Tap to unmute

2TON X MAJK - AVENTURA (prod by. Nego)

Share
Embed
 • Published on May 24, 2023 veröffentlicht
 • STREAM: colonize.us/c/2ton-passion
  Artist: 2ton X Majk
  Lyrics & Melody: 2ton X Majk
  Produced by: Nego
  Master: Don Gima
  Video: Npik Creative
  -------
  Follow 2TON:
  Instagram: 2tonofficial
  Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
  Clip-Share: / @2tonoffical
  Follow MAJK:
  Instagram: majkaveli
  Facebook: profile.php?...
  Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.
  #2ton
  #Majk
  #AVENTURA
  #aventura
  #albanian
 • MusicMusic

Comments • 0

 • 2TONoffical
  2TONoffical  4 months ago +123

  CHECK MY NEW ALBUM: colonize.us/c/2ton-passion

  • theonlymusic
   theonlymusic 4 months ago +10

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

  • Seed Faster
   Seed Faster 4 months ago +1

   2 Legjendatttt 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • Danjela Mucaj
   Danjela Mucaj 4 months ago +2

   Ylli me i bukur 2 ton ❤

  • Yoanna
   Yoanna 4 months ago +1

   Top album ❤ So happy to have one after 10 years 🎉

 • ALBANIAN MUSIC🇦🇱
  ALBANIAN MUSIC🇦🇱 4 months ago +51

  2Ton cdo keng t tijen e bon hit dhe perseri esht me I nenvleresuari nga te gjith. Big2Ton💪🔥

 • SM Tech
  SM Tech 4 months ago +25

  Your vocal range is amazing. You were born a singer. I love the way each of your songs tells a unique story along. You have lots of potential and superb power in your singing. Beautiful beyond words. Your voice is wow.

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani 4 months ago +30

  Zeri i 2 tonit shpirt krejt asht o zot shyqyr qe egziston jeten ta zbukuron ❤

 • ema elena
  ema elena 4 months ago +59

  *This duo has never disappointed in their songs* 🔥👑👑
  *Respect from Shkodra* ✌

 • Rina Sallaj
  Rina Sallaj 18 days ago

  Neqoftese nje dit do te largohet nga muzika 2ton kena per te qarr e gjith bota per ate ze te bukur e adhuroj ❤❤❤❤

 • Marvin M
  Marvin M 4 months ago +11

  Their music is absolutely awesome and the sound is perfect 🎵🎶🔊🎧❤️💕.

 • Giorgos Bardouniotis

  ❤❤❤❤ 2ton εισαι πολυ μεγάλος τραγουδιστής 🎶🎶🎶🎶 respect ///////

 • Rrahmon Nuhiji
  Rrahmon Nuhiji Month ago +2

  Majk eka zanin dhe stilin shum të veqant ndaj reperave të tjer

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane 4 months ago +25

  Zoni Majkit osht fantastik kurr nuk merzitem tu e degju! so si shqiptart e tjer osht i veqant 🔥🔥🔥 👑👑👑

 • Ghetto Gold
  Ghetto Gold 4 months ago +42

  Urime Albumi 2TON ishallah ke suksese se e meriton , djal modest pertoke , puntor , i respektum nga shumica kurr pa skandale pa dissa nuk ngan mas fames … emri albumit Passion ❤️‍🔥 i shkon shum dashnis qe ki per muzikesn. Ke stil tanin per kejt ata qe thojn muzikat e njejta nuk kopjon jasht prej t hujve edhe ti si kta tjert 😂 … respekte 💯

 • Farhad Mo
  Farhad Mo 4 months ago +6

  Even though I don’t I understand Albanian songs but I like their music and rhythm ❤love from the UK

 • tenkai666
  tenkai666 10 days ago +1

  My Favoriten Song at the Moment, love and Respect from 🇩🇪

 • K91D03 👐👐
  K91D03 👐👐 Month ago

  2 Ton, Gabim e ka shkru.
  Ky esht dashtur te shkruante 20 Ton, ska ma te. Rreshpekt nga Austria ❤️

 • Medion Buzhala
  Medion Buzhala 4 months ago +6

  Kenga me e mire per kete vit , respekt e dyshja me e qelluar👏

 • Klejdi Vejzati
  Klejdi Vejzati 23 days ago

  Ciao Jame Parashqevime pelqejen shume kenget e tua bravo i degjoi dhe 4 hwre ne dite ciao ❤😊

 • second munite
  second munite 2 months ago +1

  I don't know single word۔ but I love his voice۔ any tim i lestin his song anytime۔ vibe🤌🤙🤙🤙🤙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️ from 🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫

 • Zana Dauti
  Zana Dauti 4 months ago +11

  Si perher hit 2Ton 💎 kombinim shume i mire me Majkun ... sa me lart te dy ❤

 • Prantik Julkernine
  Prantik Julkernine 4 months ago +17

  2TON never disappoints. Agree?

 • زيتونة
  زيتونة 4 months ago +7

  This song makes my heart melt so fast ❤🇸🇦🇸🇦

 • Haki Bakolli
  Haki Bakolli 4 months ago +17

  🔥 Kisha pas qef me pa edhe nja me Getto Geezy-in , feat 2Ton , po thuajse ritmin e njejt e kan nuk dihet cili është në refren ❤❤❤, suksese bravo 👏

 • Olta Olta
  Olta Olta 4 months ago +23

  2 TON ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Kenngetari i te gjitha kohrave🙏🙏 Lum qe e kemi❤❤❤❤❤

 • Fatgzim Fatgzim233
  Fatgzim Fatgzim233 4 months ago +71

  Kjo ishte kenga qe e duam te gjith dhe qe e prisnim suksese🔥❤️

 • Elma
  Elma 4 months ago +13

  Si gjithmone te mrekullueshme keto kenge🤩😍 keshtu besoj do jete edhe albumii❤❤❤❤❤

 • Hilmi Driza
  Hilmi Driza 4 months ago +4

  Kenget e tuja jan terapiat e mija 🍻🇦🇱👏👏

 • Liridona Dervodeli
  Liridona Dervodeli 4 months ago +8

  Je këngëtari më i mirë në bot❤

 • Soldo Laura
  Soldo Laura 4 months ago +5

  Dyshja mè e qèlluar me kete hitè,e paskeni mbyll pèr ketè vite!🔥🔥

 • Aurora Palushi
  Aurora Palushi 4 months ago +9

  Kengetaret e mi te preferuar dhe me ne fund nje bashkpunim nga ju jeni the best

 • Gerta
  Gerta 3 months ago

  Bravo 2ton dhe majk qe ka kendu pak me
  Stilin e 2ton🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • En iyi Remix
  En iyi Remix 4 months ago +7

  İyi şeyler bekleyen insanlara gelir, ama daha iyi şeyler dışarı çıkıp onu alanlara gelir." ---

 • User 🔒
  User 🔒 4 months ago +9

  Jeni me te miret dhe Kshu keni per te qen ter jeten tuaj 💫✨👑❤️🥰😎

 • Naim Haxholli
  Naim Haxholli Month ago

  Bashkpunimi ma i mir se ka
  Mujt me kan ne muziken moderne Shqiptare, shum respek!

 • Ajlina
  Ajlina 4 months ago +9

  Muzik osht shum shum e bukur! Respekt 2Ton❤❤❤

 • You and Me forever
  You and Me forever 4 months ago +6

  Si cdo videoclip I bere ne shqipri vetem me femra dhe makina 😮😮

 • Jutbina Qokaj
  Jutbina Qokaj 23 days ago

  Kengtari ma i mir🌟👑

 • Mario True
  Mario True 4 months ago +10

  Zoti te ruajt edhe faleminderit per punen qe ben 💕

 • DonGeasy
  DonGeasy 4 months ago +11

  2toni si gjithmon me hite Jena msu ma 🔥🔥 🔥

 • Anajda Matjani
  Anajda Matjani 4 months ago +9

  magjinë e sillni vetëm ju hit I verës suksese❤

 • Bardhi Meta
  Bardhi Meta 4 months ago +3

  Suksese me albumin 2 ton je shum mir e meriton famennn love you 💞💓❤❤❤ super keng kjo uaaaa 2 ton im ❤❤❤❤

 • Lilly Miller
  Lilly Miller 4 months ago +5

  I love this music...❤ from
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷 🎉🎉

 • Zamira Vladi
  Zamira Vladi 4 months ago +9

  2 ton je me I miri zeri jot melodi te duam shum te pershendes nga fraca ❤

 • Mentore Kurteshi
  Mentore Kurteshi 4 months ago +8

  Hiti 2023 bravo djema,bashkpunim i qëlluar

 • Soner Demir
  Soner Demir 4 months ago +9

  jeni djem te mrekullueshem, pershendetje nga Turqia 🇹🇷🇦🇱 Türkiye'den Selamlar

 • MERTAN AKALIN
  MERTAN AKALIN 2 months ago +1

  Jasha mbreti Majk
  Albanian King

 • arti kras
  arti kras 4 months ago +11

  Mos e leni vetem me kete bashkepunim. Presim kenge tjera nga ju 👌

 • UNKNOWN
  UNKNOWN 4 months ago +4

  Asni bashkpunim i majk sum ka pelqy mashum se deri sot qe e ka ba me 2ton🎉⭐️

 • Ali Hassan
  Ali Hassan 4 months ago +8

  الكثير من الحب من كوردستان ، أفضل مطرب❤❤

 • D1BR4N
  D1BR4N 4 months ago +3

  Best song for summer 2023 🔥

 • amarda ami
  amarda ami 4 months ago +8

  Bravo cuna na kenaqet por une ngelem fanse e 2 ton🙌⭐️⭐️

 • ISSA
  ISSA 4 months ago +7

  Ky djal veq me zhgenjy sdin. 🔥🔥 2T❤️N

 • Rovena
  Rovena 4 months ago +7

  Si gjithmon ne cdo videoklip tendin nk zhgenjen kurre suksese 🎵🎤

 • 𝗔𝗙𝗔𝗤 𝗔𝗛𝗠𝗔𝗗

  My All Time Favorite
  2TON ❤️❤️❤️

 • Alban Shabani
  Alban Shabani 2 months ago +1

  per ata qe e ndjejn tekst me shum domethenie👑

 • Yeliz VDR
  Yeliz VDR 4 months ago +9

  Shum super me ju nji bashk!! Por esht shum shkurt .... zani e ju dyve esht ba muzika super e fort. Sukses si githmon

 • ori alliu
  ori alliu 4 months ago +9

  Kombinimi me i bukur 🔥❤️❤️

 • Pina Schwab
  Pina Schwab 4 months ago +7

  Wauuu e paski bombardu veren, suksese 2ton& majk super hit ju lumt✌️🔥🔥🔥

 • klea kodra😄😄
  klea kodra😄😄 4 months ago +6

  Super keng ju uroj suksese ne vazhdim😊😊

 • ema elena
  ema elena 4 months ago +10

  *The best duo* 🔥

 • Vorovkaya. 88 Yan 55
  Vorovkaya. 88 Yan 55 2 months ago +1

  ❤❤❤❤❤🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲

 • Xhoi Xhoi
  Xhoi Xhoi 4 months ago +9

  Me ne fund edhe nje hit tjeter e bukur ❤❤❤❤😊

 • Albana Mustafa
  Albana Mustafa 4 months ago +3

  Suksese gjith jeten 2 Tonn × Majkk 🔥🔥🔥🔥🔥🤲🙋‍♀️😎😎👊

 • Giorgos Bardouniotis
  Giorgos Bardouniotis 4 months ago +9

  Love from Greece 🇬🇷/////////❤❤❤❤❤

 • I'm Bokii stay away😎
  I'm Bokii stay away😎 4 months ago +10

  Sa u lumturova per kete kenge . Bravo ju qofte. Ju pershendes nga kuksi❤❤

 • Lule Kastrati
  Lule Kastrati 4 months ago +6

  Suksese 2 ton je nr 1 me kenget e tua bravoo per te dyt👏👏👏

 • Useini Useini
  Useini Useini 4 months ago +5

  Shum kombinim i bukur suksese 🔥

 • 𝗞𝗔𝗧𝗜𝗟𝗘🤍

  Oooo 2 TONI KENGETAR PLOT SUKSESE 👍🏻👍🏻❤❤❤❤❤GJITHMON ME KENGE TE QELLUAR ❤😊

 • Bardhyl Gashi
  Bardhyl Gashi 3 months ago

  Absolut Kenge e vitit 2023 e kam degju me siguri 100000 her vetem sot zeri i 2ton esht me i miri qe egziston Respekt ket keng e kisha ba edhe pa majkin

  • Gogoli
   Gogoli  3 months ago

   O majkin sban aj e ka nreq kengen me zerin e tij

 • AnnaHüsein
  AnnaHüsein 4 months ago +2

  bravo zonin shume tmire bashk .karramelizim perfekt.🔥🔥

 • Suhareka Official
  Suhareka Official 4 months ago +5

  Patjeter, gjithqysh duhet 3M mbrenda 24H , padyshim Hiti i veres 2023 .🎉🎉

 • fer1_doc1
  fer1_doc1 4 months ago +7

  Si gjithmon 2 ton ma imiri se kret 🔥

 • Amr Kalemi
  Amr Kalemi 4 months ago +7

  Pas gjith kesaj pritje timen per te par kete bashkpunim tn jam e mahnitur ❤️😍😍😍🫀🧸

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi 4 months ago +8

  Là musique c’est formidable 🫶🏼👏🏻

 • moza
  moza 4 months ago +8

  GOOO...... Toni pot presum si gjithmon. 🔥

 • Leo Leo
  Leo Leo 3 months ago +3

  Perfekt je o 2 ton dhe majk👑❤🦁

 • MaksXGaming
  MaksXGaming 4 months ago +5

  Kenga ma mir❤❤🎉🎉

 • Naim Haxholli
  Naim Haxholli 15 days ago

  Kanga ma e mir e vitit 2023🎉

 • Hafize Yıldız
  Hafize Yıldız 4 months ago +3

  Süper üçlü bir arada mükemmel bir şarkı olmuş 👏👏👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷💎

 • Jetmira Cara
  Jetmira Cara 4 months ago +2

  Super dyshe 🥰 po dhe me Enis Bytyçin do dilte nje hit i bukur si ky 👌

 • Flurije Ademaj
  Flurije Ademaj 4 months ago +6

  Keng shum e mir 2TON 👌Majk👍🇦🇱🇩🇪

 • ami l
  ami l 4 months ago +2

  pershendetje nga Tet❤va 2 Ton 👏🔥🔥🔥💎

 • Xhevdet Hyseni
  Xhevdet Hyseni 4 months ago +1

  Album ma t mire se 2tonit smunet me pas❤❤

 • Albo
  Albo 3 months ago +1

  Një bashkëpunim me Mozzik do ishte 🥵

 • ONE-OFF ME MENTALITY
  ONE-OFF ME MENTALITY 4 months ago +6

  Nice track bro❤❤

 • Baba Jee
  Baba Jee 4 months ago +5

  Awesome ❤

 • Valmire Bajramaj
  Valmire Bajramaj 4 months ago +5

  O kinga jeni brehh 2ton vera per tyy per Hite suksese 👏🥰😍

 • Furkan Ramani
  Furkan Ramani 4 months ago +3

  nice song 🔥🔥

 • Miranda Vathi
  Miranda Vathi 4 months ago +5

  Fantastiko ❤

 • Syzeza_off💔😕
  Syzeza_off💔😕 4 months ago +4

  2ton majk🫶♥️😍❤️‍🔥do jet super hit bashke 🎉🫰🏻🔥🔥🔥me zor po e pres keg re 😉🥹

 • JANINA 💖NINA
  JANINA 💖NINA 4 months ago +5

  Perfekt 💖💖💖

 • Rs De
  Rs De 4 months ago +8

  „Ajo bon gola si maradona doren gjith e mshef“ 🔥

 • Edi Rudi
  Edi Rudi 4 months ago +3

  Si gjithmonë HIT.

 • Amanda❤️
  Amanda❤️ 4 months ago +5

  Qfar bashkpunimi perfekt 👌

 • suad Blaze
  suad Blaze 4 months ago +5

  E paska djek kit ver yaaa 2ton ❤ te don zurich 🎉🎉🎉 plot aventura 😊❤

 • Donjeta Beqiri
  Donjeta Beqiri 4 months ago +5

  Super bashkpunim ❤

 • Sefë Mazreku
  Sefë Mazreku 3 months ago

  Hit i kësaj vere pa dyshim

 • xenka Bullari
  xenka Bullari 4 months ago +2

  Bella 🔥🔥🎉👌👏👏👏

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc 4 months ago +6

  Top Song ✌️✌️✌️💖💜💜💜

 • kaisha madafaker
  kaisha madafaker 4 months ago +3

  Majk e ka jeshu kangen 🔥🔥👍🏻

 • ELIDA krasiqi
  ELIDA krasiqi 4 days ago

  ❤😍😘💕

 • Blendon Morina
  Blendon Morina 2 months ago

  2TON❤❤❤❤❤Kenngetariitegjitha❤❤Lumikohrve