Tap to unmute

2TON - M`LUJTE

Share
Embed
 • Published on Nov 21, 2022 veröffentlicht
 • Spotify: open.spotify.com/track/6T6rDV...
  Produced by: Dardd
  Mastered: Don Gima
  Video: MAX Production
  METRO MUSIC
  …………………………..
  Follow 2TON:
  Instagram: 2tonofficial
  Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
  …………………………
  🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: clip-share.net/user/2TONoffical
  ………………………….
  PRE REF:
  Kmishen me lula
  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye
  Lula
  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte
  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte
  4x
  VERSE:
  Spo muj me ti hek syt yeah sorry sorry
  A jon buzt e tua a i ka bo doktori
  Uu qfar mmmm mori mori
  Spo guxoi me fol se ndytet fjalori
  Krejt senet e tua un ti dua dua
  Qa kisha hek te ti jon shoqet tua
  Po na xhelozojn ty edhe mua
  Hajde ti te une qojav ni mhuaa
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ty ma lujte
  Menen ty ma lujte bre menen ty ma lujte
  mhuuaa
  4x
  VERSE 2:
  Provoje niher ti shijen tem
  Tani ska problem nese munesh lem
  Noshta ty pot doket qe po boj flirt
  Zemra o ka mbon mu vrrr
  PRE REF:
  Kmishen me lula
  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye
  Lula
  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte
  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte
  4x
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 481

 • Devisky Ukoo
  Devisky Ukoo 3 days ago

  I think am the one and only always African Kenyan fan who never miss your new songs!..I love this guy always💣💥🇰🇪🇰🇪🇰🇪

 • ('') layla
  ('') layla 5 hours ago

  Super talent..😍😍

 • Miss Russian Watch My Free Show

  Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪☄🔥💥👑🙏🏻

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi 2 days ago +2

  2 TON SHOM I MIR💖💖🇽🇰🇦🇱😎

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi 2 days ago +1

  2 TON SHOM I MIR

 • Arta Zefi
  Arta Zefi 2 days ago

  Qdo keng tenden e kam nigjuar dhe vashdoj ti nigjoj suksese

 • kaltrina pera
  kaltrina pera 2 days ago

  Bravo 2 ton vazhdo kshu o zemra ❤❤😘😘😘

 • TürkishDelight
  TürkishDelight 10 days ago +6

  I love all of your songs! I listen to you everyday.. King of music. 👏🏼

 • Alma Xheleshi
  Alma Xheleshi 10 days ago +4

  Shume te pakte kan mbet si ti,kenget tua degjohen dhe shihen me kenaqsin me te madhe suksese paç perhere 🥰

 • Magbule Besiri
  Magbule Besiri 11 days ago +5

  2ton respekt per ty je shum njeri me zemr tmir . m'lujte❤️🥺❤️‍🔥

 • addison rea
  addison rea 11 hours ago

  T'du bre mlujte ❤️

 • Gena Lusha
  Gena Lusha 6 days ago +7

  Nje nder kengetaret qe kurr ska me i vdek emri .♥️ sherus zemrash ky njeri♥️♥️

 • Tanwir Ali
  Tanwir Ali 6 days ago +1

  Albania 🇦🇱 music is 🔥🔥 big respect to @2tonOfficial love my brother from UK 🇬🇧

 • Erjonaa
  Erjonaa 10 days ago +7

  Kënge shumë e bukur respekt je një këngëtare shumë e mirë 👏👏👍

 • Sufjan Huseini
  Sufjan Huseini 2 days ago

  Respekt maimiri estrds eke djeg🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • Besa Kolokotronis
  Besa Kolokotronis 3 days ago

  ❤️❤️❤️

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani 11 days ago +3

  Respekt 2 Ton ma i miri je, i pres kangt e tua gjdo her Pa durim ❤️💎👏👏🔥🔥

 • Drita Toska
  Drita Toska 6 hours ago

  Super kengetar te gjitha kg super ike 👏👏👏👏

 • Albulena Balaj
  Albulena Balaj 11 days ago +8

  Prappppp aaaaa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Respekt s‘ka me ty në Estraden Shqipë👏👏👏👏🎤🔥

 • Vjoleta Ndoja
  Vjoleta Ndoja 11 days ago +38

  Njeri me kembe ne toke respekte per ty vetem ti ja din vleren vujtjes kur ishe shum broke e ku je sot ne skenat e medha🙏🙏🙏🙏sukseseeee

  • Bledon Gashi
   Bledon Gashi 12 hours ago

   🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄👒

  • Bledon Gashi
   Bledon Gashi 12 hours ago

   🎁🎁🎁💟💟💟🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁

  • Bledon Gashi
   Bledon Gashi 12 hours ago

   🎁🎁🎁🎁🐩🐩🐩🐩🐩🎁🎁🐩💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

  • Bledon Gashi
   Bledon Gashi 12 hours ago

   🥿🥿🦍🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎁💟💟🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚🎄🎄🎄🎄🎄🐕🎄🎄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️

  • Bledon Gashi
   Bledon Gashi 12 hours ago

   💚💟🎄🦄🦄🦄🦄🦄🦄💙💙💙💙💙💟💟💟💚💚💚💚💟💟💟💟💟🎈🎈🎈🎈🎈🐕🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🐕🐕🐕🐕🐕🐕👚👚👚👚👚👚👚👚👚🤔🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎁🎁🎁🎁🎁👒👒👒👒👒👒👒🦍🦍🦍🦍🦍🦍🥿🎀🎀🎀🦍🎀🥿🥿🥿🥿🥿

 • privat
  privat 9 days ago +2

  2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse. 👌👌👏🙏

 • Narox Ni
  Narox Ni 8 days ago +2

  Love his voice from iran😍❤

 • Николай Препан

  🔥💣👍

 • Anita Shabani
  Anita Shabani 10 days ago +1

  Vallah na lujte ti neve me kto kenge e tua 2ton .. je ma i miri 🥰

 • reolanda bora
  reolanda bora 11 days ago +11

  Edhe ti bre na ke luajtte mendjen me kenget e tua 🥰🥰🥰

 • T1NNO VLTN
  T1NNO VLTN 11 days ago +64

  2Ton
  Zero Alcol
  Zero Gun
  Zero bad words
  Just The best LOVE
  Ma Lujte mendjen🔥🔥🔥

 • Edisa Murati
  Edisa Murati 10 days ago +7

  A mendoni qe personi mai thjesht qe si flliqt tekstet me asnje fjal banale si qyky 2Toni ✌

 • Nora
  Nora Day ago

  Këngtari më miri👍👌

 • Nderim Rexhepi
  Nderim Rexhepi 10 days ago

  Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪️☄️🔥💥👑🙏🏻

 • Djana Demollari
  Djana Demollari 11 days ago +1

  Super kenge suksese te metejshme 👏👏🥂❤

 • alisja alisja
  alisja alisja 11 days ago +30

  Kur 2 ton nxjer hite nuk ndalem dote pa kercyer 😁zoti te bekoj dhe sukses ne jet o mbret🙏🙏🙏🙏

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria 11 days ago

   @alisja alisja uffffaaaaa

  • alisja alisja
   alisja alisja 11 days ago

   @Kosova Shqipëria jo ré qa thua nuk me duhesh valla . Kujdes kur flet edhe me ke flet shoku ok

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria 11 days ago

   @alisja alisja po valla ani te isha dhe un me ty

  • alisja alisja
   alisja alisja 11 days ago +1

   @Kosova Shqipëria pse jo kenget e ktij te bejn mu shkunde 😁😁

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria 11 days ago +1

   Paske me u shkund

 • Gjakovarja
  Gjakovarja 11 days ago +6

  Veq sa fillon muzik,dihet se kang asht💣💣💣💣💣
  2Ton⭐️⭐️⭐️🤴Estrades

 • Fatbardha Kodhelaj
  Fatbardha Kodhelaj 11 days ago +1

  Rrespekte 2ton je ma I mir nga te gjith kengetaret suksese ne muziket e vadhes❤te du shum dhe Rrespekte

 • Aurel Nushi
  Aurel Nushi 11 days ago +2

  Je nje kengtar me shum respekt tkonft zemra gjithmon o maj miri shqiptaris tpaqim gjithmon ❤❤❤❤

  • re1
   re1 11 days ago

   Jeni te mirepritur per ndonje vizit tek kanali im ju ruajt zotii🙏

 • Samire Mecinaj
  Samire Mecinaj 3 days ago

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Filiza Imeraj
  Filiza Imeraj 11 days ago +57

  kenget e te vetmit qe muj mi lshu pa hezitim edhe ne pranin e prindve tmi💎🙏🏻

  • Liman Lleshi
   Liman Lleshi 3 days ago

   Je namber one 2 Ton rsp per ty

  • alije hoti
   alije hoti 9 days ago +1

   shum e vertet kenget qe skan asnje fjal banale

  • Sefedin Meziu
   Sefedin Meziu 10 days ago +3

   Shum eshte e vertete , eshte shume gjigand

 • Klendi Mani
  Klendi Mani 11 days ago +35

  Shum keng e bukur problemi i kesaj kenge eshte qe mbaron shpejt 🔥🔥🔥👏👏👏

  • СirсIeТооnsHD 🅥
   СirсIeТооnsHD 🅥 11 days ago +1

   Link to the clip : trailer new music
   clip-share.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

 • Antoneta Rrapi
  Antoneta Rrapi 9 days ago +2

  Wow super cool kenga bravo melodia dhe teksti shum interesante fantastike!suksese uroj te nominohet kjo kenge mahnitese!artisti mahnites nje kenge romantike e bukure shqiptare!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Fi Mea
  Fi Mea 11 days ago +4

  Stilin kerkush smundet meta kopju je i veqant prej krejt artistve bravo si cdo her hite bon vllaqko 🔥

 • L
  L 10 days ago

  Kakav s’nalesh ti jo, bravo te kofte pasha zotin! I njejti i njejti ke mbet.

 • Flavio Shahini
  Flavio Shahini 9 days ago +2

  Bravo qdo keng e bukur si gjithmon 🥰

 • AL PABLO
  AL PABLO 9 days ago +1

  Bro je dhe do mbetesh me i miri nga artistat respekt per tt se e merita te jeah ne maj ❤️🫶

 • Tina
  Tina 10 days ago +2

  Respekt shqipe përshendetje nga 🇨🇭

 • @n1ka_p3poshi :)
  @n1ka_p3poshi :) 6 days ago +2

  my favourite music very good song well done respect❤

 • N88 Sv
  N88 Sv 5 days ago +5

  Лууудницаааа.. Поздрави от България 🇧🇬👊👏👏

 • Laureta Mehmeti
  Laureta Mehmeti 9 days ago +1

  Bravo 2toni respect per ty 🤩🤩😘😘 te uroj suksese te dua kengetar im i preferuar 😘😘

 • Luan Golla
  Luan Golla 11 days ago +2

  Shum kenget e mira te rujt zoti ne gjdo hap te jetes o vlla shum mir👍👍👍🤲 kendon

 • Klaudia Tuci
  Klaudia Tuci 7 days ago +8

  Kengetari im i preferuar! Zeri me i bukur 😍😍

 • Ahmet Stafa
  Ahmet Stafa 11 days ago +1

  Ti do ngelesh legjend ti je maji miri nven .edhe do ngelesh maji miri nven suksese .respekte per ty trujt zoti bro je super talent super reper. Vazhdo kshu siq je .👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌👑👑👑👑👑😛🙏🙏🙏🙏🙏

 • SHQIPFantaziTV
  SHQIPFantaziTV 10 days ago +2

  Qfar kange pa fjal
  Qdo gje Fenomenal 🤷‍♂️🤷‍♂️❤️❤️❤️
  Arton Legjend je vllaqko Zoti trujt

 • gersild mema
  gersild mema 11 days ago +3

  Mbaroji kenga vetem duke then "mendjen ti ma luajte" 😅 2 ton paske ra mrena me duket 💝

 • Luljeta Haliti
  Luljeta Haliti 7 days ago +1

  Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak

 • Ella Nebih
  Ella Nebih 2 days ago

  ❤❤

 • o.j
  o.j 8 days ago +1

  I vetmi REPER qe pa u shajt dhe perdor fjale fyese dhe banale bon kang HITA👍

 • Irenna
  Irenna 11 days ago +3

  love it❤️‍🔥❤️‍🔥🤌🏽😝

 • Fatlum Helshani
  Fatlum Helshani 10 days ago +1

  Rrespekt njeri ma i mir qe ka pas estrada dej me sod qdo kang e ke pas pa fjal banale rrespekt

 • Fidan Zogaj
  Fidan Zogaj 3 days ago

  Pe lujka fort mhh 🤣🔥

 • Yertai
  Yertai 10 days ago +4

  Awesome!🤩 Already remixed this song!

 • Saimir Rusta
  Saimir Rusta 10 days ago

  Bravo 2 Ton je ma i mir qe ka estrada shqiptare keshtu vazhdo mos u nal

 • Rungollari Olger
  Rungollari Olger 11 days ago +8

  Hiti i Radhes 🎉🎉🎉🎉 gjithmon perfect ne ate qe ben👑

 • Born pink_blackpink
  Born pink_blackpink 11 days ago +4

  Yoldan çekilin. müziğin kralı geldi 🏆🏆🏆🥇🥇🥇

 • Lion King
  Lion King 11 days ago +7

  Ato na luajtën ne ti na luajte më shumë me muzikën që bën 🥲🥲🥲

 • Albjon Kambellari
  Albjon Kambellari 9 days ago +1

  Superrrr kenge suksese te metejshme 👑✌️🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻🥂

 • re1
  re1 11 days ago +94

  0%mendjemadhesi🙄
  0%zhveshjeee😡
  100%talent❤
  Suksese_____bro🤭🤯

  • Sali Bardhaj
   Sali Bardhaj Day ago

   @Blend Ahmeti ţ

  • Kaon Demiri
   Kaon Demiri 4 days ago

   @re1 hahahahahhahah

  • Adelina94
   Adelina94 5 days ago

   Nr 1 ne Estrad . KAMPION forever ❤

  • re1
   re1 8 days ago

   @Kaon Demiri ani de 10% ata tjert 100%😂😂

  • Kaon Demiri
   Kaon Demiri 8 days ago

   Njo 10% zhveshje vallah😂😂

 • Trapofoni Drillore
  Trapofoni Drillore 11 days ago +9

  Shum bukur , pe du me pa 2tonin ne nje project si konga “Gandi- 3 Telefona “ 👍👍👍

 • Ermonela Dana
  Ermonela Dana 11 days ago

  Meriton suksese, eshte per tu adhuruar !

 • Abdyl Shala
  Abdyl Shala 10 days ago

  2TON Je I Pa Zevendsueshem Ne Estraden Kosovare Rrespekt Ki Gjithom Nga Ana Ime
  Te Pershendes

 • Marisa Firanj
  Marisa Firanj 10 days ago

  Je me i miri bravo 2ton suksese😍❤️

 • Rajmonda Frroku
  Rajmonda Frroku 10 days ago +2

  Kenge shum e bukur. Edhe vajza ne klip ⭐⭐⭐

 • jivn uwo
  jivn uwo 6 days ago

  2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse.

 • Klea Hidri
  Klea Hidri 10 days ago

  Qysh 2009-2010 te degjoj edhe akoma me pelqen si ateher dhe sot ❤❤

 • denys velija
  denys velija 11 days ago +222

  Respect je ma i miri i estrades i cilli meriton shum Respect njeriu qe ne asnje keng ska perdor fjale banale dot jesh gjithmon me i miri zoti ju Rujt ne cdo kohe te jetes🎉

 • youtupp mann
  youtupp mann 4 days ago

  2ton has a great songs.... I love him songs... Hello from Turkey

 • Ermal hoxhaj
  Ermal hoxhaj 10 days ago +2

  0 fjal banale 0drog thjesht disa buza sps ika lezet stili respekte ❤😊

 • ermirjan alia
  ermirjan alia 10 days ago +1

  Betohem qe je kengetari ma I mir, nuk ka dit qe nuk I degjoj kenget e tua..

 • Ani Jeza
  Ani Jeza 11 days ago

  Ooo dashni super keng hit si cdo kang e jotja 🔥❤️❤️❤️🥰

 • Gazmend Osmani
  Gazmend Osmani 10 days ago

  Ma forti du ngele gjithmon bravo Gzuar 💪

 • Ale Ela Kejsi
  Ale Ela Kejsi 11 days ago +1

  E dime te gjithe se ti kurr sna zhgenjen zemren ne 🫀🥰

 • Valon Arifi
  Valon Arifi 11 days ago +5

  Kendofsh gjithmone o gjigand !

 • Born pink_blackpink
  Born pink_blackpink 11 days ago +3

  Her zaman mükemmel 👍2TON

 • Flamur Kurti
  Flamur Kurti 11 days ago +1

  Shum kang e mir
  Menoi se osht hit I dimrit💞💞

 • Falconcela
  Falconcela 11 days ago

  Je njesh . Rrespekt 🇦🇱👍

 • Jehona Tairi
  Jehona Tairi 11 days ago

  2Ton in the Best❤️

 • Elvis Rebl
  Elvis Rebl 8 days ago +1

  Tr gjitha kenget e tuja i kam te freferiti ! 🙌

 • Arjan Krasniqi
  Arjan Krasniqi 11 days ago

  Bravo je numer 1 dhe do te mbetesh veq vazhdo 2Ton

 • Laabhu Singh
  Laabhu Singh 11 days ago +3

  Love from India🇮🇳🇮🇳 ❤

 • Jugena Cani
  Jugena Cani 10 days ago

  Super keng 🥰🥰

 • Elma
  Elma 11 days ago +6

  Bravo super kenge si gjithmone❤

 • Esmi12 Esmi
  Esmi12 Esmi 10 days ago +2

  Je super kengetar hitet me te bukura vijn nga ty 2TON 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵🇨🇵

 • Mario Lekaj
  Mario Lekaj 11 days ago

  Bravo se po kenaqemi duke ndigju kenget e tuja?
  Respekt

 • Liridon Elezaj
  Liridon Elezaj 10 days ago

  You are the best 😉te uroj sukseset me te medha.......

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur 10 days ago

  Bravo 2 Ton. 👏

 • Senad Arifi
  Senad Arifi 10 days ago +1

  Wow sa keng e bukur 😊

 • Pamela Jance
  Pamela Jance 11 days ago +5

  Je me i miriiiiiiii super keng ❤

  • СirсIeТооnsHD 🅥
   СirсIeТооnsHD 🅥 11 days ago +1

   Link to the clip : trailer new music
   clip-share.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

 • Andi Andi
  Andi Andi 11 days ago

  Legjenda 2TONNNNN💕💕💕

 • MR TONI
  MR TONI 11 days ago +1

  Veq kte kongtar degjoj sot per sot🇦🇱🇽🇰💯🤍

 • Doktori.bxltik tok
  Doktori.bxltik tok 11 days ago +3

  bravo super kenge suksese

 • suela official1
  suela official1 8 days ago +1

  Mendjen ti ma lujte,se pa syza du syt e tu me shiku, se krejt mke tranu.
  Te pershendes
  Edhe heren tjeter hiqi syzat 😉

  • Leeoo
   Leeoo 7 days ago

   Kunn hiq aver

 • Edi Krosi
  Edi Krosi 10 days ago

  Gjithmone me i miri, edhe sot..

 • Namik Official
  Namik Official 11 days ago

  2ton albania music king