Tap to unmute

Çka ka shpija - Episodi 13 - Sezoni 10

Share
Embed

Comments • 163

 • ขํานาษ จะบู

  This makes me optimistic about how well I would do as a chef.

 • omar dina
  omar dina 2 months ago +1

  Shum te Mira iqitni videot per zhdodit ju percjellll

 • Ije Haxha
  Ije Haxha Month ago +2

  Urime 28 nentori shum mir keni lujtur veq vazhdoni qishtu me episoda te reja ju bershendes nga gjilani

 • Isen Qenaj
  Isen Qenaj Month ago +1

  Faleminderit!

 • D..
  D.. 2 months ago +1

  Shum tmir jeni bree💖💋💋💖💋💋

 • Ardian Selishta
  Ardian Selishta Month ago +1

  mirmerama a muni me na tregu kur
  dilni se ton familja e kshyrm

 • Marsjana Qokaj
  Marsjana Qokaj 2 months ago +8

  Respekte per Humorin. Ju ndjek me shume endje dhe deshire qe prej vitit 2017. Ju pershendes dhe gezuar e pershume vite pamvarsia e Shqiperise, e gjuhes shqipe e atdheut qe kemi Zot. Zot faleminderit qe sot flasim SHQIP e as turqisht e as greqisht... gezuar e gjithmone festofshim sebashku. Nderime per humorin. 🇦🇱💓🇽🇰

 • Erza Thaqi
  Erza Thaqi 2 months ago +5

  Urime 28 NËTORI Autort Qka ka shpis ❤️❤️

 • Arta
  Arta Month ago +1

  O zot sa kam qesh ju lumt per Humorin 🥰👍🏻🙋‍♀️

 • Lawyer
  Lawyer 2 months ago +1

  13:16 Kthehuni thrret: TUZI (JO DURRSI), PLAVA E ULQINI 😁😁👌 kto jan vendet shqiptare ne Mal te Zi

 • Razmije Halimi Morina
  Razmije Halimi Morina Month ago +1

  💞🥂🇽🇰

 • Mevi Lute
  Mevi Lute 2 months ago +1

  O zoti ua shtoft jeten se na knaqet gezuar shqipe kudo qe jeni

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa 2 months ago +1

  Seriali ma i mir veq qekjo rebeka stil te akrimit nuk ka kurfar humori ska

 • Sutaj Beqa
  Sutaj Beqa Month ago +1

  Urime 28 nentorin dhe jeni aktort ma te mirit

 • N G
  N G 2 months ago +1

  Qka dashtët të thoni n ketë epizodë shummmm palidhje n vend qëtë festohet ju grindeni shaheni😂 pa pik skenari turp

 • RSR Funny Videos
  RSR Funny Videos 2 months ago +2

  RESPEKT PER LIRI URIME DITA E FLAMURIT 28 NENTORI

 • Ardi Muc
  Ardi Muc Month ago +1

  E myte Kalaticin o Nishec

 • Nora Krasniqi
  Nora Krasniqi 2 months ago +2

  O allahu juve ju rujt Urime 28 nentori❤❤❤❤❤

 • Edon Sylaj
  Edon Sylaj 2 months ago +1

  Vazhdone epizoti tjeter me qit ngjarje

 • Agim Shaqiri
  Agim Shaqiri Month ago

  Urime 28 Nentori te gjith juve ❤️

 • Alina Abazi
  Alina Abazi 2 months ago +1

  Urime 28 nentori 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
  kur rabija the pajtesa po grindeshin un e mjera kam qen duke qeshur me lot

 • bilishu aliss
  bilishu aliss 2 months ago

  Seriali ma i mir veq qekjo rebeka stil te akrimit nuk ka kurfar humori ska

 • Sander Lumani
  Sander Lumani 2 months ago +6

  O allahu ju rujt sa tmir qe jeni urime festa te gjithve shum aktor I Mir xheku sa kam qesh o allah me lot bravo 👏👏👏 ju qoft ju Dua me zemer

 • Erza Thaqi
  Erza Thaqi 2 months ago +1

  Urime 28 NËTORI Autort Qka ka shpis ❤️❤️

 • Ajana Hajrullahi
  Ajana Hajrullahi 2 months ago +2

  Urime 28 nentori ju jeni seriali me i mir dej tash🇦🇱🇦🇱

 • Make Axhami
  Make Axhami 2 months ago +2

  Urime 28 nentori 🇦🇱shum bukur keni lujtur veq vazhdoni edhe epizodi te tjera

 • Kadije Hasani
  Kadije Hasani 2 months ago +3

  A vazhdon qikjo epizod se shum e intresant osht met ? As ajo tjetra epizod nuk ka vazhdu pse spi vazhdoni qisi epizoda qe po jan interesant ? Jeni shum tmir krejt ekipa 🤗🥰

 • aksa iljazi
  aksa iljazi 2 months ago +2

  Urime 28. Nentorin aktor të çka ka shpis

 • Agnesa Haxha
  Agnesa Haxha 2 months ago +10

  Urime 28 nentori te gjth juve mat mir ne bote GEZUR GEZUAR mat mir aktoret xheki esht nje homor ma e miri edhe rabija asht shummmm e bukur dhe pajtesa

 • Angjelina 💝 🥰shala
  Angjelina 💝 🥰shala 2 months ago +1

  Urime 28 nentori te gjith juve mat mir ne dot GEZUAR GEZUAR mat mir aktoret esht nje homorma e miri edhe rabia asht shummmmmmmmm e bukur dhe pajtesa
  ❤❤❤❤❤
  ❤❤❤❤❤
  ❤❤❤❤ shum jeni te gjithe te bukur se i qitni ebisedi
  une ju mirkuputoj
  ❤😢
  ku sa mir ka fol Rabija hahhahahahahha
  ❤🎉🎉❤🎉🎉❤🎉🎉❤🎉🎉❤ ju premtoj se do te 😢😢 se jeni shummmmmmmmmmm te bukur dhe hamdija osht si bokssssss hhahahahahajajajjajajaahhahahahhahahahahahahhahahahahahahha ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😂😂😂😂😂😂😢😢😢😂😢😂😢😂😢😂😢😂😢😂😢😂😢😂😢😂😢😢😂😂😢😂😢😂😢😂😢😢😂😢😂😢😢😂😢😂😢😂😢😂😢😢😂😢😂😢😂😢😂😢 jeni shummmmmm te bukur jeni kete ebisod te bukur jeni Argjenda hamdija rada reboblika redeka qajtesa laluku jeni shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum jeni shum te bukuroshe dhe dukorosha ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  jeni shum mir
  jeni te mir
  qa ini ka boni
  a jeni mir
  ❤❤ shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum
  jeni jeni jeni .........
  shum te dukur

 • Rengoku
  Rengoku 2 months ago +1

  New sub for you ❤❤

 • Almedin Terstena
  Almedin Terstena 2 months ago +2

  Seriali ma i mir veq qekjo rebeka stil te akrimit nuk ka kurfar humori ska

 • besarta
  besarta 2 months ago +1

  urime 28 nentork te gjidhve
  gezuar

 • nessa
  nessa 2 months ago +1

  O zot tju kisha pa nrelitet sa shum isha gzu jam fanse E juvja sukse !!!

 • Petrit Bajraj
  Petrit Bajraj 2 months ago +2

  Shum crazy jeni Respekt 🫶👐👐👐

 • Haxhi Qafleshi
  Haxhi Qafleshi 2 months ago +1

  😅😂😂

 • Sinan Gashi
  Sinan Gashi 2 months ago +1

  Fjalorin e paskeni tepru nket episod , sjena msu me ju kshtu , per pak me dal "Fara e Flliqt"

 • Franz Riedl
  Franz Riedl 2 months ago +2

  Shum i mir serjami veq vazhdoni

 • Dion Duraku
  Dion Duraku 2 months ago +2

  URIME 28 NËNTORI DITA E FLAMURIT EDHE 💯 TJERA BASHK URIME

 • Fadil Shatri
  Fadil Shatri 2 months ago +1

  Shum serial i flliqt hiq spo ju ka hije ma bajat e keni bo

 • Rinor jashari
  Rinor jashari 2 months ago +2

  Urime 28nentori aktorve te qka ka shpis🇦🇱🇦🇱❤️

 • Elisjana:)
  Elisjana:) 2 months ago +2

  Urime 28 nëntorin të gjithë shqipëtarëve an e mban në botë🇦🇱🇽🇰❤🖤💛💙

 • loresa Laila kacanoli
  loresa Laila kacanoli 2 months ago +1

  Urime. 28. Nëntori. 🇦🇱

 • Mso Dicka
  Mso Dicka 2 months ago +3

  Pajtesa so normal. Qaq e mir. Hahahhahahahhaha

 • Selvishah Avdullaj
  Selvishah Avdullaj 27 days ago

  Ooooooooooooooioooooooioiiiooooooooooooooo xhek qeto episod e keni lujt ma mire e keni lujt fort edhe e ki follov ne istagram

 • Ernis Ramadani
  Ernis Ramadani 2 months ago

  ERoNS🤩💜💜💜

 • Alfred Lucaj
  Alfred Lucaj 2 months ago +2

  Eine schrecklich nette Familie 🤣🤣🤣🤣🤣🙃🙃🙃🙃🙃🙃

 • Xheneta Beka
  Xheneta Beka 2 months ago +1

  Shum mire e keni ba mu um pelqen shum amo gjithe um thote vllau jem hek po mu um pelqen shum mire

 • dababy
  dababy 2 months ago +2

  Urime 28 nentorin Jeni seriali ma mir deri tash

 • Tony
  Tony 2 months ago +2

  Urime 28 Nëntori të gjith aktorve 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱❤💙

 • diti.official
  diti.official 2 months ago +2

  Urime 28-29 nentori🎉🎉

 • Ermira Ibishi
  Ermira Ibishi Month ago +1

  Ju kqyri prej vitit 2345

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +3

  9:09 DIÇJA =🥷

 • mensur kryeziiu
  mensur kryeziiu 2 months ago

 • Alfred Lucaj
  Alfred Lucaj 2 months ago +2

  🤣🤣🤣...u jam Zhan Klud Van Xhek...🤣🤣🤣🤣🤣🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

 • Erduan Ramaj
  Erduan Ramaj 2 months ago

  A jemi ne vitin 2005 a vitin 2022 qfar kamere qfar kualiteti nccnncncncncn

 • Hasa Miftari
  Hasa Miftari 2 months ago

  Baba Çek

 • Rafo AUDI Competition
  Rafo AUDI Competition 2 months ago +1

  Pajtesa koka qart 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Edi Dalipi
  Edi Dalipi 2 months ago +3

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂 o zoti ju knact shakom kesh so ntematemirt jeni

 • Aulona Gashi
  Aulona Gashi 2 months ago +2

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • marque marquez
  marque marquez Month ago +2

  23:55

 • Drenusha Samahodaj
  Drenusha Samahodaj 2 months ago

  Urine 28nentori gëzuar fiesta e flamurit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️❤️🖤🖤🇦🇱💯💯❤️❤️🖤🖤

 • Abdyl Caka
  Abdyl Caka 2 months ago

  Urime dita e flamurit tan shiptaris

 • valentinapeci
  valentinapeci 2 months ago +1

  Amuj me lu ni serial me juve

 • Haxhi Qafleshi
  Haxhi Qafleshi Month ago +1

  A e boni ni Episod ku rabija shkon Podrum

 • mirije
  mirije 29 days ago

  ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘

 • Hakif Tahiri
  Hakif Tahiri 5 days ago

  Urime 28 nentori🇦🇱

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  22:33-22:34😊☺

 • Dark Angel
  Dark Angel 2 months ago +1

  Kshire frizuren e 92 Ziber Avdiu R.Past🤣🤣🤣

 • Majlinda Vishi
  Majlinda Vishi 2 months ago +1

  Po sot more eshte 28 nentorin jo neser sot eshte e hane

 • Jeta Berbatovci
  Jeta Berbatovci 2 months ago

  Urime 28 nenrori❤🖤❤🖤❤🖤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  17:12😊☺

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  8:39 14 JO 10 O DIÇE A-PO E THE PËR KUNJË?

 • Hamit Misini
  Hamit Misini 2 months ago +5

  Urime te gjithe aktoreve te serialit me te mire shqiptar

 • Lindrita
  Lindrita 2 months ago +1

  Urime 28 Nentori 🇦🇱🇦🇱

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  9:51🤭

 • nafija podujeva
  nafija podujeva 2 months ago +1

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👍👍👍

 • Blerona
  Blerona 2 months ago +1

  URIME FEST E 28 NOT TGJITHVE AKTORVE

 • Samuel Marku
  Samuel Marku 2 months ago +2

  gezuar 29 nantorin

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  13:22😊☺

 • Erina Usaj
  Erina Usaj 2 months ago +2

  Urime 28 nentorin 🎉🎉

 • laura123
  laura123 2 months ago

  Boni mashum qeshtu tu kthy n kohe

 • Fazli Ferati
  Fazli Ferati 2 months ago +2

  Urime urime 28 NENTORI

 • Valjet Daudi
  Valjet Daudi 2 months ago +1

  Gëzuar 28 nëntor

 • Muhamet Miftaraj
  Muhamet Miftaraj Month ago

  hahahaha

 • Valbone Podvorica
  Valbone Podvorica 2 months ago

  😅😅😅😅jo volla me bollica po dreq je

 • Franz Riedl
  Franz Riedl 2 months ago +2

  Urime 28 nentori qa na.shpija

 • Vëllezërit Gashi Official

  Seriali më i miri deri tani jeni 1sha

 • aola wili
  aola wili 2 months ago

  Urime 28-29 nentori

 • Fatmir Terbunja
  Fatmir Terbunja 2 months ago +2

  Urime 28 Nentori, Te gjithe aktoreve dhe shikueseve te serialit me te mire Shqiptare.

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  21:16🥊🥋😥🐊🥲

 • marque marquez
  marque marquez 2 months ago +2

  25:32-25:51

 • Zethane Sadiku
  Zethane Sadiku 2 months ago

  pse pa za i keni cit ooo gjek demollari🙄🙄🙄🙄🇦🇱

 • Ardiana Hazeraj
  Ardiana Hazeraj 2 months ago +1

  Hahaha

 • Fitim Prokshi
  Fitim Prokshi 2 months ago

  Pò e gjeni gjekuñ e vertet ķaq

 • Merita Blakaj
  Merita Blakaj 2 months ago +1

  Urime 28 nëntori🇦🇱🤝🇺🇸😊👪💏

 • Izaqete Martinaj
  Izaqete Martinaj 2 months ago

  Urime 28 nentori

 • Ernis Ramadani
  Ernis Ramadani 2 months ago

  AJLA😘

 • Herolind Morina Barcelona
  Herolind Morina Barcelona 2 months ago +1

  Urime 28 Nëntori

 • Selami Selami
  Selami Selami 2 months ago +1

  Urime 28 netori