Tap to unmute

2TON - FALEM (prod. by Dardd)

Share
Embed
 • Published on Jan 23, 2023 veröffentlicht
 • Spotify: open.spotify.com/track/1gbdWb...
  Produced by: Dardd
  Mastered: Don Gima
  Video: Grandmedia
  METRO MUSIC Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd & Yellowcake Europe, Ltd
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 440

 • ToniAngelo
  ToniAngelo Month ago +7

  2TON is a treasure, he definitely never disappoints..

 • Idea te ndryshme
  Idea te ndryshme Month ago +137

  E meriton like se qdo her kenga jote behet hit edhe je shembull per etiken e teksteve, te këngët qe sjell ne tregun Kosovar Bravo Bravo 2 Ton

  • Idea te ndryshme
   Idea te ndryshme 6 days ago

   Po shum kengtari me tekstet me te mira jo sharje fyrje se tjert

  • Idea te ndryshme
   Idea te ndryshme 10 days ago

   ​@Viisi Ademaj Shum mir kendon

  • Lule Lule
   Lule Lule Month ago

   Iriejheiwuhwjwuwjeueuueuitisiisidjsidiidieieuieeieiueiehrjdhosjsiro4oourirjekiwiejruieur8e9e9e98iiidiuiiwkpeoproroi3iri

 • Aleja Aleja
  Aleja Aleja Month ago +93

  Teksti:
  Falem
  Skesh i mir une me ty
  Zemren tane e kum thy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Kisha dasht edhe mu kthy
  Po nuk muna me t’pa n’sy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Sdi ma qka me ba, n’faj jom 3x
  Gabim, e shoh
  Dallim, e shoh
  Sa bani ajo
  Po smujta per ta
  Sa t’munesh ti fol
  Sa t’munesh ti shaj
  Per krejt lot e tu
  Une fajin e maj
  Vjen ni koh ka mem ra n’men mu
  Vjen ni koh ka me mu kujtu
  Vjen ni moment edhe une ka me dasht met taku
  Sa do qe kam krenari
  Sa do qe tkom pru merzi
  Dhimbjen tane ni dit edhe une kom me ni
  Inate, pse ti me mu majte
  Inate, deri sa na ndajte
  Falem
  Skesh i mir une me ty
  Zemren tane e kum thy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Kisha dasht edhe mu kthy
  Po nuk muna me t’pa n’sy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Sdi ma qka me ba, n’faj jom 3x
  N’faj jom
  Jena pa n’kohen e gabume
  Jena njoft n’kohen e gabume
  Un e ti mbetem e kalume 2x
  Inate, pse ti me mu majte
  Inate, deri sa na ndajte
  Falem
  Skesh i mir une me ty
  Zemren tane e kum thy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Kisha dasht edhe mu kthy
  Po nuk muna me t’pa n’sy
  Sdi qka baj ma
  Falem
  Sdi ma qka me ba, n’faj jom 3x
  N’faj jom

 • Hafize Yıldız
  Hafize Yıldız Month ago +19

  Yeni yılın ilk yeni şarkısı yine mükemmel yine efsane , 2 Ton 🌟🌟 güzel ses , güzel müzik 🇹🇷🇹🇷👏👏👏

 • alisja alisja
  alisja alisja Month ago +23

  Muzik tekst super zeri unik . Nje artist i kompletuar ne te gjitha anet suks mbret🤴🏽🤴🏽🤴🏽🤴🏽🤴🏽

 • ema elena
  ema elena Month ago +2

  *Can't stop listening* ❤🔥

 • mllop aeet
  mllop aeet Month ago +4

  Asnjeher nuk zhgenjehem. Faleminderit 2ton per keto kengë te bukura!!!!!

 • Валерия Попова

  2ton faleminderit për këngët tuaja të bukura që prekin shpirtrat dhe zemrat e shumë njerëzve. Ti je më i miri 🇷🇺❤️🇦🇱

  • ILIR Ilir
   ILIR Ilir 6 days ago

   Shqipe e pastër, urime.

  • Defro
   Defro Month ago +1

   Kanga origjinale Maitre Gims - GPB

 • Jutbina Qokaj
  Jutbina Qokaj Month ago +8

  SUPER HIT
  KOMPLIMENTE🥳👏

 • Nzl41
  Nzl41 Month ago +2

  🇹🇷🇹🇷 sesinle huzur buluyorum şarkıların bestelerin efsane ♥️

 • Stefan Markus
  Stefan Markus Month ago +2

  Amazing Videoproduction, great Art and Style!

 • Sarah Chf
  Sarah Chf Month ago +6

  2TON songs as usual the best ever ❤️
  I'm keen on it 😎

 • sahide vishi
  sahide vishi Month ago +8

  Respekt 2Ton për Ty, gjithmon tekstet e tua janë të qëlluara per ata që i kuptojnë!!!gjithmon në kohën e duhur i realizon muzikat dhe tekstet e duhura të falenderoj....dhe Zoti të shpërbleft gjithmon metë mirat e tij.....
  Veq vazhdo.....
  Respekte gjithmon dotë keshë anë e mbanë ....2Ton 👍

 • Rilind Berisha
  Rilind Berisha Month ago +2

  Super kèngetar respekt per 2 Tonin suksese 👏

 • Denisa Dena
  Denisa Dena Month ago +5

  Te adhuroj ..je kengetar perfekt...me tekste perfekte..me ze special...of bre ca me thone mo per ty...thjesht je perfekt...suksese

 • Mitrovica02
  Mitrovica02 Month ago +34

  Kjo kang shkon per per persona qe i kena dasht , po qe rruget e jetes per arsyje te ndryshme na larguan nga ta.
  Hastret , nese e ndegjon ket kong, dije qe nuk tkom harru hala, edhe um mungon cdo dit…
  Ti uroj krejt te mirat e botes! ❤︎︎

  • Idea te ndryshme
   Idea te ndryshme Month ago

   @Mitrovica02 Po ti nese ste pelqejn mos i lexo ashtu se ti se shkrun se kam te ndalume me shkru

  • Mitrovica02
   Mitrovica02 Month ago

   @Idea te ndryshme veq neper komente te youtubes po rrishe.

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims - GPB

 • Arktim Vishi
  Arktim Vishi Month ago +1

  RESPEKTE per kengtarin e te gjitha kohrave

 • Behar Behrami
  Behar Behrami Month ago +7

  2ton eshte i vetmi qe ende pa e ndegjue kengen e ti e mar ne Hendy se e di qe nuk zhgenjehem, respect 🙌

 • Saimir Dumani
  Saimir Dumani Month ago +5

  Kengetari me i mire suksese 2 ton vetem hite si gjithmon🎉🎉

 • Saimir Rusta
  Saimir Rusta Month ago +2

  Ska koment per 2 ton je ma i miri kengetar qe egzistaon ne estraden shqiptare bravooooo

 • Vjoleta Ndoja
  Vjoleta Ndoja Month ago +46

  This song is dedicated to people who, even though they are nice to someone, you get treated badly... this is life, do good, you will find evil😳😳

  • Ajshe Krasniqi
   Ajshe Krasniqi 13 days ago

   👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👃👽👽👽👽👽👽👽👽👃👃👽👽👃👃👄❤💋💔💋💀❤💓💟✋💝✊✊✌☝👍👍💞💜💓💛👆👎

  • Elhame elhame.hyseni.1422
  • Elhame elhame.hyseni.1422
   Elhame elhame.hyseni.1422 Month ago

   🍍🇦🇱🧇💄0️⃣🖕🧇🍍🍍😋😉😍😄😙😊🤗🥲😝🦓🐴🐈‍⬛🐄🦧🍓🥥🍓🍉🍓🥑🍒🥥🥔🍉🍓🍑🫐🫐🍐🍓🥬🍑🥖🍆🥦🥥🧄🥒🥦🥬🧄🥕🍐🍓🫑🫓🍞🧄🥥🥕🍓🥒🥕🍏🫐🍉🥔🥬🍒🫐🍐🍌🍑🥦🍒🧄🍒🥔🥯🏝

  • Elhame elhame.hyseni.1422
  • Elhame elhame.hyseni.1422
   Elhame elhame.hyseni.1422 Month ago

   🎁🇦🇱🌷🎸🍒🍍❤💄💄🤏🥯🧀🧇🎈0️⃣🎈☕🤏❤🤏😅😙😗😋🤑😙🤑0️⃣

 • Fatime Bulku
  Fatime Bulku Month ago +6

  Nuk kam fjal...je PERFEKT duke nisur qe nga etika dhe cdo njeri e gjen veten te kenget e tua🥺..Te lumte👍

 • Saranda Al
  Saranda Al Month ago

  Falem shum keng e bukur te emocionon te ben te falesh 🙏

 • Asia Asi
  Asia Asi Month ago +3

  Super keng si gjithmon nga 2ton❤

 • Perparim Tahiri
  Perparim Tahiri Month ago +2

  Bravo gjithmon sa her ke kendu as nje fjal banale as me e felliqur muziken me fjal te ndyta i vetmi je ti dhe kenga jote sbehet pauz ! Vetem suksese

 • KrasniQii
  KrasniQii 29 days ago

  Muzika shqipe Jeton shumm në zvicerr gjithkun qe jemë et ngojmë🇦🇱🇦🇱

 • Fatlum Vishi
  Fatlum Vishi Month ago +3

  I vetmi artist qe ka hy fuqishem edhe I ka rezistu kohes,dhe gjithmon ne top form.2 ton 🫡👑

  • Aulona Gashi
   Aulona Gashi Month ago

   2Ton🎶💫⭐🎤🤴🤴🤴🤴🤴🤴🎶🎶🎶💫💫💫💫💫💫💫💫🎶🎶💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

 • leonora kurti
  leonora kurti Month ago +3

  Mbreti je yll je i muzikes zoti t rujt na knaqe 🫶❤️☝️💃🤩

 • Ale🫀
  Ale🫀 Month ago +4

  O na e kenaqe zemren me keto kenge bre ,he needs to say to me FALEM🥹❤️‍🔥❤️‍🔥🫀🫀🫶🏻🫶🏻

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims DPB

 • Regdu Geht
  Regdu Geht Month ago

  Mbreti je yll je i muzikes zoti t rujt na knaqe 🫶

 • TürkishDelight
  TürkishDelight Month ago +6

  Të dua shumë 2Ton ❤️👑

 • N88 Sv
  N88 Sv 25 days ago +5

  Това е брутална песен ! Поздрави от България 🇧🇬🇧🇬

 • Klara Zebi
  Klara Zebi Month ago +5

  I mrekullueshëm 2ton si gjithmon🫶🫶🫶🥰

 • ramix0000
  ramix0000 Month ago +2

  كم كنت أتمنى ترجمة اغانيك إلى العربية ❤🌹👍🏻

 • Kize Kize
  Kize Kize Month ago +3

  Suksese per mat mirin msoj pak kengètart qysh knohet me plot ❤

 • Kristina kris
  Kristina kris Month ago

  My favorit singer ever 👑👑👑👑

 • Orges Murataj
  Orges Murataj Month ago +4

  Shum keng e bukur me i miri 2ton ❤️❤️

 • Eli🌺
  Eli🌺 Month ago +1

  Këngtari Ma I mir 👌🏼🤩

 • Dobraj Armend
  Dobraj Armend Month ago +8

  Si gjithmone qdo keng e ki perfekt ❤respekt Tiger 🐅

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims - GPB

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani Month ago

  Oh 2ton oj rrezja e djellit je po sa mir kendon o yll Bote

 • Shyrete Reka
  Shyrete Reka Month ago +2

  Super kenge si gjithmon 👍🏼

 • Albanian patriot
  Albanian patriot Month ago +7

  Kenga e par per kete vit, te shofim sa kenge do Bej dhe kete vit

 • Arsi Fatjon
  Arsi Fatjon Month ago

  Bravo 2 ton . Super keng .

 • N4GGAZ
  N4GGAZ Month ago +1

  2TON bu eğer muzik söyleyip klip çekmeye özenirsem Benim hayali karakterim sensin..!

 • reolanda bora
  reolanda bora Month ago +18

  Tekstet e tua janë shembull per cdo kengetar. Ti lexon dhe perjeton cdo ndjenj te njerezve ne ditet e sotme. Te adhuroj 2 Ton te adhuroj 🥰

 • Armando Ndoj
  Armando Ndoj Month ago

  super kengtar ky ma i madhi 🔥🔥🔥

 • Lina Lina123
  Lina Lina123 Month ago

  O kengtari jeme i preferum. Me zonin ma t mir ❤❤

 • Elvira Hoxha
  Elvira Hoxha Month ago +4

  Legend!🙌🏻

 • sahide vishi
  sahide vishi Month ago +3

  Allahi të knaqtë gjithmonë 🙏🤗2Ton je një dhurat e të madhit Zot për Rinijen tonë🥂

 • Fatlum Nura
  Fatlum Nura Month ago +4

  I vetmi kengetar i kompletuar oshte 2ton rrespekte 😊

 • Xhorxhjan Pupla
  Xhorxhjan Pupla 25 days ago

  Top man you’re amazing 👌✌️✌️

 • T1NNO VLTN
  T1NNO VLTN Month ago +5

  LIKE ende pa e degju🤝
  #2Ton the Best si gjithmon super kenge💪🫡

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims - GPB

 • Omed Doski
  Omed Doski Month ago

  So schön 🎉❤❤

 • Vilson Nikolli
  Vilson Nikolli Month ago +7

  Rreperi ma i mir ne shqiptari na kenaqe 2ton bravo 👏

 • Driton Morina
  Driton Morina Month ago +6

  Kingi estardes 2 ton një këngtar me vler nje njeri shum mir qe edon gjdo kush qe e ngon me tekste shum pastra e shum mira ky njeri meriton respektin ma te madh edhe ka me pas gjithmon prej gjdo njeri respekt my bro ❤

 • Genti Redenica
  Genti Redenica Month ago +2

  Shum e fort kanga bro veq vazhdo me projekte t mir mos u nal 🤝🔥🔥

 • audi s8
  audi s8 Month ago +1

  prej sabahit jam te prit kur po del muzika e 2 tonit rrespekt ma i madhi nven je

 • R
  R Month ago +1

  Je fenomenal❤️💯💯💯

 • Fidan Ahmetaj
  Fidan Ahmetaj Month ago +1

  2ton perfect si perhere me i miri deri tani

 • Keti Muca
  Keti Muca Month ago +3

  2ton ma i miri si gjithmon..asnje zhgenjim ne kenget tua...❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • dafina mhilli
  dafina mhilli Month ago +4

  Omg as always 🔥😍

 • Tozink
  Tozink Month ago

  Živjo, upam, da ti gre dobro. Ustvarjam glasbo, vendar je zelo težko imeti prepoznavnost, ko začneš. Zato se trudim po svojih najboljših močeh deliti svojo umetnost z vami. Vabim vas, da odkrijete moje Beats in če niste razočarani, se brez oklevanja naročite in delite s prijatelji ;)

 • addme yea
  addme yea Month ago +3

  Great song

 • enko
  enko Month ago +4

  Good job 2ton

 • Elisa Spezie
  Elisa Spezie Month ago +5

  bravissimo!!! ❤❤❤❤❤

 • maun islam
  maun islam Month ago +3

  Long time waiting for your song ..

 • Enki Boroci
  Enki Boroci Month ago +4

  👌🔥🔥🔥je nr 1 ..2ton

 • Marvin Keta
  Marvin Keta Month ago +2

  Perher hit bravo ❤️👌

 • Blerina Krasniqi 🦋
  Blerina Krasniqi 🦋 Month ago +1

  like 👍 coment 👌 ti j meriton kejtaaaaaaaaa💛 subscribe all ▶️🔥 nji këngëtar me shumë vlera të larta muzikore!
  E meriton famen qe e ka ++e merion 3fishin e saj!
  Të lumtë, Suksese!
  Respekteee për ty! Je i madhhh ❤❤🥰🥰

 • Sallon Jonida
  Sallon Jonida Month ago +3

  Bravooo si gjithmone super kenget e 2 Ton 👏👏👏👏

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims DPB

 • Andrea
  Andrea Month ago +1

  Anlamamama ragmen yinede adamın şarkılarına bayıliom❤ yuppi✌️

 • Vadete Akija
  Vadete Akija Month ago +1

  Respekt per ty 2ton👍👍

 • Lavdim Krasniqi
  Lavdim Krasniqi Month ago +3

  Çdo këngë e tij vetem hit🍬

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims DPB

 • faton rexhaj
  faton rexhaj Month ago +3

  King je o Bruda Respekt gjithh stili njejt❤️

 • Iliryan Dardan autochthon

  🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏

 • elton pirku
  elton pirku Month ago +2

  🔥🔥🔥❤️

 • Broken Music Shqip
  Broken Music Shqip Month ago +2

  Te lumt 2 ton qdo kang bom suksese

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj Month ago

  The Best💔😢👑🔥🔥

 • Andi Cypi
  Andi Cypi Month ago +9

  Presim kte hit qe do e degjoj gjith diten si cdo hit tjeter tendin😍😊😊

  • ВоIugа 🅥
   ВоIugа 🅥 Month ago +1

   *Here is the full clip: Mr.Beast commented on this*
   *clip-share.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html*

  • theonlymusic
   theonlymusic Month ago

   Kush do ma japi i suport te kenga ime e pare te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

 • Qu een
  Qu een Month ago +3

  like it 2ton🔥👑

 • Ornela Treska
  Ornela Treska Month ago

  🖤👌

 • Anna🦋💚
  Anna🦋💚 Month ago +8

  S ka cfare te shtohet per ty vecse je artis je kompletimi i te qenit qe e meriton te jesh aty ku je! Vlersoj cdo kenge tende sepse je vertet ne cdo fjale artiste😍😍😍😍😍💙💙💙💙💙💙💙🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • ВоIugа 🅥
   ВоIugа 🅥 Month ago +1

   *Here is the full clip: Mr.Beast commented on this*
   *clip-share.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html*

 • Arbnora Buzhala
  Arbnora Buzhala Month ago +2

  💙🔥

 • Yakov Nachmias
  Yakov Nachmias Month ago +3

  🔥🤟💯💫❤️🎶

 • Ladi haxhiaj
  Ladi haxhiaj Month ago +2

  hiti 2023❤️‍🔥 mbi 5 her degjohet pa ndal

 • Suada Kopani
  Suada Kopani Month ago +2

  👏👏👏👏❤❤❤❤

 • Santi Ramaj
  Santi Ramaj Month ago +4

  Cdo keng hit je i madh respekte nga Firenze💣

 • Ivana Boksic
  Ivana Boksic Month ago +3

  🔥🔥👌

 • renato koci
  renato koci Month ago +3

  Super kengetar respekt 😊😊

  • Defro
   Defro Month ago

   Kanga origjinale Maitre Gims DPB

 • Roeldi Ada
  Roeldi Ada Month ago

  Bravo 2ton super kong 🔥🔥🔥

 • VaLe
  VaLe Month ago +3

  1shi, no cement very nice songs 🎶 ✌️👏

 • ITZ_KLODI
  ITZ_KLODI Month ago +2

  Sukese 2Ton
  Kush me ben like Kenges time qe kam nxjerr dje 🔥😌

 • Sanem
  Sanem Month ago +3

  😍😍😍♥️

 • Fabiola Zymeri
  Fabiola Zymeri Month ago +2

  😍😍😍😍

 • ema elena
  ema elena Month ago +1

  *Thjeshtt PERL* ✨❤

 • taku cakoni
  taku cakoni Month ago +2

  Legjenda🦁

 • Franceskina Kodra
  Franceskina Kodra Month ago

  Me I miri prej krejtve 😍🔥🔥🔥

 • Rovena
  Rovena Month ago

  Si gjithmone ti ke vetem kenge te bukura big like ☺

 • Edi Aksesor Makinash
  Edi Aksesor Makinash Month ago +1

  Super 👌 👏

 • edison soni
  edison soni Month ago

  Respekte per 2ton.