Loredana i pergjigjet Mozzik!!!(Mozzik - Dhelper Dinake)

Share
Embed
 • Published on Nov 9, 2019 veröffentlicht
 • Loredana i pergjigjet Mozzikut...😱
  Like and Subscribe please
  Loredana: clip-share.net/video/ihWshIvmqLo/video.html
  Mozzik: clip-share.net/video/H4dI-eXVf3k/video.html
  Shiko kush luan: clip-share.net/video/lrJLgoV5Z5A/video.html

Comments • 163

 • Elvis Gjoci TV
  Elvis Gjoci TV  2 months ago +25

  Mozzik diss Loredana!!: clip-share.net/video/xeaMfqOvLB0/video.html 🤭😱
  Loredana me te dashur te ri: clip-share.net/video/cXVaWVyh1R4/video.html 😱😱
  Mozzik dhe Loredana jan bashk: clip-share.net/video/CKigYqpfXto/video.html 😱😍

 • Bekir Bajrami
  Bekir Bajrami 2 days ago

  A veq um ra nsy vid se sma ka ni

 • Gjyle Spaqi
  Gjyle Spaqi 3 days ago

  Ej ma mir bashkouni se ju jeni njerz me te mir😍😍❤️😭

 • Rinor Rinor
  Rinor Rinor 11 days ago

  lori sosht dhelper dinake 😇

 • Lume Spahiu
  Lume Spahiu 15 days ago +2

  Loredana -hana dy zemra dhe dy loqka💖🌺

 • Lume Spahiu
  Lume Spahiu 15 days ago +1

  Unë mendoj që loridana ka të drejt mozzik ësht dreq🤨

 • Joana Tabaku
  Joana Tabaku 20 days ago +1

  Loredana 😘😘❤️❤️❤️

 • Sara Shanko
  Sara Shanko 25 days ago +1

  Une mendoj se loredana dhe moziku ishin nje cift teper i bukur duhen te bashkohen prap 😘😘😘😘

 • Erdion Kiki
  Erdion Kiki 26 days ago

  Sen ja shkon mozikit Po apet Po TA baj Like kurv

 • Blerim Hyseni
  Blerim Hyseni 27 days ago +1

  I madh je Bro 🔥KING Elvisi 👊🏻.Mos ta ninn qa t'thojn kta bro vazhdoje punen se unn kom shum rrespekte per tyy😉.

 • Ajete Mehmetaj
  Ajete Mehmetaj 27 days ago

  Las LOREDANA in RUHE

 • Music GG
  Music GG Month ago

  SDI tybe

 • Leni Leni
  Leni Leni Month ago

  perse jeni ndar

 • Hamza Ajredini
  Hamza Ajredini Month ago +1

  NA KENI FLLIQ KREJT NKARA SHKOFSHIT

 • Berat Memedi
  Berat Memedi Month ago

  Mashtruse hajne kurv 👃👃👃👃👃👇👇👇

 • njomza zeqa
  njomza zeqa Month ago

  Ieu

 • Fisnik Mehemeti
  Fisnik Mehemeti Month ago

  Ata kan nje femi bashk pavarsisht ghithqkaje ata Jan pram njeri tjetrit mos folni palidhje dissa pasi mozzik nuk I ben dis nenes t vajzes te vet ♥️🤝 ata Jan te bashkuar per nje vajz ata edhe pse Jan nda ata Jan pram njeri tjetrit per vajzen e Tyre "*HANEN"

 • Elis Gjoni
  Elis Gjoni Month ago

  Kush asht aj qe i ban dis Lorondanes

 • Gta Fan
  Gta Fan Month ago

  O vari karsa ai esht i martuar me ate si ju shkojn kto gjera nmendje

 • Vinesa Gurra
  Vinesa Gurra Month ago +1

  diss per lorendanen osht dhe ska fare me bo debate 😈

 • Ser Cel
  Ser Cel Month ago

  Ky Mozzik-u thotë se kënga Dhelpër dinake nuk është dedikim për Loredanën pastaj thotë se i ka ardh koha me e publiku.

 • Artan Prendi
  Artan Prendi Month ago

  Na plasi fort per te dy,

 • Sy Kaltri
  Sy Kaltri Month ago

  ket FAM Loredana e ka krejt preejjj Mozzikitt,veq ju rrit Fama prej MOZIKIT u Dajt Kudra ja qifsha Ropt npidh na shqiptart qeshtu jena veq na rritet mendja nuk e njohmi mo kerkon KTS!!!

 • shqip maps
  shqip maps Month ago

  Ma mire eshte te kthehet serish

 • Florent cani
  Florent cani Month ago

  Mendoj hajt diten e mir Faleminderit 😂😂

 • Sejxhan Ramani
  Sejxhan Ramani Month ago

  Po per loredanen

 • TF Diorr
  TF Diorr Month ago

  Une Mendoj Hajde Diten E Mir Faliminderit Hahahaha

 • Kushtrim Ademi
  Kushtrim Ademi Month ago

  Un mendoj se pasi po merrna me kto sende pe shaj veten që po i humbi do minunuta tpa vlefshme me kta e ata e shum tjerë. Pik.

 • Aldi Rensi
  Aldi Rensi Month ago

  Mozik ti je tu thon Para 2 vitesh ti ke Bo Kengen dhelper dinake po mendimi jem osht Para 2 javesh

  Like kush Mendon si une💖💖

 • Rinor Rinor
  Rinor Rinor Month ago

  dhelpera dinakee

 • Albina Krasniqi
  Albina Krasniqi Month ago +1

  Nuk osht konga per loredanen po ishalla jon bashkk Lori♥mozzik

 • Eri Ramaj
  Eri Ramaj Month ago

  Mund te them qe sm han piçka farw x vete po x ty qw e ke bo kte video jo je munduar shum.😂

 • Joana Vesho
  Joana Vesho Month ago +1

  Le mo c thon ti ke be nje superr keng mos vrit mendje kot😉

 • Gesard Veseli
  Gesard Veseli Month ago

  Natne mir

 • Blerim Xheleshi
  Blerim Xheleshi Month ago

  Kari kari mplasi kari mu per loredanen e mozzikin

 • leyla bernedeta
  leyla bernedeta Month ago

  Mooziku kishte3 vjet qe donte ta bonte

 • Shefkie Zyrapi
  Shefkie Zyrapi Month ago +1

  Te lutna bashkohuni😢😍

 • Elsa L3c1u1
  Elsa L3c1u1 Month ago

  Un mendoj qe mos mendoj fare who gives a fck about loredana or mozzik 🤘

 • Loni Kabashi
  Loni Kabashi Month ago +3

  Bravo ma i dobti mozik? Hajgare mozik shume i fort👌🏽❤❤💔👌🏻👌🏽

 • MrTereber
  MrTereber Month ago

  Un mendoj qiva nanen nboth tu dyve ju ha atyne shum per neve a kem buk me hanger a jo .

 • faton bosi
  faton bosi Month ago

  Qa kome mendu kto vajzat shqiptare ne gurbet pak sit e ndien veten qe jan rrit shkoin e qihen me arab e turk e zezak gurbet , mjeri ai qe i merr .....

 • Learta Cerkini
  Learta Cerkini Month ago

  Banu bashk me lonarden bite nese e do Hanen

 • BLEART SARAMATI
  BLEART SARAMATI 2 months ago

  Nvaret tash kush e ka tradhtu

 • Abdulahi Avdula
  Abdulahi Avdula 2 months ago

  Dherper e Derr bile

 • Fati Fationo
  Fati Fationo 2 months ago

  Na mendojm qe ksaj loredanes duhet me ja qi nonen

 • Megi Maria Domi
  Megi Maria Domi 2 months ago

  Ata jan per njeri tjetrin prandaj nuk duheshin ndar

 • Erilon Hani
  Erilon Hani 2 months ago

  Un mendojj.... hajt diten e mir faleminderit

 • Slim Shady
  Slim Shady 2 months ago +4

  Bravo ti qe e ke bo videon ,"se buk skam hanger tu menu a o diss per Loredanen a jo" tani mo jom i qet , po hecni more se ato sot dahen neser pajtohen se sna han ka#i neve qka bajn kto 🤦🏻‍♂️

 • Ainz Abazi
  Ainz Abazi 2 months ago +4

  MUT TE HASH MENDOJM NE

 • K.S.O. King
  K.S.O. King 2 months ago

  Po narmal se i ka thon asaj me garanti se po. Po ajo Dhelpen facen e ka

 • teco elezaj
  teco elezaj 2 months ago

  Shpresoj te 2 te bashkoheni ju te dy s jetoni dot pa njeri tjetri

 • Blerim Ademi
  Blerim Ademi 2 months ago

  Un mendoj se ma mir osht loredane edhe muzziku bojen bashk shummm tbukur jon 🙏

 • Ici Labah
  Ici Labah 2 months ago

  Rap lyonnais donne un peux de la force
  clip-share.net/video/_Yy9Vcfw0As/video.html

 • Eristela Llojko
  Eristela Llojko 2 months ago +8

  Them ti therrasin mendjes e mos bojn mo budalliqe se ata kon nje femij

 • Qendrimi Pajaziti
  Qendrimi Pajaziti 2 months ago +3

  ma shtove nje gajle me qat pytjen nfund cka mendoni 🤔

 • Hamza Saliji
  Hamza Saliji 2 months ago

  Mendoj se njerzit flasin kot edhe boj video komente xhona kot pa me e dit realitetin nuk mendojn se jon xhona privat normal por fansat esht keq po veq ata e din per qka jon ndajt

 • Mikel Cepa
  Mikel Cepa 2 months ago +1

  Ehyyyy o populli shqiptare qe ju dua shume,kush jane keta more se nuk i njoh keto debilat,pershendes te shqiperine,i love Albanien 🇦🇱 Hamburg Germani.

 • Dh Kolvani
  Dh Kolvani 2 months ago +4

  Ik mi se e ke perdor mozzikun vec per pasuri dhe per fam tani qe e ke bo famen e le mozzikun je kok e kemn dhelper dinake

 • Dh Kolvani
  Dh Kolvani 2 months ago +1

  Ik mi dhelper dinakee

 • Edi Lyte
  Edi Lyte 2 months ago

  futjani kot o njerz mos u merni me kta se kta e kan ne terezi 😂😂😂😂 jan per qef vet