté muajé té shejtè tè ramazani argjèrim sa mè tè lehtè

 • Syla Liridona
  Syla Liridona 2 months ago +1

  Te lumt ❤❤😭😭😭😭

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu 2 months ago +1

  Respekt bravo

 • Mirita Krasnic
  Mirita Krasnic 2 months ago

  Valla esturija ejemja😭😭😭😭😭😭😭

 • Nurten Bajramoska
  Nurten Bajramoska 2 months ago

  ❤❤❤❤❤

 • Fevzi Peja
  Fevzi Peja 2 months ago

  😢😢🤲🤲

 • Desad Duka.
  Desad Duka. 2 months ago +1

  ❤😢

 • Fljorina Vejseli Farizi

  🌹🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿🧿

 • Medihare Hasank
  Medihare Hasank 2 months ago

  Te lumt

 • Besarta Haliti
  Besarta Haliti 2 months ago

  Merita ki kujdes te mos kesh mendje madhsi dhe gjelozi se Allahu nuk i do kta njerz

  • Dafina Buzuku
   Dafina Buzuku 2 months ago

   Edhe üne si ju moter mendoj edhe kjo veshje e ngusht nuk perfaqson Islamin po hajr inshaAllah

 • HALAL_Chad
  HALAL_Chad 2 months ago

  👍

 • Merita Ibishi
  Merita Ibishi 2 months ago

  Te lum. Goja❤

 • Cime Suli
  Cime Suli 2 months ago +1

  😢😢😢

 • Berane Berane
  Berane Berane 2 months ago

  ❤❤😂😂😢😢❤️‍🔥💖❤️‍🔥💖

 • Sahadet Xhemajli
  Sahadet Xhemajli 2 months ago

  Erina😢❤🤲👍🤗😃

 • Fatime Bulku
  Fatime Bulku 2 months ago +1

  🤩🤲🕌🤍

 • Nushe Shala
  Nushe Shala 2 months ago

  Shum prekse 😢

 • Paula Paula
  Paula Paula 2 months ago +2

  Agjerim te mbar te gjith Muslimanve ku do ku jan..Na prek kjo keng se ky kurbeti na ndauh pergjalli😭😭

 • Aksa Misini
  Aksa Misini 2 months ago +1

  😢

 • blerta gashi
  blerta gashi 2 months ago +2

  Tlumt yll🤍😍

 • BMS
  BMS 2 months ago

  Po e teproni me keto tema « gurbet » « gurbet-ramazan ».
  Behuni me kreativ, ramazani trajton mbi 1000 tema e urtesi ne vete. Kjo eshte keng, Jo ilahi.

 • Gentain Litaj
  Gentain Litaj 2 months ago

  Ss

 • qopoy dnon
  qopoy dnon 2 months ago

  Urime festa e ramazanit te gjithe besimtarëve musliman anemban kudo qe Jane nje agjerim te mbare pershendetje nga Diaspora

 • Ganimete mustafa Ganimete

  ❤❤❤❤❤❤❤