Tap to unmute

Shyhrete Behluli & Engjellusha - Oj hallat e mia | Gëzuar 2023

Share
Embed
 • Published on Nov 21, 2022 veröffentlicht
 • MusicMusic

Comments • 276

 • Nerxhivane Esati
  Nerxhivane Esati 2 months ago +25

  Halla tezja nje soj jan. Halla e ka vendin e vet, Tezja vendin e vet varet krejt prej nanes si e dukon femin e vet se nenat ju flasin femive me shum per Teze ja pse i dojn tezet ma shum. e baba ska kohe mi ska kohe me ju fol femive per motra eshte realitet dhe shum e vertet. Po ka ardh kohe tjeter tasht si te duam i don si te kujdesen per ty ti kujdesesh per ta 😢😢

  • Rabije Alija
   Rabije Alija 12 days ago

   Halla asht e shpis lock shpirt

  • Meme Moji
   Meme Moji Month ago

   Ej

  • Meme Moji
   Meme Moji Month ago

   B

  • Shemsije Kamberi
   Shemsije Kamberi Month ago +2

   @Nerxhivane Esati po ka prind qe ju folin femive

  • Nerxhivane Esati
   Nerxhivane Esati Month ago +2

   @Shemsije Kamberi e dashur as mua as Nena a Babai sme kan mesuar te dalloj hallen ose tezen me shum, po per fatin e keq tasht po i mesojn te bejn dallime per fat te keq, tasht nene po ju thot femive tezja te don me shum se halla. Baba ton diten ne pune ska kohe mu ju then femive halla te don me shum se tezja ajo aj qe ka pak mend se dallon as hallen as tezen dashuria eshte e njet si me hallen si me tezen, qe thoj mi da si mi vra Lum aj qe ka Halla e Teze.

 • Aferdita Abazi
  Aferdita Abazi 2 months ago

  Halla Fekrije ❤️hasret e kemi motër💋🥲

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi 2 months ago +52

  Qashtu bre, kendoni edhe keng per Halla❤️❤️

  • abdul Abdullai
   abdul Abdullai 19 days ago

   wr

  • Merita Okse
   Merita Okse 2 months ago +1

   Zoti te bekofte. Edhe une e prisja nje kenge per hallat. Hallat i duan shume femihet e vellaut
   Une i kam 2 halla. Nuk i ndrij me asgje ne bote
   Me shum se tezen time i du halla i kam Zemer e Shpirt

  • Sevdie Avdyli
   Sevdie Avdyli 2 months ago

   edhe per halla e kendoj tash o met edhe per bagjanak e per kumar ikan met

 • florjan kanapari
  florjan kanapari 2 months ago +11

  I dua hallat e mia ne venat e tyre rrjell gjaku im ne venat e mija rrjell gjaku hallave te mia 🥰🥰🥰🥰

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti 2 months ago +12

  Zoti ju rujt kenge shum e mir per hallat ikam tri edhe shum i dua kur po vin kenaqem me hallat zoti ju dhasht t Ymer kerejta ve hallkave ku do qe jan❤️💎💎❤️❤️💎💎🤲

 • Merita Okse
  Merita Okse 2 months ago +3

  Aah ta befte Allahu jeten 100. Na gezove edhe ne Hallave. Allahu te bekifte me gjithe familje

 • Mejreme Berisha
  Mejreme Berisha 16 days ago

  Ju lumtë goja për kët këngë!

 • VIOLA
  VIOLA 2 months ago +20

  Oj hallat e mija oj loqkat e mija dit e nat me nej me ju Muhabetë nuk ngihna Rrespekt per hallat kudo qe jan ku ka bia ka shyret shtepia super kenge 💞👑👑👍👏👏💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼🇮🇹🙋‍♀️

 • klinton bekaj
  klinton bekaj Month ago +1

  🙋💐me ket keng i pershendes Hallen time👑edhe Motrat e mija👑👑👑dhe tegjith nipa👦👧e mbesa-t e mi-ja☘🍀💎🌟juthem se i dua shummm

 • elonita
  elonita 2 months ago

  Shum kang e qellume per teze per halla qite tash edhe për agja me qit nja 🤍🤍

 • Shehu Vera
  Shehu Vera 2 months ago +2

  Shum buku , zë të mrekullueshëm ju ! Nënë & Bijë.Ju këndoftë Zemra gjithmon.Më vjen keq që skam** HALL** por gëzoj që jam** HALL**.

 • Ganimete Citaku
  Ganimete Citaku 2 months ago +2

  Ooo Lumja une per Hallen teme e kim nja hastret e kom frymzim te jetes e kom si Nanen e dyt Nanen e Hallen smuj i ndaj edhe vet jom Hall e lumja une per Nipat e mbesen time si na lumturojn Jeten Zoti naj Rujt tan Jeten. 🤲

 • Kurzgeschichten
  Kurzgeschichten 2 months ago +5

  Für diejenigen, die Kurzgeschichten lieben, haben wir tolle Geschichten mit viel Moral ❤

 • Gjilasfije Saliji
  Gjilasfije Saliji 2 months ago +14

  Ju lumt goja per ket keng te halllave respekt 👌👌👍👍

 • Xifa Berisha
  Xifa Berisha 2 months ago

  @Ermira Latifi Asllani Te pershendes jam halla ma e lumtur ne bot qe na gezoj Zoti me Mbesa e nipa ju dua shum ☝💖💎💖💎💖💎💎💖❤💋💋💋💋💋💋💋💋

 • AvA Pod
  AvA Pod 2 months ago +12

  Ehh moj zonja Shyhrete po shume me mungojn hallat 😢iken ne moshe te re zoti ne lula te xhenetit i past dergu te dyjat kan qen te mrekullushem 🙏🏻😢

 • D.L. Gj
  D.L. Gj 2 months ago +30

  Ojjj Mbretreshë e muzikes , se shpirtin po na flladit me kto kang .Taman per hallat tmija se kan bo shum per neve, zoti i bekoft hallat e mira 🙏🏼❤️

 • Hatije Jakupi
  Hatije Jakupi 2 months ago +6

  Ju lumte goja per kete kenge te qelluar, ju kisha lut edhe ndonje qeter per hallat

 • Xhemile Sopa
  Xhemile Sopa 2 months ago +1

  Respekte shyhrete & Engjullusha 😘
  I kemi dasht hallat edhe idojm (halla jemi bo vet) o qe mu paska pershtat me vajzen e vllaut

 • Emira Berisha
  Emira Berisha 2 months ago

  Lum unë që i kam 4 halla,janë të pa zëvendësushme...❤❤❤❤I du aq shum sa që nuk edi a e kisha dasht motrën tem qeshtu,unë jam kan hasreti shpis edhe mkan mlu me dashni secila ma shum se tjetra por edhe unë jav kam dhan dashnin edhe respektin ma te madh.👌🥰👋🏻

 • Agona Ko 🌸
  Agona Ko 🌸 2 months ago +2

  I përshendes 4 Hallat e mia 🫂 me kët këngë t,mrekullushme🤗💕💕 .. shyqyr qe i kem hallat e i rujt Zoti kudo që jan🥰

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini 2 months ago +2

  E kam pas nje hall qe kam dasht sa shum ♥️ sod kur ju tregoj fmive per te lotët nuk ndalen 😢😢
  Para 32 vite ka vdek por gjithmon e kam ne zemren time ♥️♥️

 • Dalif Hasani
  Dalif Hasani Month ago

  Shyrete je nje zoje e vertet.Zoti ju dhashte shentet.

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla 2 months ago

  Ju kendofte zemra,text dhe interpretim i bukur !!

 • Merita bajraktari
  Merita bajraktari 2 months ago +1

  O goja ju lumt dy artistet e kosoves hallat jan sheqer e mjalt lum halla kush ka jeni 🌟🌟👍👏👏👏👏👏🇦🇱

 • Bastrije Muharemi
  Bastrije Muharemi 2 months ago +4

  Aj si kur ta Kisha nje Hallè 💔 Zemèr e Shpyrti ime do ishte per mua kengè shum e bukur 🇦🇱

 • Vjollca Zogaj
  Vjollca Zogaj 2 months ago +1

  Ju lumt pér kangen veq ka Halla qe i dallojn fmijt e Vllaut!

 • Liman Jetishi
  Liman Jetishi 2 months ago +3

  Njo e kam pas edhe me mungon shum zoti e meshiroft me xhenetin firdaus aminnn

 • f.h h
  f.h h 2 months ago +1

  o te kendofte zemra se ma keni knaq shpirtin kur vinin hallat e mia nuk flinim gjum gjith naten e gdhinim .ma ke kujtu vajzerin shpin ku jam rrit e hallat e mia qe i kam flori nuk ka te paguar fjalà e halles

 • JETMIRA NDOJ
  JETMIRA NDOJ 2 months ago +2

  Jam halla me e lumtur n bote 😍 😍

 • Mizi Muja
  Mizi Muja 2 months ago +3

  🤗🤗Zoti I ruajt hallat qe I dua shum 🙏🏻

 • donnycr-rigged
  donnycr-rigged 2 months ago +1

  Oj shyhret bre je ma e mira oj mbretresh e kosoves oj zemer de du si hallat e mia na knaqe

 • Sara
  Sara 2 months ago +29

  Teper po me pelqen kenga per hallat une i kisha kater e tash i kam tri halla po i du si motra mi pas, Allahu i ruajt hallat tona kudo qe jan.

 • erind Murtezaj
  erind Murtezaj 2 months ago +10

  Lum kush i don e i nderon hallat,besa edhe ja din vleren.👍

 • Behare Balaj
  Behare Balaj 2 months ago +2

  Faliminderit per ket kang shum, zemra ju knaqt. Knofshi gjithmon❤❤❤

 • Bruna
  Bruna 2 months ago +4

  Me ne fund doli nje keng dhe per hallat😍😍

 • Leda Beshi
  Leda Beshi 2 months ago

  Bravo!
  Me pelqen shume kjo kenge!😘😘😍😆🎉🎉🎊🎉🎊🎁

 • Shpresa Guza
  Shpresa Guza 23 days ago

  Sa bukur un skam teze e hallat i dua shum po rrespekti dashuria si per hallen si per tezen duhet njisoj pastaj mvaret si te afrojn si esht harmonia ne familje

 • Cinge Krasniqi
  Cinge Krasniqi 2 months ago +2

  Elhamdulilah edhe hallat edhe tezet i kom per marak❤️

 • Gleni Hoxha
  Gleni Hoxha Month ago

  Shume e buk muzika 👏👏

 • Llapi Prishtina
  Llapi Prishtina 2 months ago +7

  Suksese per kengen nene e bije si gjithmone te mrekullushme👏👏👌👌

 • Leonora Miftari
  Leonora Miftari Month ago

  Me ket kang e kto fjal i pershendes Hallat e mia qè i kam sikur motra. Mos em lasht Zoti pa to e shum i due 😍😍😍edhe pom mungojn shum se 3 jan n gurbet e veq njona u mbet ktu po prap kurr nuk ndahemi duke mbajt kontakte😍kerkush ska si hallat e mia😍😍✨️😍✨️😍😍✨️✨️😍😍✨️😍

 • Dita Karahoda
  Dita Karahoda 2 months ago +2

  bukuroshet dhe mbretreshat e kenges behluli kalleni ju kendofte zemra gjithemone

 • eldin subasic
  eldin subasic Month ago

  Unë kam dy teze, njëra është Samra, tjetra është Amela, dhe nëna ime është motra e tretë, falë Zotit jemi të gjithë bashkë

 • Luljeta Haliti
  Luljeta Haliti 2 months ago +6

  Ooooo legjenda ooooo zoti ju rujt mashalla valla bre na knaqt shpirtin me qen se un jam rrit me kenget e shyretit po tash edhe po plakem me engjin suksese

 • Luljeta Hysa
  Luljeta Hysa 2 months ago +3

  Shum e vertet ju lumte goja👏👏

 • Dr Ze
  Dr Ze 2 months ago +11

  Respekt per kengen, hallat nje e kisha edhe ajo vdiq shum me mungon 😥Duke I kujtuar smundjen e vuajtjet e saj shum me merzisin😥😥😥

 • B. Spahiu
  B. Spahiu 2 months ago +2

  Këng me text mat bukur skam ndegju asnjeher 🤩

 • Chanel Gabriel
  Chanel Gabriel 2 months ago

  Sa bukur njelloj dhe une me mbesen dhe nipin me dor punet e me nje dor i lekundja 🥰

 • Jmmy Hasibra
  Jmmy Hasibra 2 months ago +4

  Komplimenti shyherete beluli si perher i qendis kongat ..brravo rrespekte nga tirona

 • CanSiehtImmernochGleichAus

  O. Na. Kishe. Knaqe. Zemren. Hallave. Shyrete. ❤👏👑

 • Francesco Krasniqi
  Francesco Krasniqi 2 months ago +1

  Ju lumte goja jeni te mrekullueshme bravisima naten nga italia

 • Ardi Poci
  Ardi Poci 2 months ago

  Un hall jam po jam shum è knaqme ju keni qellu me ket keng bravo ju qoft Halla ka gjakun è fmive te vllait

 • RILIND RILIND
  RILIND RILIND 2 months ago

  Oooo lum kush ka halla une ikam 6 Halla po ikam si zener i dua shuuum ipershendese❤❤❤❤❤❤🤲

 • ablazjz
  ablazjz 2 months ago +1

  Shyhretja shume e bukur por edhe Engjellusha e mire!

 • Petrika Parizi
  Petrika Parizi 2 months ago

  Ju lumte goja Suksese Artiste Respekte

 • Anesa Alili
  Anesa Alili 2 months ago +1

  Goja ju lumt se shum kong e mir non e bij te mrrekollueshme ❤❤❤

 • Omer Aliu
  Omer Aliu 2 months ago +6

  Shum e mir kenga per hallat ju lumt goja ju pershendes nga presheva

 • Minire Qerimi
  Minire Qerimi 2 months ago +6

  Bravo kanga ma e mir e vitit👏👏

 • klodiane ejlli
  klodiane ejlli 2 months ago

  Un se di çka asht dashnija e halls se skam as halla as teze as moter 😢Po jam vet hall e i du dy mbesat e mia edhe nipin tim ma shum se veten time ❤️💙❤️

 • Lindita Celepija
  Lindita Celepija Month ago

  Faleminderit per kangen e halles allahu ju rujt

 • Lola
  Lola 2 months ago

  E Hallushja ime po shum me mungon njo e pata edhe ajo so mo mesin ton na mungon shum😭😭

 • Bonabona Muca
  Bonabona Muca 2 months ago +3

  O ju lumt goja si ma paskeni qrllu kte keng per dy yjet e halles qe i kam jet dashuri ❤❤🌟🌟

 • Blerta Berisha
  Blerta Berisha Month ago

  Bardho bukuroshat e mija jeni numer 1 ju knothote zemra gjithe jeten ❤️💋💋💫judua 🌍emija

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻

  Shyhrete je 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🍇🍇🌸🌸🌸nuk po muj me ngue kenge tjera ve ty e engji na kNBC aqe zotu te knaqte ne familje 🌟🌟🌟🌟👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼👸🏼

 • Ledion jashari
  Ledion jashari 2 months ago

  Mashalla shum geng ebukur ju lumt 😍

 • Disha Xhilda
  Disha Xhilda 2 months ago

  Jam halle dhe me pelcen dhe jam krenare qe jam halle

 • Vlora Kastrati
  Vlora Kastrati 2 months ago +2

  Bravo shyhret engji un i kom dy halla i duaa shumm shumm si 💗💗💋

 • Gjyzeme Ziberi
  Gjyzeme Ziberi 2 months ago

  Na jemi shum halla po naduan shum nipi e mbesa i lutena zotit tikena meje te gjat ete lumtur inshaalla.

 • Shefkije
  Shefkije 2 months ago +2

  Bravo ju lumt goja❤❤

  • Eljez Berisa
   Eljez Berisa 2 months ago +1

   Bravo ju lumt goja une jam bedrije berisa sum judu

 • Memdehije Beqiri
  Memdehije Beqiri 2 months ago +3

  E ju lumt goja se boll mir po knoni po spo mushen men kerkush

 • Annonym
  Annonym 2 months ago +1

  Kenga shum e mire po mvaret edhe kendimi sherbet goja po i qet Shyhretit zoj zoj edhe veq ty kesh qikjo i duhet nje kengetares e thjesht
  Suksese suksese NAN E BIJ
  ALLAHU JU RUJT

 • Suat Sulejmani
  Suat Sulejmani 2 months ago

  Un e kam vetem një hall dhe ajo ësht shum e veçant per muu 🤩🤩

 • Merita
  Merita 2 months ago +2

  Ju lumt, shyrete dhe engjellusha shum keng e bukur, mehalla nuk barazohet tezja sepse tezja eka vendin e vet edhe pse skam halla kjo esht realiteti 👍❤❤

 • Erika Lehmann
  Erika Lehmann 2 months ago +3

  Bravo shum tekst i mir po un ma shum jam e lidhur me teze

 • Metka Alili
  Metka Alili 2 months ago +1

  Ju lumt goja nan ebi per kengen e hallave enipnive shum idojna ena dojn na respektojn shumm ju lumt

 • Sanije Gashi
  Sanije Gashi 2 months ago +1

  Oooo zemra te knoft oj shyret ta hangsha at za tamel dyjat tmira jini dyjsv zemra jukam💋💋💋❤❤❤❤

 • Erald Syla
  Erald Syla 2 months ago +6

  Ju lumte goja per ket kenge jeni si dy bilbyla.♥️♥️

 • Nexhibe Canullari
  Nexhibe Canullari 2 months ago +2

  Shum bukur Respekt ❤❤

 • Nijazi Dalipi
  Nijazi Dalipi 2 months ago

  😪Pa motr pahall ska jeshi Mahalla

 • eldin subasic
  eldin subasic Month ago

  I afërmi im tha që për vitin e ri nuk vjen tek ajo Babagjyshi, por tezet

 • Ha n ife Gashi
  Ha n ife Gashi 2 months ago +2

  Bravo per kto ide qe igjani shum kang me ven ishalla ju ndegjojn tegjith🤗🤗🤗🤗

 • Flutura Peposhi
  Flutura Peposhi 2 months ago +3

  Shum bukur, respekte!

 • Rinë Bajraktari
  Rinë Bajraktari 2 months ago

  Unë jam me fat që i kam tri halla janë si sherbet të ëmbla

 • Ardi Poci
  Ardi Poci 2 months ago

  E hall jam vet fmit e vllait Jan shum te dashur I dua pa fund ju bravo ju qoft

 • Disha Xhilda
  Disha Xhilda 2 months ago

  Jeni te pa zevendesuara zoti ju bekofte

 • muharem aljija
  muharem aljija 2 months ago +4

  Shum kenge e mire ju peshendes nge FRACA Mirveti

 • Ilva Hadri
  Ilva Hadri 2 months ago

  Shum kenge e bukur vetem ni hall kisha hasret edhe ajo ka vdekur moti dhe ka qen shum e mir me mungon shum ska shyhret shpia pa halla kush i dujni shum hallat 🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Antoneta Rrahmani
  Antoneta Rrahmani 2 months ago +4

  Aman mi Engji sa e mira je...

 • Mirishah Shkembi
  Mirishah Shkembi 2 months ago

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Ska si me hallaa

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu Month ago +1

  Respekt bravo

 • Lirije Kelmendi
  Lirije Kelmendi 2 months ago +2

  Ju pershendes per këngen shum e bukur e keni per shtat per halla edhe une ekam nje hallë per hastret e dua shumë ❤😘👌

 • Lume Gusha
  Lume Gusha 2 months ago +29

  Shum keng e mir per Halla goja ju lumt... Une Kisha nje hall per hasret dhe ajo vdiq shum me mungon. Lum Ata qe kan Halla duni dhe respektoni se Kur nuk ikini ju bjen nmen 😢😢🤲🤲🤲

  • Yes Yo
   Yes Yo 2 months ago +1

   @Lume Gusha vallah nuk osht gjithmon ashtu dikon sa do qe e respekton kurr nuk te don ste don, te na u kan problemi xhelozis edhe me ni fmi 1 vjecar e 5 vjercar majshin idhnim e xhelozi
   Zoti pja kthejke secilit po kryesorja zemrat naj kan thy hallat prej fminis

  • Feime Isufi
   Feime Isufi 2 months ago +1

   @Lume Gusha 👏👏👏

  • Flutra. B
   Flutra. B 2 months ago +2

   Ju lumt goja po Ka halla te kqij edhe te mira Qikajem maka hallen kuuu per at Hall qe kur shkojm pushim na inqizon qspo folim me kqyr mena bo hor a kurr that sikem shku 😔😔😔gjynah mej than hall a mumemungon se skampas hall

  • Azize Deliu
   Azize Deliu 2 months ago +1

   @Hana Syla ju lumt per kengen hadhat

  • Azize Deliu
   Azize Deliu 2 months ago +1

   Ju lum per kengen hadhat bilen dikush mos ti harojn rinija sepaku💝😓💝💕😘

 • Jonida Gjana
  Jonida Gjana Month ago

  ❤💥🌙

 • Dinore Zeka
  Dinore Zeka 2 months ago +2

  Edhe jom Hall edhe vet Kom Halla i duuaa Shum ❤❤❤

 • Zebaje Rrahmanaj
  Zebaje Rrahmanaj 2 months ago

  Shyqyr qe e knut ket keng per hallat. SE kam halla e jam hall e i due fort

 • Ideal Brahimaj
  Ideal Brahimaj 2 months ago

  Te lumte goja Shyret se gjaku na lidhe

 • Lanta Tsiro
  Lanta Tsiro 2 months ago +4

  Ke ge shume e bukur bravo

 • Redzepije Ajrulai
  Redzepije Ajrulai 2 months ago +1

  Juknoft zemra gjith jeten

 • Fatbardha Metollari
  Fatbardha Metollari 2 months ago

  Kam.pas tre halla te mrekulludhme u gezoshim shum kur vinin . por tani ka ardh koh ekeqe