Tap to unmute

2TON - I MISS YOU (prod. by Nego) [Official Music Video]

Share
Embed
 • Published on Jun 1, 2023 veröffentlicht
 • STREAM: colonize.us/c/2ton-passion
  Music and Lyrics : 2Ton
  Produced by : Nego
  Master : Don Gima
  Video n’Pike Creative
  -------
  Follow 2TON:
  Instagram: 2tonofficial
  Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
  Clip-Share: / @2tonoffical
  Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.
  #2ton
  #IMISSYOU
  #imissyou
  #albanian
 • MusicMusic

Comments • 0

 • 2TONoffical
  2TONoffical  4 months ago +256

  CHECK MY NEW ALBUM: colonize.us/c/2ton-passion

  • Danjela Mucaj
   Danjela Mucaj 4 months ago +14

   Gjithmon super yll 2 ton ❤❤

  • Mr Thapar
   Mr Thapar 4 months ago +7

   What a lovely song ❤❤

  • Fjolla braha
   Fjolla braha 4 months ago +1

   Hitt 🔥🔥💥💥

  • Behare Imeri
   Behare Imeri 4 months ago +1

   ❤❤❤ ylli i preferuar 👌👌

  • moza
   moza 4 months ago

   🎉😊

 • sidorela sharra
  sidorela sharra 4 months ago +244

  Zoti i bashkofte njerëzit qe duhen shumë, dhe ndodhen larg njeri tjetrit 😢😢😢🙏🙏

 • Mario True
  Mario True 4 months ago +86

  Ruaja vlerat djalit NEGO , muzika qe ai krijon te pershtatet ty ne tekst
  Zoti ju rujt ❤️

 • sabina ndoj
  sabina ndoj 4 months ago +135

  2TON - I MISS YOU LYRIC
  I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
  Miss you gjithcka me ty em kujtohet
  Miss you merzia per ty vec shtohet
  Miss you 3x
  Ki buzqesh kom buzqesh per ty krejt per mu princesh
  Un nervoz ti ke hesht bona shume por nuk tcoi npeshe
  Un tpata ty dashni tmadhe tdhash un vec dashni tsinqert
  Nfillim pata ndikim nty tani tpaten ndikim tjert
  Une ty nuk tkuptojsha,se pi se ca dojshe
  Bona krejt ca dashte e ti kurgjo nuk besojshe
  Po dal me tjeter kon ti kte a e imagjinojshe
  Qysh ishim na mas miri sdi pse ti vec peshe u cojshe
  I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
  Miss you gjithcka me ty em kujtohet
  Miss you merzia per ty vec shtohet
  Miss you 3x
  Vet tkom cu shume nalt e tani spo shoh me t'ul
  Ndryshe menova per ty e qysh thojshe ti nuk dul
  The prej teje smuj mu nda,cdo sen ndryshe e ke bo
  Mungojn krejt senet e tua sa dua un ty me tpa
  Nmenje po mendonte per ty me pi sonte
  Vec per at buzqeshje qe mu gjendjen ma ndryshonte
  Goten do ta thej per hir te bukuris tonde 2x
  I miss you ca kem bo kurre nuk harrohet
  Miss you gjithcka me ty em kujtohet
  Miss you merzia per ty vec shtohet
  Miss you (3×)
  Ps.:Nje kng qe cdokush e gjen veten ne te...e ndjen ne cdo qeliz te trupit tee tij/saj🥰
  You will be always my favorite @2ton🫀❤️lovee youuu❤️🫀ur the best..nobody compares to you💫🥰

  • Albion Krasniqi
   Albion Krasniqi 4 months ago +3

   na vyn ky teksttt🎉🎉🎉❤❤❤

  • sabina ndoj
   sabina ndoj 4 months ago +3

   @Albion Krasniqi eh...me I kuptu mas miri fjalt edhe me e MSU mas miri😁😍♥️

  • Vjollca Maliqi
   Vjollca Maliqi 2 months ago +1

   Flm per text se e kom ma let me msu hahahaha❤❤❤❤😊

  • sabina ndoj
   sabina ndoj 2 months ago

   @Vjollca Maliqi asigje🥰😍mvjen Mir qe te ndihmova

 • Ronaldo Tako
  Ronaldo Tako 4 months ago +51

  Kjo keng ka me ngel e pavdekshme gjithmon kam me e degju Respekt 2TON 🇨🇭🇨🇭

 • A. I
  A. I 4 months ago +89

  Edhe pse nuk ka me vlere e kaluara me Ex-in,kjo kenge mi ktheu mbrapa 6 Vite te Bukura dhe te Urryera me te.Mi ktheu ndjenjat kur un kam ditur te jap Dashni shumm eh Tash me Mungon ajo ndjenj sepse nuk mund te jap Dashni kur e dij se askush nuk ta kthen ashtu si Ty 😢 2 Ton je i Pa zevendesueshem 🥰

 • ISSA
  ISSA 4 months ago +34

  Sa e gjat mu duk kenga. Valet qe krijohen duke degjuar, jan te pashmangshme dhe tpadiskutushme per mos me i ndje. 2T❤️n i perkryer, si cdo her!!

 • Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina Month ago +5

  This man doesn’t get the respect he deserves always making good music respect from NYC

 • Ro mina
  Ro mina 4 months ago +81

  I vetmi kengetar qe ben hite pa bashkpunime❤❤

 • euro al
  euro al Month ago +1

  Kengetari im me i preferuar, zoti te rujt mor flori djal ❤

 • cuore di sasso
  cuore di sasso 4 months ago +11

  Ndonjëher bëj sikur jam e fort dhe mendoj se nuk do vuaj më për të kaluaren ,por kur dëgjoj këngët e 2ton më k'putet shpirti

 • Bekimruci Bekimeuci
  Bekimruci Bekimeuci 3 months ago +6

  2ton a nder kongetart ma te mir se ne qdo kang qe ka ba nuk ka perdor fjal te keqia ky a mbrti ma i mir muziks shqiptare suksese 👏👏😍🥰❤

 • Plus Maq
  Plus Maq 2 months ago +2

  Kjo kenge eshte hitti me i bukur i ketij viti ❤

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha 3 months ago +2

  Ne fakt kjo kenge shkon per ata qe duhen dhe zihen e bertasin pastaj ikin nga njeri tjetrin por ne fund te fundit e kerkojne nj tj ❤

 • Remzie Morina
  Remzie Morina 27 days ago

  Kjo kenga osht shum e bukur per muaa e dua shum kit kang❤❤❤

 • OLGET AMANT🇽🇰
  OLGET AMANT🇽🇰 4 months ago

  Ne së bashku ne duhet ta respektojm shokun ton të famshëm 🎉🎉🎉❤️❤️❤️🥂🍻

 • Sabian
  Sabian 4 months ago +10

  proud with you 2ton ❤️

 • Elda Guza
  Elda Guza 4 months ago +11

  Shume e bukur…. Na ka marre malli per kenge dashurie ne shqip, ku nuk permenden porche as ferrari dhe te tjera materialisma. ♥️

 • Vasii
  Vasii 4 months ago +36

  Like kush mendo se asht hit i 2023 🧡

 • ola peza
  ola peza 4 months ago +5

  Esht e pabesusme je numero 1 si gjithmon nuk na zhgenjen si ka mundesi po si i krijon kto keng kaq te bukura me na kenaq shpitin faleminderit👑

 • Arton Halimi
  Arton Halimi Month ago

  2ton kengetari me i miri Respekt broo 👍👍👍👍👍✌️

 • A C
  A C 4 months ago +7

  Je nga të vermit që ndjek ..sepse më pëlqen Beat dhe këngët e tua. Gkithmonë talent për këngë dhe më të bukura paç

 • Fjolla braha
  Fjolla braha 4 months ago +7

  Hittet nuk ndalen 🎉 suksese 2TON ❤❤

 • Saide Haliti
  Saide Haliti 3 months ago +5

  2 Ton Allahu ju begatoft me familje Suksese në vazhdim 2023 Respekt.☝🤲🤲🌍

 • Leyla Nuralieva
  Leyla Nuralieva 4 months ago +4

  Your songs are the most beautiful💎You are a legendary rapper👑2Ton 👑And of course we are waiting for more songs from you😉.May Allah bless you.

 • Kadri Rama
  Kadri Rama 4 months ago +10

  I vetmi rreper qe nuk shan ne asnje keng per mua je i pari 2ton👑

 • Daniela Ndoj
  Daniela Ndoj 3 months ago +3

  Bravo per kengen super e bukur. Po na ke kthy pas ne kohe. Ne kohen kur ishia e lumtur. 😢😢. I miss you 😢😢

 • Saimir Rusta
  Saimir Rusta 3 months ago +5

  Kenga qe nuk vdes kurr legjend.fjalet jan te kote ku bohet fjal per 2ton❤je me i miri kengetar ne estraden shqiptare.ska tjeter per veq teje.

 • Shkelqesa Strikchani
  Shkelqesa Strikchani 3 months ago +1

  I vetmi kengetar qe mundesh tja degjosh kenget dhe shohesh klipet pa problem edhe me familjen, pa perdorur fjal te pista edhe pa femra te zhveshura. Bravo respekte 😊😊👌

  • Kujtim Zymeri
   Kujtim Zymeri Month ago

   Me duket qe ska tekste banale dhe klipe.

 • Vorname 123
  Vorname 123 4 months ago +5

  Këngët e tij më flejn në shpirt, sidomos qikjoo woooww🥰🥰

 • GONA Mekeshi
  GONA Mekeshi 4 months ago +1

  Hitet qe nuk ndalen ivetmi eshte 2toni legjenda super ❤❤❤

 • Валерия Попова
  Валерия Попова 4 months ago +13

  Një tjetër këngë super hit që i përlot shpirtin dhe zemrën🔥🔥🔥. 2ton ju jeni këngëtarja më e mirë në planet 🇷🇺❤🇦🇱

  • Kusha H
   Kusha H 2 months ago

   😢😢trustys

  • Selo Selo
   Selo Selo Month ago +1

   Është këngëtar 😅😅 jo këngëtare 😜

  • Taku Koka
   Taku Koka 14 days ago

   😂😂

 • Daniela Ndoj
  Daniela Ndoj 3 months ago +3

  Uau super kenge. Na ktheve pas ne kohe te plage te vjetra qe nuk sherohen kurre.

 • AutoCarAlbania
  AutoCarAlbania 4 months ago +2

  Kjo shkon per x goce kemi dashur me te vertet . Por gjithmon njerzit shkojne pas lekut nuk e mendojne lekun iken dhe vjen . Faleminderit x momente qe kaluam bashke . 💔

 • tigri TIGRII
  tigri TIGRII 4 months ago +3

  i vetmi kengetar qe nuk i bezdisen kenget edhe cdo dit me nxjer❤⭐️

 • Bobi Goxha
  Bobi Goxha 4 months ago +5

  😢 dashurit e mbdha Kur zbehen bashk 😢❤

 • Ylli Loka
  Ylli Loka 4 months ago +5

  Je gjithmon mbret ne gjdo keng qe beni ne jeten tuaj ju uroj suksese 🎉 gjithmon 🫵

 • Teuta Qerimi
  Teuta Qerimi 3 months ago +1

  🎉Hiite hite pafund me vler te madhe 😊

 • Sulejman Ramadani
  Sulejman Ramadani 23 days ago

  Kenget me te mira qe i nxjer je njeshi

 • _qeshiza
  _qeshiza 4 months ago +10

  🔥I vetmi kengetar qe e meritojn qka ka❤

 • video te bukura
  video te bukura 4 months ago +3

  cdo keni hit sa keng e bukur sa persona e gjejnë veten ne kte keng😊suksese@2TONofficial

 • Bam
  Bam 4 months ago +3

  2TON franchement t’es le meilleur 🇽🇰🤝🇫🇷😊

 • Emil&kim
  Emil&kim 3 months ago +3

  Very nice song...hi from Romania ❤

 • Xhoar Kroni
  Xhoar Kroni 2 months ago +1

  Kenga me bukur e 5 viteve per mendimin tim

 • L.L
  L.L 4 months ago +6

  Seine Stimme einzigartig 🥰🥳🍀♥️

 • Danny Ela
  Danny Ela 4 months ago +2

  Si gjithmon je gjigand talenti jot thyn rekord 😇

 • G Xh
  G Xh 4 months ago +2

  Nje nga kengetaret e mi te preferuar🔝🔝🔥🔥🔥

 • nocode4shqipe
  nocode4shqipe 3 months ago +1

  Respekt per ket hite💪

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani 4 months ago +6

  O ajo zemer e aj shpirt te kendoft 2 ton o yll boteeeeee👑💖 zeri yt ne qjelli shkon o yll boteee 💎

 • flora bofja
  flora bofja 3 months ago +2

  Sa e bukur kjo keng besoj se te gjith njerzimit I pershtatet😊

 • Avrom Lisi
  Avrom Lisi 3 months ago

  Ne vajzat dashurohemi me djem t gabuar she djemt fallen me vajzen e duhur😢

 • Xhevahir Hoxha
  Xhevahir Hoxha 4 months ago +1

  Suksese 🇦🇱 super kenge 👏

 • Albana Driza
  Albana Driza 4 months ago +4

  Keng shume e papare bravo 2 ton❤️❤️❤️

 • AH.M .leyla.26
  AH.M .leyla.26 3 months ago +2

  Tu shtofte jetaaa 🎉🎉🎉 sa mire bre ❤❤❤ mbaje gojen se i kalle njerezit me muzik

 • Idea të ndryshme
  Idea të ndryshme 4 months ago

  Bravo 2Ton per këngët secila më e mira se tjetra suksese

 • Thaqi Egzon
  Thaqi Egzon 4 months ago +5

  Baba per hite shpresoj qe edhe kangen mama te jet me clipe❤👍🏻

 • Dona Mema
  Dona Mema 4 months ago +3

  Gjithmon kenget e 2Ton jan perl po kjo esht super 🥰🥰

 • Mira Mira
  Mira Mira Month ago +1

  Geweldig zanger

 • klonida peposhi
  klonida peposhi 16 days ago

  I vetemi kengetar çë mund ta degjoj me familjen

 • Anxhela Meta
  Anxhela Meta 3 months ago

  I vetmi kengetar qe kam kaq kenaqesi qe i degjoj cdo keng hit nuk merzitem me duket sikur thot fjalet qe dalin nga shpirti suksese 2 Ton je me i miri 🙏👌

 • Arbnor Ahmeti
  Arbnor Ahmeti 3 months ago

  Rap me i paster ne Estraden shqiptare!

 • Thanas Sovjani
  Thanas Sovjani 3 months ago

  Respekt Bro super kenge i vetmi reper ne shqipni qe nuk ka shar kure ne asnji keng bravo

  • Abedin Hoxha
   Abedin Hoxha 3 months ago

   Respekt per ty dhe 2ton dhe ata qe e kan dasht me zemr ni person qe aj e la me nje tjetr un mendoja se ësht kaq e let ta besh per vete nje njeri e provova ta bëja po tani jam pa askënd dhe askush nuk me prekrahu mua po ësht e veshtir ta bësh një njeri per vete respekt ata qe e donin me zemr nje njeri 😢😢

 • Klea Hidri
  Klea Hidri 4 months ago +2

  Perfekt ne cdo detaj ❤️

 • suzana
  suzana 4 months ago

  Ndër këngëtaret ma të mirët me plot kuptimin e fjalës 😘😘😘😘kenga që të qëteson edhe kur je me nevera

 • Tabita Larisa
  Tabita Larisa 3 months ago +8

  Blessed be your voice💃🏻💃🏻💃🏻

 • 乃
   4 months ago +4

  Ca kem bo kurr nuk harrohet🎼😍
  Gjithcka me ty m’kujtohet 🎼💃

 • Flori09
  Flori09 3 months ago

  Super keng më pëlqen shumë kjo keng😍

 • Marvin M
  Marvin M 3 months ago +2

  I love it 🥰😍🔥⭐

 • armando xhediku
  armando xhediku 4 months ago +4

  Krejt kenget e 2 Ton kan ndjesi qe cdokush e ndjen🫡

 • En iyi Remix
  En iyi Remix 4 months ago +2

  Bu aşk şarkılarını seviyorum... her dinlediğimde kendimi daha iyi hissettiriyor ve beni rahatlatıyor.

 • Ermin Kerellaj
  Ermin Kerellaj 4 months ago

  24 ore e nigoj kurr bajt stu bahet suksese 2 ton

 • kejsi Shuli
  kejsi Shuli 4 months ago

  Suksese ❤ Super kenge

 • Habibe Alija
  Habibe Alija 4 months ago

  kengetari ma i mir ❤

 • Vesel Thaqi
  Vesel Thaqi 4 months ago

  FALEMINDERIMI I TAKON ALAHUT QE E KEM NJE KENGETAR SIQ ESHTE MIKU IM NGA FERIZAJI ARTON AVDYLI 2TON RESPEKTE BRO PER MU DHE PER DASHURIN TIME ESHTE KJO MUZIK 😢😢😢😢😢😢😢

 • Zen Meditation
  Zen Meditation 4 months ago

  Keng shum e bukur ❤

 • Tefta Thaçi
  Tefta Thaçi 3 months ago +1

  Dashuria ështē mbi gjithçka po pate dashuri. Ke suksesin dhe shendetin po kur xhelozia hyn ne mes gjithćka shkaterrohet .ska dashuri ska sukses asgjē .. jeta sfid është dhe kjo muzik është pershtat .qifteve që nuk vlersojn dashurin po perqendrohen tek semundja mendore është xhelozia !!

 • omidi2000
  omidi2000 4 months ago +5

  Great as always❤

 • Afaq Mayo 🦅
  Afaq Mayo 🦅 Month ago

  Nice song ❤

 • Bledibledi
  Bledibledi 4 months ago

  Super hit bravo 2 ton zoti te rujt qdo keng qe njerr jan super 😊

 • Mücahit Dere
  Mücahit Dere 4 months ago +3

  TÜRKİYE'den selamlar. şarkı çok güzel başarılar 👏🏾👏🏾

 • Sabian
  Sabian 4 months ago +5

  2Ton forever ❤️

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc 4 months ago +2

  I Love this song the best 2 Ton 💪💪💪👏👏👏👏💖💖💖

 • Sadije Kalludra
  Sadije Kalludra 4 months ago

  Gjithmon hit me imiri këngëtar qe më pëlqen mua gjithmon yll imuzikes je 2 ton

 • Hassan Oulik
  Hassan Oulik 4 months ago +1

  Bravo bravo frère 2ton toujours ou top bravo bravo

 • Ulker AG
  Ulker AG 4 months ago +7

  Kjo shkon per neve qe kena dasht njerin e gabuar 💔

 • Leyla Nuralieva
  Leyla Nuralieva 4 months ago +1

  May Allah give everyone health and happiness🤲🏻❤️

 • Fatos Hoxha
  Fatos Hoxha 4 months ago

  Super kenge e bukur👏👏👏👏

 • Lori 1
  Lori 1 4 months ago +2

  2 Ton je kengetar sh i mire,tekste gjithmone te pastra dhe me kuptim. Bravo🎉

 • Ani
  Ani 4 months ago +1

  Wow sehr schön 💪🏻

 • Ari Medi
  Ari Medi 4 months ago

  Je super 2ton me i mir nga te gjith e ke qare me lot

 • Ester Mario
  Ester Mario 3 months ago

  Bellissima ❤

 • Jeta Shfkie
  Jeta Shfkie 3 months ago

  superrr kenge respekte

 • thirrem qysh dush 🤭♥️

  Bravo 2 ton je vip per kta trit 💥⭐
  Sukses muzikt e tua vertet jan tjt nivel 💥♥️

 • Shefit gurrica
  Shefit gurrica 4 months ago +1

  Na shkaterrove me kte Keng 😢

 • Mira Mira
  Mira Mira Month ago

  Eshte kenga me e bukur e kesaj vere hit i kesaj vere

 • Jasin Misini
  Jasin Misini 3 months ago

  💖💖💖💖💕💕💕💕👏

 • Alex Alexander
  Alex Alexander 2 months ago

  Super kenge ❤❤❤❤

 • Qendresa Boka
  Qendresa Boka 4 months ago +1

  Ne kēngē me qit ky emos mu ba HITTTTT""NUK KA SHANCË........💯.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👑

 • Ulduz Tv
  Ulduz Tv 4 months ago +1

  super trending song ❤️🥰

 • Saranda Al
  Saranda Al 4 months ago

  Kenge te sheron plagen 2 Ton je i madh❤❤❤❤❤