Tap to unmute

Flamur x Ilir - A je pendu? ( prod. by Monkey Music )

Share
Embed
 • Published on Nov 23, 2022 veröffentlicht
 • MusicMusic

Comments • 523

 • Flamuri & Iliri
  Flamuri & Iliri  2 months ago +109

  ✔ Did you subscribe to 𝗙𝗟𝗔𝗠𝗨𝗥𝗜 & 𝗜𝗟𝗜𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
  ► FolePublishing.lnk.to/SubscribeFlamuriIliri
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/FlamurIlirAjependu

 • Shkelzen zahiti
  Shkelzen zahiti Month ago +12

  Respekt quna
  Jeta do sfid un e kam Perjetu
  Sfiden ne gurbet Po me zotin ja dola
  Veq perpara zoti Ju ndihmoft

 • jolie dushi
  jolie dushi 24 days ago +30

  Ka lezet,muzike pa banalitete,pa arme,pa femra lakuriqe,pa dhune. Bravo djema lart e me lart inshAllah

 • Albana Bahtiri
  Albana Bahtiri 2 months ago +17

  Me t'mirët jeni♥️♥️të dy meritoni shumë,suksese tutje dhe kendofshit gjithmonë😘😘

  • Bora Çeliku
   Bora Çeliku 2 months ago

   clip-share.net/video/LJnPYV_neLM/video.html

 • alex 2008
  alex 2008 2 days ago +1

  Respect super from is Tajikistan 🇹🇯😍🇦🇱

 • D.1gaming
  D.1gaming Month ago +1

  Pasha zotin legjenda jeni me 2-3 kang dhezt🤙🤙🤫🤫

 • Emin Brahimi
  Emin Brahimi Month ago +9

  Bravo sa her e ndegjoj shum dehem mos harroni djem jeni 1🙏

 • Luljeta Lleshi
  Luljeta Lleshi 13 days ago +1

  Ju lumte goja e keni bere shume bukur❤❤

 • Eni sa enisacelal1124

  Super këng 😍😍

 • Lihi Kastrati
  Lihi Kastrati 8 days ago

  Respekt shum kenga e mir po dhe Zerin 👌

 • Funny Moments video
  Funny Moments video Month ago +8

  Bravo Çuna 👏🔥 Jeni Dashnia e Muzikes Për Momentin! Urime 🥂👌

 • Dori Hida
  Dori Hida 17 days ago

  Super keng 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Unicorni
  Unicorni 2 months ago +11

  Shum e buker Edhe zeri shum i shkelqyshum suksese djema ❤

 • Remzi Shala
  Remzi Shala 16 days ago

  shum bukur eshte kenga flamur iliri

 • VLORA TAHIRI 🦋
  VLORA TAHIRI 🦋 2 months ago +19

  dy zerat me te veçante e sukeseset kurre mos ju ndaleshin ⭐️👏🏻👏🏻

 • Jussi
  Jussi Month ago

  I love ist ❤

 • Aida Kacorri
  Aida Kacorri 11 days ago

  Suksese 💎💎🇦🇱🇦🇱

 • Landi
  Landi 2 months ago +15

  Sukesese djema. Na knaqet me kto kange ju lumt❤️‍🔥

  • Bora Çeliku
   Bora Çeliku 2 months ago

   clip-share.net/video/LJnPYV_neLM/video.html

 • Andrianna Papadopoulou
  Andrianna Papadopoulou 2 months ago +15

  Listening on repeat!!! 🔥🔥🔥

  • Oktaj Ymeri
   Oktaj Ymeri Month ago

   Bash qe 20 her me rend pe ngoj😅🔥

 • Briken Qorri
  Briken Qorri 2 months ago +7

  BRAVO ÇUNA.
  KA LEZET SHPIRTI RITEM SHQIPTAR
  JO SI TJERT ME BYTH JASHT BRAVOOO
  BRAVO SHQIPET

 • Oktaj Ymeri
  Oktaj Ymeri Month ago +1

  E keni kall me ket kong, hallall ju kofft😉🔥
  Suksese Djema 🤜🤛💪💪

 • Dard Krasniqi
  Dard Krasniqi Month ago +6

  I cant stop listening to this song😍🔝🔝

 • Rob Elshani
  Rob Elshani 2 months ago

  Per zotin me vjen mir Se kta dy kan zgjedh ket zhander te muzikes . Se na lodhen shum me rep 😅

 • Agim Luma
  Agim Luma 17 days ago +1

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋💋❤❤❤💍💍💍💍💍AGIM

 • ShQ
  ShQ 2 months ago

  Mir po knoni Brravo amo kcimin e keni katastrof me keto ferkime me kto levizje keq po dilni
  Ee sa per kendim super eshte👏👏

 • Fatlinda Nikq
  Fatlinda Nikq 2 months ago +8

  O qfar kënge e mir …
  Ju lumt goja 😊

 • Fitor Bytyci
  Fitor Bytyci Month ago

  So very beautiful 🫶👌👌

 • Fatbardha Hoxha
  Fatbardha Hoxha Month ago +2

  JU LUMT GOJA CUNA , BRAVO JU PAFSHA SA ME LART NE JET DHE NE KARRJRREN TUAJ 👏👏👏👏

 • Samungs A
  Samungs A 2 months ago +1

  Zjarrr zjarr shumë kenge e mirë.Suksese 🍾😇💥💥💣

 • Idea te ndryshme
  Idea te ndryshme Month ago

  Bravo suksese nje zë unik e keni 👏👏👏👏

 • _.B
  _.B 2 months ago +5

  🎉🎉bravo për ket muzik ju lumt talenta🎉

  • Bora Çeliku
   Bora Çeliku 2 months ago

   clip-share.net/video/LJnPYV_neLM/video.html

 • Tiran Tiran
  Tiran Tiran Month ago +1

  A je pendu a të ka marë malli🥺 nëse po më shkruaj tani😏

 • Petrika Parizi
  Petrika Parizi 2 months ago +2

  Ju lumte goja Suksese Artista Respekte

 • Eduard Bajrami
  Eduard Bajrami 2 months ago +3

  Rrespekt! Suksese djema shum bukur me vokal me muzik vetum vazhdoni

 • aaanormale
  aaanormale Month ago +1

  Shum e bukur bravo cuna suksese 10 her ne dit e degjoj shum shum e bukur 🥰🥰🥰🍀🍀

 • Rexhep Jusufi
  Rexhep Jusufi Month ago

  Bravo edhe cika jem arbnora 5 vjece e knon ket kang se e pelqen shumm

 • Gziim Malishev
  Gziim Malishev 2 months ago

  Shum e kena prit ket muzik 👑👑

 • Florenc Kurti
  Florenc Kurti Month ago

  Ju lumt goja cuna shum bukur bravo talenta suksese 👌👏👏👏

 • JASHAR HOXHA
  JASHAR HOXHA 2 months ago +2

  Bravo djema,këngë e qelluar.

 • Entela Imeri
  Entela Imeri 2 months ago +5

  Super te dyja kenget 🥰🥰👏

  • Bora Çeliku
   Bora Çeliku 2 months ago

   clip-share.net/video/LJnPYV_neLM/video.html

 • HELLBANIANZ
  HELLBANIANZ 26 days ago

  poo poci jem jam penduuuuuuu shummm 😢❤

 • Xeni Hamzaj
  Xeni Hamzaj 12 days ago

  Bravo ju qoft nga un keni nje tekst falas respekt per ju

 • Elminio Duqeja
  Elminio Duqeja Month ago

  Rrespekte cuna ju lumte goja 👏👏👏👏😉👏👏😉

 • Erblin Berisha
  Erblin Berisha 2 months ago

  Shumm te bukur shum po kendoni bukur ju dua ju pershendes zemra ju kendoft na kanqet zoti ju ruajt👌👌❤❤🥂🥂💫💫💣💣

 • Sead Ganiu
  Sead Ganiu 2 months ago

  Burak bulut &kurtulus kus dhe flamuri & iliri por shqipet me te mir respekte

 • Sanie Zymeri
  Sanie Zymeri Month ago +1

  Ju lumt 🥰🥰❤❤💫💫🏆🏆🥇🥇

 • elbesira berisha
  elbesira berisha 8 days ago

  Musique say mira valla kush je si Je miri miri 😊😊😊😊😊😊😊

 • Tuana Miftari
  Tuana Miftari Month ago

  Ju lump jeni me te forte ne bot suksese gjdo dit kur degjoj Kate kenk knaqna

 • Besmire ajeti
  Besmire ajeti Month ago

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ju dua te dyve

 • Dion Gjinaj
  Dion Gjinaj Month ago +1

  The best song ever ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Atdherim Pula
  Atdherim Pula 2 months ago

  M'duket u mbyll viti 2022 me kete Hit..

 • Ardita Vladi
  Ardita Vladi 2 months ago

  Suksese shum keng e mire❤❤

 • Jonida Hyka
  Jonida Hyka 2 months ago +2

  Ishalla nuk ndryshoni kurrë!!! Bravooo dhe suksese!!!

 • 💚Elvana gashi💙

  Bravo super keng sukses

 • Shyhrete Kelmendi
  Shyhrete Kelmendi Month ago

  Ju lumtë 🌟🌟

 • Xhevit Ferizaj
  Xhevit Ferizaj 2 months ago

  👏 ju jeni me te miret suksese

 • Fatmira Gjoni
  Fatmira Gjoni 2 months ago +1

  Bravo je si ylli zemer 💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏🙏💞💞💞💞

 • Kylee_LiveH0T_Streaming

  Me ne funde 2 kengetare te vertete

 • Mirjan Latifi
  Mirjan Latifi Month ago

  Bravo artista jeni😍😍

 • I Love 🌍
  I Love 🌍 Month ago

  ❤️🇦🇱🇽🇰❤️

 • Nikolli_Company
  Nikolli_Company 10 days ago

  Super kengetar.respekte nga Lezha

 • Romina Hasani
  Romina Hasani 2 months ago +2

  Urime djema✨️ jeni shum te mir🙈✨️ dhe sa me shum klikime ❤️❤️

 • mister x
  mister x Month ago +2

  Me ne funde 2 kengetare te vertete💪💪💪

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa 2 months ago

  Ju lumt veq suksese,shyqyr qka po dalin qesi talenta me Zê fantastik se bajagi i ka dal boja ktyre tjerve.

 • Amina Obrazhda
  Amina Obrazhda 16 days ago

  Shume kang e mire bravo ju qoft ishalla gjithe sukses qishtu!!

 • Drita Tusha
  Drita Tusha 2 months ago

  Suksese paqi gjithmon 😍

 • Mergim Gashi
  Mergim Gashi 2 months ago +3

  Ju lumt djema rrespekt per juve veq suksese

 • Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj 2 months ago +6

  Super duet 👌👏👏👏

 • Aida Kacorri
  Aida Kacorri 14 days ago

  💎❤️❤️

 • Makfire Zeqiri
  Makfire Zeqiri 20 days ago

  Ju lumt keng qè ta knaq shpirtin

 • Ramiz Krasnii
  Ramiz Krasnii 2 months ago

  Bravooo veq vazhdoniii qishtuttt bravooooo 🤝🏻🤝🏻🤝🏻🤝🏻🤝🏻

 • Hidajete Shkodra
  Hidajete Shkodra 2 months ago

  Ju lumt,bravo, ze i mrekullueshem

 • Dorian love love
  Dorian love love 2 months ago

  Superr😘😘😍😍💔💔❤❤🙈🙈😘😘😘☺☺🙄🙄👑👑❤❤

 • fehfe
  fehfe Month ago

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Aggim Murrja
  Aggim Murrja 28 days ago

  Ju lumt💕💜

 • Flutura Fizmani
  Flutura Fizmani 2 months ago

  Bravo ju lumt goja suksese sa me larg.👌👌👌👌

 • fehfe
  fehfe Month ago

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Alea Dullovi
  Alea Dullovi 19 days ago

  ju dua shum vetem vazhdoni ❤

 • Anjesa Klinaku
  Anjesa Klinaku 2 months ago

  Ju lumt ❤❤❤❤❤

 • Donika Selaj
  Donika Selaj Month ago +2

  Nuk kalon asni dit pa e ngu ket keng. Bravo shum prej juve, super keng dhe muzik

 • Florent Berisha
  Florent Berisha 2 months ago

  Suksese bravo super 👏👏❤❤❤👌👌

 • Black Panter
  Black Panter 2 months ago +4

  Nje mbane mend mos gaboni te ju hyn inati dhe interesi mes jush. Sepse keshtu sebashku jeni me te fortit.👍🔥🔥🔥

 • Shkelzen zahiti
  Shkelzen zahiti 2 months ago

  Zoti dhe fati qofshin gjithmon me juve djema

 • Lahina Selmani
  Lahina Selmani 2 months ago

  Ju lumt🔥🔥

 • muka 🌻
  muka 🌻 2 months ago +1

  Bravo suksese 👏👏👏👏👏💛

 • Zerife Berisha
  Zerife Berisha 2 months ago +4

  Sukses o ylla se um knaqet valla respekt per juve 💫💫 Lola NGA Theranda e bukur

 • kush je ti
  kush je ti 2 months ago

  Super echt voll geil Musik
  Shqip uknoft zemra 💯👌👌👌👌👌👌

 • Arigon Shabani
  Arigon Shabani 22 days ago

  🤲❤❤❤

 • Arian Kyçyku
  Arian Kyçyku 2 months ago

  Hit mbas hiti🔥 Respekte veq vazhdoni🤩🫡

 • Ahida Haxhiu
  Ahida Haxhiu 2 months ago

  Secila keng ma e bukur se tjetra nga ju uroj sukseset.mos ndalen per ju

 • violeta ziu
  violeta ziu 2 months ago +1

  Shumë bukur jeni me te mire suksese me shumë kenge 👏🌟🌟

  • Ideal Musa
   Ideal Musa 2 months ago

   Korin meta thy ky kur po thot mos um mbaj inat 😂

 • mihaela hussain
  mihaela hussain 7 days ago

  Forza 🇦🇱

 • Besarta Zekaj
  Besarta Zekaj Month ago

  Veq vazhdoni 🙂

 • D U
  D U 2 months ago

  Bukur djema suksese e sa ma larte me kso keng t bukura qe te kënaqin me i ndegju

 • Florentina Zejnullahu
  Florentina Zejnullahu 2 months ago

  Muzika shum shum e mir me mujt me kcy ma pak ma mir ish kan se pak muzika e dhimbshme 👍

 • Alketa Tamizi
  Alketa Tamizi Month ago +2

  Sa e bukur kenga

 • Mariana Dragaj
  Mariana Dragaj Month ago

  Fantastici...👏🏼👏🏼

 • Mehdi Demiri
  Mehdi Demiri Month ago

  Ju Lumtë o djema bukur po këndoni veq vazhdoni kështu

 • Elida Pepmarku
  Elida Pepmarku 2 months ago +1

  Super na knaqet shpirtin ❤❤❤

 • Adelajda Hoxha
  Adelajda Hoxha 2 months ago +4

  Nje tjeter hit si kenga A tmungoj o shpirt....bravo cuna jeni fiks ne ritmin qe duhet per tu ngjìtur ne majeeeee... suksese🥰🥰🥰🥰🥰🥰